Kalėdinių žaisliukų dirbtuvės

Buvimas kartu, šypsenos bei veikla, kuri suartina mažus ir didelius – apie tai yra pasiruošimas gražiausioms metų šventėms. Deja, tačiau ne visi kovotojai turi galimybę gražiausius žaisliukus ant eglutės kabinti namuose ar savo kambaryje… Tiems, kurie šiuo metu kovoja už pačias svarbiausias pergales gyventi, norėjome atnešti bent dalelę šventinės nuotaikos ir priminti – esame šalia ir norime dovanoti jaukias akimirkas, artėjant Kalėdinių stebuklų metui.

Akimirkos iš eglutės puošimo bei žaisliukų dekoravimo popietės: https://youtu.be/7vPMR1eBrig

Drauge su BetGames atstovais ligoninės erdvę pavertėme Kalėdinių žaisliukų dirbtuvėmis, o vėliau pačių pagamintais dirbiniais puošėme eglutę. Patį šilčiausią ačiū sakome įmonei Betgames už Jūsų šventinę ir Kalėdomis kvepiančią idėją, kuri subūrė herojus jaukiai popietei ir dovanojo puikias emocijas. Ačiū Jums, kad globojate, rūpinatės ir kuriate stebuklus.

Šilčiausias ačiū Meduolių namai už nepaprasto grožio ir skanumo meduolius, kuriais buvo apdovanoti visi dirbtuvėlių dalyviai. Tikime, kad skanaujant meduolius ir geriant arbatą mintimis kiekvienas nusikels į smagią popietę, kai skyriuje puošėme eglutę ir dekoravome žaisliukus.

Nuoširdžiausiai linkėjimai Gyvi Žaislai animatorei elfei, kuri atrado kelią į kiekvieno mažojo paciento širdį, Ačiū, kad buvote kartu ir dalijotės šypsena bei gera nuotaika.

Dėkojame ilgamečiams fondo bendruomenės nariams Grill London už skanius pietus herojams. Jūsų palaikymas mums yra be galo svarbus ir esame labai laimingi, kad šiose Kalėdinėse dirbtuvėlėse galėjome vaišintis Jūsų skaniu maistu. Ačiū, kad esate šalia.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Ėjimo renginys Vilniuje jau spalio 1 d.!

Ruduo dar lepina nuostabiu oru ir saulės spinduliais, kurie skatina šias akimirkas praleisti gryname ore, aktyviai! Su džiaugsmu pranešame, kad ir vėl dalyvausime spalvingame renginyje ėjimas ir kviečiame Jus prisijungti prie mūsų fondo komandos APLENKIME VĖŽĮ! Registracija į renginį yra visiškai nemokama, o jos metu paaukoję 20 Eur ar daugiau mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams, renginio dieną gausite LET‘S JOIN THE FIGHT TOGETHER marškinėlius, su kuriais visi ir žygiuose gražiausiomis sostinės gatvėmis. Kviečiame būti kartu ir jau spalio 1 d….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

PUMA dovanoti marškinėliai APLENKIME VĖŽĮ komandai

Vilniaus maratonas jau praėjo, tačiau pakilios emocijos išliks dar ilgam! Šiais metais APLENKIME VĖŽĮ komanda buvo itin ryški. Šiltai dėkojame PUMA kolektyvui už norą prisidėti prie prasmingo tikslo. Esame laimingi, kad drauge nubėgtus kilometrus galėjome dedikuoti visiems mažiesiems pacientams, einantiems sunkiu ligos keliu ir priminti – Jūs esate ne vieni.

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Masažuotojai Vilniaus maratone

Kasmet prie mūsų fondo bendruomenės Vilnius Marathon prisijungia masažuotojai, kurie rankomis ir širdimis prisideda prie kilnaus tikslo – pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Šiais metais masažo profesionalų, kurie atlikto sportinius masažus visiems norintiems bėgikams, buvo rekordiškai daug! Norinčių atgauti jėgas po įveiktos maratono distancijos ir išbandyti masažą buvo tiek daug, jog nusidriekė eilė! Profesionaliai masažus atliko mainais už auką mūsų fondo globojamiems herojams. Norime tarti nuoširdų ačiū visiems kasmet dalyvaujantiems masažuotojams ir tiems, kurie šiais metais prisijungė prie prasmingos iniciatyvos. Taip…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.