Kalėdinių mašinėlių dirbtuvės

Dar labiau pakvipo artėjančiomis šventėmis, kai į Santaros klinikų onkohematologijos skyrių sugūžėjo šventiškai nusiteikę nykštukai, nešini įvairiausiais blizgučiais, lipdukais ir dažais. Vieni nedrąsiai, o kiti – vos pamatę ant staliukų sukrautas priemones – kibo į darbus! Gaminome kalėdines mašinėles, jas dekoravome ir iki pat Kalėdų kasdien jos herojams atveš po mažą dovanėlę..

AČIŪ iš visos širdies tariame fondo draugams BARBORA.LT, kurie įgyvendino šią Kalėdomis kvepiančią popietę ir į visų susirinkusių širdis padalino glėbius šilumos ir jaukumo. Esame tokie dėkingi už Jūsų šypsenas ir nuolatinį palaikymą. Šilčiausi apkabinimai fėjoms – Jurgitai ir Virginijai, kurios drauge su kovotojais dekoravo gražiausias „Barboriškas“ mašinėles.

Dėkojame Mildai Paukštei – už patarimus, šypseną ir gerą nuotaiką! Kiekvienas herojus Jūsų dėka pagamino pačią gražiausią ir ypatingiausią mašinėlę. Šventiškas ir garsus ačiū, kad buvote drauge.

Kievienam mažąjam pacientui padovanojome mūsų fondo veiklą palaikančios nuostabios moters Svetlanos Vasiljevos-Valentinovienės su meile kurtus muiliukus. Pačių įvairiausių spalvų ir formų – džiugins mažus ir didelius, kai norėsis kvapnios ir jaukios akimirkos. Ačiū Jums, kad dalijatės savo kūryba, kuri gimsta iš širdies.

Nuoširdus ačiū mūsų fondo bendruomenės draugams Express Pizza – už kaip visada nepakartojamai skanias picas mūsų herojams! Juk po tokių dirbtuvėlių būtina pasistiprinti… Dėkojame, kad esate kartu ir rūpinatės skaniomis akimirkomis.

Su vaikučiais bendravo, žaidė ir šventinį šurmulį kūrė nuostabioji Kakė Makė iš Gyvi Žaislai. Džiaugiamės šia draugyste ir dėkojame, kad kuriate spalvingas akimirkas mūsų herojams.

Visus dirbtuvėlių dalyvius kvietėme atsigaivinti burbuline arbata, pagaminta iš augalinio pieno – ypač skanus ir daugeliui vaikų pirmą kartą ragautas gėrimas! Šiltai dėkojame An Group už skanius gėrimus ir tai, jog prisijungėte prie šventėmis kvepiančios popietės.

Kviečiame prisiminti smagias popietės akimirkas: https://www.youtube.com/watch?v=etiH32vG2hU

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Izabelės gimtadienio šventė

Princesiškas Izabelės gimtadienis – su daug staigmenų, jautrumo ir pačiu didžiausiu tikėjimu, jog įvyks stebuklas. Norime šiltai padėkoti visiems, prisidėjusiems prie herojės Izabelės penktojo gimtadienio šventės savo gerumu: Iš visos širdies dėkojame fondo bendruomenės nariui, visada atrandančiam laiko prasmingai veiklai – Donatui Montvydui Donny Montell. Ačiū Jums, kad nustebinote jubiliatę ir atvykote į magišką jos gimimo dienos šventę. Dėkojame už žodžius, kurie nuguls kiekvieno širdyje – ,,viskas bus gerai” Dėkojame mūsų fondo bendruomenės nariams Višta Puode, kurie visada ištiesia pagalbos…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Einu, bėgu – būsiu sveikas! – kasmetinė sporto šventė Kupiškyje

Dalyvavome jau tradicija tapusiame sporto renginyje ,,Einu, bėgu – būsiu sveikas”, kurį organizuoja Kupiškio Povilo Matulio progimnazija. Norime tarti šiltą ačiū progimnazijos bendruomenei už malonų priėmimą ir jausmą, jog visada esame labai laukiami! Nepaprastai gera prisidėti prie sveiką bei aktyvų gyvenimą skatinančių iniciatyvų. Didžiausią ačiū sakome fondo bendruomenės nariams ir BC Wolves atstovams LavTwins! Visada pozityvūs ir pasiruošę prisijungti prie mums svarbių iniciatyvų Darjus Lavrinovic ir Ksistof Lavrinovic šį kartą atvyko į Kupiškio Povilo Matulio progimnaziją. Broliai ne tik aktyviai…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Labdaringas 3×3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI

Labdaringas 3×3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI grįžta! Džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į ilgai lauktą krepšinio šventę jau sausio 13 dieną Vilniuje, Savanorių sporto arenoje! Kviečiame registruoti savo komandas ir dalyvauti, o tuos, kurie nežais – labai kviečiame ateiti palaikyti mažus ir didelius krepšininkus. Pažadame, jog staigmenų, dovanų ir geros nuotaikos tikrai nestigs. Registracija: https://docs.google.com/…/1yHVA59HXgKcXaCIXvYW…/edit Visas pergales krepšinio aikštelėje skirsime mūsų mažiesiems pacientams, tad ir dalyvio mokestis keliauja tiems, kuriems mūsų pagalbos ir palaikymo reikia dabar, šiandien.

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.