Kalėdinių mašinėlių dirbtuvės

Dar labiau pakvipo artėjančiomis šventėmis, kai į Santaros klinikų onkohematologijos skyrių sugūžėjo šventiškai nusiteikę nykštukai, nešini įvairiausiais blizgučiais, lipdukais ir dažais. Vieni nedrąsiai, o kiti – vos pamatę ant staliukų sukrautas priemones – kibo į darbus! Gaminome kalėdines mašinėles, jas dekoravome ir iki pat Kalėdų kasdien jos herojams atveš po mažą dovanėlę..

AČIŪ iš visos širdies tariame fondo draugams BARBORA.LT, kurie įgyvendino šią Kalėdomis kvepiančią popietę ir į visų susirinkusių širdis padalino glėbius šilumos ir jaukumo. Esame tokie dėkingi už Jūsų šypsenas ir nuolatinį palaikymą. Šilčiausi apkabinimai fėjoms – Jurgitai ir Virginijai, kurios drauge su kovotojais dekoravo gražiausias „Barboriškas“ mašinėles.

Dėkojame Mildai Paukštei – už patarimus, šypseną ir gerą nuotaiką! Kiekvienas herojus Jūsų dėka pagamino pačią gražiausią ir ypatingiausią mašinėlę. Šventiškas ir garsus ačiū, kad buvote drauge.

Kievienam mažąjam pacientui padovanojome mūsų fondo veiklą palaikančios nuostabios moters Svetlanos Vasiljevos-Valentinovienės su meile kurtus muiliukus. Pačių įvairiausių spalvų ir formų – džiugins mažus ir didelius, kai norėsis kvapnios ir jaukios akimirkos. Ačiū Jums, kad dalijatės savo kūryba, kuri gimsta iš širdies.

Nuoširdus ačiū mūsų fondo bendruomenės draugams Express Pizza – už kaip visada nepakartojamai skanias picas mūsų herojams! Juk po tokių dirbtuvėlių būtina pasistiprinti… Dėkojame, kad esate kartu ir rūpinatės skaniomis akimirkomis.

Su vaikučiais bendravo, žaidė ir šventinį šurmulį kūrė nuostabioji Kakė Makė iš Gyvi Žaislai. Džiaugiamės šia draugyste ir dėkojame, kad kuriate spalvingas akimirkas mūsų herojams.

Visus dirbtuvėlių dalyvius kvietėme atsigaivinti burbuline arbata, pagaminta iš augalinio pieno – ypač skanus ir daugeliui vaikų pirmą kartą ragautas gėrimas! Šiltai dėkojame An Group už skanius gėrimus ir tai, jog prisijungėte prie šventėmis kvepiančios popietės.

Kviečiame prisiminti smagias popietės akimirkas: https://www.youtube.com/watch?v=etiH32vG2hU

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Kino popietė Kauno klinikose

Su šviesiomis emocijomis, šypsenomis ir dainomis grįžta mažųjų pacientų pamilta kino popietė! Šį kartą vaikus ir jų tėvelius pakvietėme stebėti filmuką „Kakė Makė: mano filmas“ – kai kuriems tai buvo matytas ir jau pasiilgtas filmas, o kitiems – žavesį kėlė smagios dainelės ir spalvingi kadrai. Šiltai dėkojame nuostabiesiem Baltas ekranas , kurių dėka kas kartą ligoninės žaidimų kambarys pavirsta kino teatro sale… Džiugu, kad mažieji kino teatro lankytojai turėjo galimybę ne tik jaukiai ir smagiai praleisti laiką žiūrėdami filmuką, tačiau…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Kino popietė Santaros klinikose

Laikas kartu ir smagus filmukas – derinys, garantuojantis nuostabią popietę! Vilniaus Santaros klinikose pirmą kartą surengėme kino popietę, kuri, džiaugiamės, subūrė daug norinčių laiką praleisti drauge ir pasimėgauti smagiu filmuku. Mažieji pacientai ir jų tėveliai įdėmiai stebėjo animacinį filmuką apie katiną MIAUricijų, kuris ypač išdykęs katinas. Sukūręs įvairiausių išdaigų į jas įsivelia ne tik pats, tačiau įtraukia ir savo bičiulius. Filmukas visiems taip patiko, jog kai kurie herojai pamiršo, jog ant stalo jų laukia spragėsiai ir kitos skanios vaišės, o…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Kino popietė Kauno klinikose

Jaukios kino popietės Kauno klinikose jau tapo smagia tradicija ne tik mūsų mažiesiems pacientams, tačiau ir jų tėveliams! Gražūs animaciniai filmukai, kurie nukelia į magišką ir stebuklų kupiną pasaulį bei laikas kartu – tai, kas padeda dienas padaryti smagesnėmis.  Norime padėkoti Baltas ekranas komandai, kurie pasirūpina vaikų žaidimų kambario pavertimu pačia tikriausia kino sale. Dėkojame už šilumą ir šviesius įspūdžius! Šį kartą visus mažus ir didelius kvietėme žiūrėti animacinį filmuką „Sapnų kūrėjai“, kuris nukėlė mus į vaizduotės pasaulį – kerintį,…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.