Kalėdinių žaisliukų dirbtuvės

Buvimas kartu, šypsenos bei veikla, kuri suartina mažus ir didelius – apie tai yra pasiruošimas gražiausioms metų šventėms. Deja, tačiau ne visi kovotojai turi galimybę gražiausius žaisliukus ant eglutės kabinti namuose ar savo kambaryje… Tiems, kurie šiuo metu kovoja už pačias svarbiausias pergales gyventi, norėjome atnešti bent dalelę šventinės nuotaikos ir priminti – esame šalia ir norime dovanoti jaukias akimirkas, artėjant Kalėdinių stebuklų metui.

Akimirkos iš eglutės puošimo bei žaisliukų dekoravimo popietės: https://youtu.be/7vPMR1eBrig

Drauge su BetGames atstovais ligoninės erdvę pavertėme Kalėdinių žaisliukų dirbtuvėmis, o vėliau pačių pagamintais dirbiniais puošėme eglutę. Patį šilčiausią ačiū sakome įmonei Betgames už Jūsų šventinę ir Kalėdomis kvepiančią idėją, kuri subūrė herojus jaukiai popietei ir dovanojo puikias emocijas. Ačiū Jums, kad globojate, rūpinatės ir kuriate stebuklus.

Šilčiausias ačiū Meduolių namai už nepaprasto grožio ir skanumo meduolius, kuriais buvo apdovanoti visi dirbtuvėlių dalyviai. Tikime, kad skanaujant meduolius ir geriant arbatą mintimis kiekvienas nusikels į smagią popietę, kai skyriuje puošėme eglutę ir dekoravome žaisliukus.

Nuoširdžiausiai linkėjimai Gyvi Žaislai animatorei elfei, kuri atrado kelią į kiekvieno mažojo paciento širdį, Ačiū, kad buvote kartu ir dalijotės šypsena bei gera nuotaika.

Dėkojame ilgamečiams fondo bendruomenės nariams Grill London už skanius pietus herojams. Jūsų palaikymas mums yra be galo svarbus ir esame labai laimingi, kad šiose Kalėdinėse dirbtuvėlėse galėjome vaišintis Jūsų skaniu maistu. Ačiū, kad esate šalia.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Kino popietė Santaros klinikose

Laikas kartu ir smagus filmukas – derinys, garantuojantis nuostabią popietę! Vilniaus Santaros klinikose pirmą kartą surengėme kino popietę, kuri, džiaugiamės, subūrė daug norinčių laiką praleisti drauge ir pasimėgauti smagiu filmuku. Mažieji pacientai ir jų tėveliai įdėmiai stebėjo animacinį filmuką apie katiną MIAUricijų, kuris ypač išdykęs katinas. Sukūręs įvairiausių išdaigų į jas įsivelia ne tik pats, tačiau įtraukia ir savo bičiulius. Filmukas visiems taip patiko, jog kai kurie herojai pamiršo, jog ant stalo jų laukia spragėsiai ir kitos skanios vaišės, o…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Kino popietė Kauno klinikose

Jaukios kino popietės Kauno klinikose jau tapo smagia tradicija ne tik mūsų mažiesiems pacientams, tačiau ir jų tėveliams! Gražūs animaciniai filmukai, kurie nukelia į magišką ir stebuklų kupiną pasaulį bei laikas kartu – tai, kas padeda dienas padaryti smagesnėmis.  Norime padėkoti Baltas ekranas komandai, kurie pasirūpina vaikų žaidimų kambario pavertimu pačia tikriausia kino sale. Dėkojame už šilumą ir šviesius įspūdžius! Šį kartą visus mažus ir didelius kvietėme žiūrėti animacinį filmuką „Sapnų kūrėjai“, kuris nukėlė mus į vaizduotės pasaulį – kerintį,…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Dovanos cistine fibroze sergantiems vaikams

Esame labai laimingi, kad su nuostabiais fondo bendruomenę palaikančiais žmonėmis galime suteikti džiugesį sunkiai sergantiems vaikams į jų gyvenimus atnešti daugiau spalvų. Praėjusiais metais mūsų fondo veiklą papildė prasminga ir reikalinga draugystė su cistinės fibrozės diagnozę turinčių vaikų šeimomis. Esame laimingi, kad šia sunkia genetine liga sergantiems kovotojams galėjome dovanoti šventiškesnes Kalėdas! Norime tarti šiltą ačiū mūsų fondo bendruomenės nariams, kurie rūpinasi visais mažaisiais pacientais. Nuoširdus ačiū skrieja Deals On Wheels LT už Jūsų skiriamą paramą mūsų herojams – visų…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.