Kalėdinių mašinėlių dirbtuvės

Dar labiau pakvipo artėjančiomis šventėmis, kai į Santaros klinikų onkohematologijos skyrių sugūžėjo šventiškai nusiteikę nykštukai, nešini įvairiausiais blizgučiais, lipdukais ir dažais. Vieni nedrąsiai, o kiti – vos pamatę ant staliukų sukrautas priemones – kibo į darbus! Gaminome kalėdines mašinėles, jas dekoravome ir iki pat Kalėdų kasdien jos herojams atveš po mažą dovanėlę..

AČIŪ iš visos širdies tariame fondo draugams BARBORA.LT, kurie įgyvendino šią Kalėdomis kvepiančią popietę ir į visų susirinkusių širdis padalino glėbius šilumos ir jaukumo. Esame tokie dėkingi už Jūsų šypsenas ir nuolatinį palaikymą. Šilčiausi apkabinimai fėjoms – Jurgitai ir Virginijai, kurios drauge su kovotojais dekoravo gražiausias „Barboriškas“ mašinėles.

Dėkojame Mildai Paukštei – už patarimus, šypseną ir gerą nuotaiką! Kiekvienas herojus Jūsų dėka pagamino pačią gražiausią ir ypatingiausią mašinėlę. Šventiškas ir garsus ačiū, kad buvote drauge.

Kievienam mažąjam pacientui padovanojome mūsų fondo veiklą palaikančios nuostabios moters Svetlanos Vasiljevos-Valentinovienės su meile kurtus muiliukus. Pačių įvairiausių spalvų ir formų – džiugins mažus ir didelius, kai norėsis kvapnios ir jaukios akimirkos. Ačiū Jums, kad dalijatės savo kūryba, kuri gimsta iš širdies.

Nuoširdus ačiū mūsų fondo bendruomenės draugams Express Pizza – už kaip visada nepakartojamai skanias picas mūsų herojams! Juk po tokių dirbtuvėlių būtina pasistiprinti… Dėkojame, kad esate kartu ir rūpinatės skaniomis akimirkomis.

Su vaikučiais bendravo, žaidė ir šventinį šurmulį kūrė nuostabioji Kakė Makė iš Gyvi Žaislai. Džiaugiamės šia draugyste ir dėkojame, kad kuriate spalvingas akimirkas mūsų herojams.

Visus dirbtuvėlių dalyvius kvietėme atsigaivinti burbuline arbata, pagaminta iš augalinio pieno – ypač skanus ir daugeliui vaikų pirmą kartą ragautas gėrimas! Šiltai dėkojame An Group už skanius gėrimus ir tai, jog prisijungėte prie šventėmis kvepiančios popietės.

Kviečiame prisiminti smagias popietės akimirkas: https://www.youtube.com/watch?v=etiH32vG2hU

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Dalyvavome renginyje ĖJIMAS

Mūsų komandos sekmadienis buvo kupinas saulės ir gerų emocijų, nes dalyvavome renginyje visai šeimai ėjimas ! Smagu matyti fondo bendruomenės narius, kasmet einančius už mūsų komandą bei nueitus kilometrus skiriančius fondo herojams. Smagu matyti ir naujus veidus, norinčius prisidėti prie prasmingo tikslo! Šį kartą mūsų fondo palapinės erdvė buvo ypač smagi ir su linksma pramogų zona mažiesiems renginio dalyviams ir jų tėveliams. Norime padėkoti Batutų nuoma Vilniuje Vaikų džiaugsmas už ryškų cukraus vatos vežimėlį ir galimybę vaikus pradžiuginti puria it…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šventė vaikams Santaros klinikose

Šiandien minima VAIKŲ GYNIMO DIENA Vakar vykusios šventės emocijos vis dar šėlsta viduje, o stebėdami mūsų herojų šypsenas ir džiugesį dar kartą įsitikiname – dovanoti šilumą ir smagias emocijas mažiesiems pacientams yra labai prasminga ir reikalinga. Norime iš visos širdies padėkoti tiems, kurie vakar sukūrė nuostabią spalvingą fiestą ir pasveikino herojus vaikų gynimo dienos progos išvakarėse. Ačiū sakome Raudonos nosys Gydytojai klounai už buvimą šalia ir pačias geriausias emocijas. Su nuostabiųjų klounų pagalba dovanėlės išdalintos ir Kauno klinikų sergantiems vaikams….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Drauge su herojais tapome bendrą paveikslą!

Artėjant vaikų gynimo dienai įmonė Stelauto laikosi prasmingos tradicijos prisidėti prie pagalbos tiems, kuriems ji reikalinga ir šiais metais pakvietė mūsų herojus sukurti piešinį, tema „Automobilis po žvaigždėtu dangumi“. Taigi, vienai popietei Kauno klinikų žaidimų kambarys virto dailininkų dirbtuvėmis ir visi drauge dekoravome menininkės Justinos Ramonienės paruoštą paveikslą. Įvairiausiais dažais ir teptukais, kai kurie ir savo mažais pirščiukais – darbavomės įsijautę ir kiekvienas taip, kaip jaučiame. Ši veikla išties visus suvienijo ir netrukome įsivaizduoti, kad tikrai esame iškeliavę automobiliu į…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.