Kalėdinių žaisliukų dirbtuvės

Buvimas kartu, šypsenos bei veikla, kuri suartina mažus ir didelius – apie tai yra pasiruošimas gražiausioms metų šventėms. Deja, tačiau ne visi kovotojai turi galimybę gražiausius žaisliukus ant eglutės kabinti namuose ar savo kambaryje… Tiems, kurie šiuo metu kovoja už pačias svarbiausias pergales gyventi, norėjome atnešti bent dalelę šventinės nuotaikos ir priminti – esame šalia ir norime dovanoti jaukias akimirkas, artėjant Kalėdinių stebuklų metui.

Akimirkos iš eglutės puošimo bei žaisliukų dekoravimo popietės: https://youtu.be/7vPMR1eBrig

Drauge su BetGames atstovais ligoninės erdvę pavertėme Kalėdinių žaisliukų dirbtuvėmis, o vėliau pačių pagamintais dirbiniais puošėme eglutę. Patį šilčiausią ačiū sakome įmonei Betgames už Jūsų šventinę ir Kalėdomis kvepiančią idėją, kuri subūrė herojus jaukiai popietei ir dovanojo puikias emocijas. Ačiū Jums, kad globojate, rūpinatės ir kuriate stebuklus.

Šilčiausias ačiū Meduolių namai už nepaprasto grožio ir skanumo meduolius, kuriais buvo apdovanoti visi dirbtuvėlių dalyviai. Tikime, kad skanaujant meduolius ir geriant arbatą mintimis kiekvienas nusikels į smagią popietę, kai skyriuje puošėme eglutę ir dekoravome žaisliukus.

Nuoširdžiausiai linkėjimai Gyvi Žaislai animatorei elfei, kuri atrado kelią į kiekvieno mažojo paciento širdį, Ačiū, kad buvote kartu ir dalijotės šypsena bei gera nuotaika.

Dėkojame ilgamečiams fondo bendruomenės nariams Grill London už skanius pietus herojams. Jūsų palaikymas mums yra be galo svarbus ir esame labai laimingi, kad šiose Kalėdinėse dirbtuvėlėse galėjome vaišintis Jūsų skaniu maistu. Ačiū, kad esate šalia.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Edukacija – „Tylos ir garso išradėjai“

Savaitę kviečiame pradėti su muzikos garsais ir šypsenomis! Jų nestigo šios popietės metu, kaip ir pačių įvairiausių melodijų, girdėtų ir pirmą kartą matytų instrumentų skambesių bei galimybės pasijusti kūrėjais! Į Vilniaus Santaros klinikas atvyko edukatorė Rasma Kanienė, paruošusi programą „Tylos ir garso išradėjai“. Jos metu kiekvienas gali iš arčiau prisiliesti prie muzikos, ritmo, skambesio. Tai ne tik puiki galimybė patirti džiaugsmą ir pakilias emocijas, tačiau ir kūrybiškumo skatinimas bei atsipalaidavimas. Šiltą ir garsų ačiū sakome edukatorei Rasmai Kanienei, kuri į…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Gaminome saldainius

,,Maistą mes valgome, o saldainius – skanaujame!” – sako Diana, kurią praminėme karamelės fėja! Pas mažuosius pacientus ji atsivežė ne tik visus reikalingus reikmenis saldainių virimui, tačiau ir daug geros emocijos, kuria norėjo pasidalinti su mūsų herojais. Visi kartu – skyriuje gydomi vaikai ir jų tėveliai, pasipuošę specialiomis aprangomis – apsiaustais ir kepurėlėmis, kibome prie darbų, jog sukurtume pačius skaniausius ir savo rankomis gamintus saldainius. Herojų tėveliai supras, kodėl saldainių ekspertė Diana juos praminė „atlaidiniais“. Tai tikrieji karameliniai saldainiai ant…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šeimos dienos renginys

Vieną gražią gegužės mėnesio dieną Prienų rajono Skriaudžių pagrindinė mokykla vyko Šeimos dienos renginys. Ši idėja užgimė norint ne tik suburti mokyklos bendruomenę, mokinius, tėvelius ir visą administraciją, tačiau ir paskatinti prisidėti prie prasmingų darbų. Paramos iniciatorės – dvi vaikučių mamos – Gražina Petraitienė ir Ineta Lapinskienė sugalvojo, jog renkamos aukos turi virsti pačiomis slapčiausiomis sunkiai sergančių vaikų svajonėmis, tad subūrė visus kilniam tikslui. Šventės metu mažiesiems pacientams paaukota 1003, 70 Eur. Dėkojame visiems, mačiusiems prasmę prisidėti. Jaukios šventės metu…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.