Kalėdinių žaisliukų dirbtuvės

Buvimas kartu, šypsenos bei veikla, kuri suartina mažus ir didelius – apie tai yra pasiruošimas gražiausioms metų šventėms. Deja, tačiau ne visi kovotojai turi galimybę gražiausius žaisliukus ant eglutės kabinti namuose ar savo kambaryje… Tiems, kurie šiuo metu kovoja už pačias svarbiausias pergales gyventi, norėjome atnešti bent dalelę šventinės nuotaikos ir priminti – esame šalia ir norime dovanoti jaukias akimirkas, artėjant Kalėdinių stebuklų metui.

Akimirkos iš eglutės puošimo bei žaisliukų dekoravimo popietės: https://youtu.be/7vPMR1eBrig

Drauge su BetGames atstovais ligoninės erdvę pavertėme Kalėdinių žaisliukų dirbtuvėmis, o vėliau pačių pagamintais dirbiniais puošėme eglutę. Patį šilčiausią ačiū sakome įmonei Betgames už Jūsų šventinę ir Kalėdomis kvepiančią idėją, kuri subūrė herojus jaukiai popietei ir dovanojo puikias emocijas. Ačiū Jums, kad globojate, rūpinatės ir kuriate stebuklus.

Šilčiausias ačiū Meduolių namai už nepaprasto grožio ir skanumo meduolius, kuriais buvo apdovanoti visi dirbtuvėlių dalyviai. Tikime, kad skanaujant meduolius ir geriant arbatą mintimis kiekvienas nusikels į smagią popietę, kai skyriuje puošėme eglutę ir dekoravome žaisliukus.

Nuoširdžiausiai linkėjimai Gyvi Žaislai animatorei elfei, kuri atrado kelią į kiekvieno mažojo paciento širdį, Ačiū, kad buvote kartu ir dalijotės šypsena bei gera nuotaika.

Dėkojame ilgamečiams fondo bendruomenės nariams Grill London už skanius pietus herojams. Jūsų palaikymas mums yra be galo svarbus ir esame labai laimingi, kad šiose Kalėdinėse dirbtuvėlėse galėjome vaišintis Jūsų skaniu maistu. Ačiū, kad esate šalia.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Labdaringas pulo turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI

Vakar buvo nuostabi diena, su daug šypsenų, laimėjimų ir geros nuotaikos – labdaringas pulo turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI! Esame labai laimingi, jog pirmą kartą, su didžiuliu profesionalų palaikymu ir prisidėjimu toks renginys įvyko, subūręs visus, norinčius prisidėti prie mūsų herojų pergalių. Didžiausią ačiū sakome Agnei Jarušauskaitei ir Lietuvos moterų biliardo lyga, kurių idėja surengti labdaringą pulo turnyrą virto realybe. Dėkojame Jums, kad atvėrėte širdis gerumui, įtraukdami gausią savo bendruomenę ir visiems norintiems suteikėte galimybę pažinti šio sporto subtilybes. Šiltai dėkojame…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Kalėdinė popietė Vilniaus Santaros klinikose

Gražiausių metų švenčių šurmulys jau praėjo, tačiau mūsų mažųjų pacientų gyvenimai ligoninėse ir toliau verda. Norėdami suteikti šviesių emocijų pakvietėme herojus į Kauno klinikų virtuvėlę – į smagią edukaciją, kurios metu kiekvienas gamino picą-krokodilą! Tik įsivaizduokite, kiek skirtingų, unikalių ir su meile gamintų picų-krokodilų netrukus radosi ant stalo! Vaikai į picos vidų dėjo įvairiausius ingredientus – kai kurie į „krokodilo“ vidų prikimšo daug sūrio, kiti nepagailėjo ir kumpio ar grybukų. Pačios skaniausios picos juk tos, kurias gaminame patys… Kol herojai…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

3×3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI

Su trenksmu, pergalės šūksniais ir dauuug gerų emocijų prabėgo labdaringas 3×3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI! Šilčiausias ačiū visiems dalyviams, kurie atidavė daug jėgų krepšinio aikštelėje – jūs nuostabūs! Visi kartu sukūrėme pačią tikriausią sporto šventę, kurią palydėjo pergalės ir nuostabios mūsų fondo draugų dovanos. Pirmą kartą šalia krepšinio kovų įnirtingai dėl pergalių kovojo ir tinklinio atstovai – džiaugiamės, jog prasmingas tikslas ir gera nuotaika sujungė mus visus Iš visos širdies dėkojame savanoriams, kurie padėjo sukoordinuoti renginį, jam pasiruošti, surūšiuoti…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.