Kauno klinikose vyko edukacinė programa ,,Tylos ir garso išradėjai”

Tiksint paskutinėms pavasario dienoms, norime pakviesti Jus visus į muzikos pasaulį
Mūsų herojai Kauno klinikose turėjo galimybę patirti edukacinę programą ,,Tylos ir garso išradėjai”, kurios metu pažino ritmus, prisilietė prie įvairios muzikos stilistikos, pažino ir išbandė įvairius erdvinius ir perkusinius instrumentus. Muzika, ritmas, skambesys – tai galimybė skatinti kūrybiškumą, atsipalaiduoti, o smagiausia edukacijos dalis – kiekvienas herojus vienai popietei tapo atlikėju!
Už pasidalinimą žiniomis, energija ir pačiomis įdomiausiomis muzikos pasaulio paslaptimis, dėkojame Rasmai Kanienei. Jūsų energija, charizma ir patys šilčiausi linkėjimai vaikams nenustoti žaisti, kurti ir bandyti, tikime, pasiliko kiekvienoje mažoje širdelėje.
Po smagios edukacijos tikrai norėjome pasistiprinti, tad šį kartą herojus lepinome McDonalds maistu. Šiltus linkėjimus siunčiame McDonalds už suteiktą 50 procentų nuolaidą mūsų užsakymui!
Šiltai dėkojame Sumanus Pasaulis už pasirūpinimą mažųjų pacientų dovanėlėmis – šį kartą nudžiuginome dar neregėtais ir įdomiais žaidimais, kurie buvo kaip mat pradėti išpakuoti!
Už galimybę atnešti džiaugsmą, dovanoti spalvingas akimirkas ir nustebinti mažuosius pacientus vis kitomis veiklomis bei dovanomis ir vaišėmis, dėkojame visiems žmonėms, dalyvavusiems ir aukojusiems labdaros vakaro Nidoje metu. Kartu esame stipresnė jėga, tad gera žinoti, jog Jūsų palaikymas ir skiriama šiluma einantiems sunkiu ligos keliu – neblėsta. Šios muzikalios popietės onkohematologijos skyriuje įgyvendinimui skyrėme dalį Jūsų aukų 313,35 Eur. Ačiū, kad leidžiate kurti emocijas, kurios gydo! 

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Edukacija – „Tylos ir garso išradėjai“

Savaitę kviečiame pradėti su muzikos garsais ir šypsenomis! Jų nestigo šios popietės metu, kaip ir pačių įvairiausių melodijų, girdėtų ir pirmą kartą matytų instrumentų skambesių bei galimybės pasijusti kūrėjais! Į Vilniaus Santaros klinikas atvyko edukatorė Rasma Kanienė, paruošusi programą „Tylos ir garso išradėjai“. Jos metu kiekvienas gali iš arčiau prisiliesti prie muzikos, ritmo, skambesio. Tai ne tik puiki galimybė patirti džiaugsmą ir pakilias emocijas, tačiau ir kūrybiškumo skatinimas bei atsipalaidavimas. Šiltą ir garsų ačiū sakome edukatorei Rasmai Kanienei, kuri į…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Gaminome saldainius

,,Maistą mes valgome, o saldainius – skanaujame!” – sako Diana, kurią praminėme karamelės fėja! Pas mažuosius pacientus ji atsivežė ne tik visus reikalingus reikmenis saldainių virimui, tačiau ir daug geros emocijos, kuria norėjo pasidalinti su mūsų herojais. Visi kartu – skyriuje gydomi vaikai ir jų tėveliai, pasipuošę specialiomis aprangomis – apsiaustais ir kepurėlėmis, kibome prie darbų, jog sukurtume pačius skaniausius ir savo rankomis gamintus saldainius. Herojų tėveliai supras, kodėl saldainių ekspertė Diana juos praminė „atlaidiniais“. Tai tikrieji karameliniai saldainiai ant…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šeimos dienos renginys

Vieną gražią gegužės mėnesio dieną Prienų rajono Skriaudžių pagrindinė mokykla vyko Šeimos dienos renginys. Ši idėja užgimė norint ne tik suburti mokyklos bendruomenę, mokinius, tėvelius ir visą administraciją, tačiau ir paskatinti prisidėti prie prasmingų darbų. Paramos iniciatorės – dvi vaikučių mamos – Gražina Petraitienė ir Ineta Lapinskienė sugalvojo, jog renkamos aukos turi virsti pačiomis slapčiausiomis sunkiai sergančių vaikų svajonėmis, tad subūrė visus kilniam tikslui. Šventės metu mažiesiems pacientams paaukota 1003, 70 Eur. Dėkojame visiems, mačiusiems prasmę prisidėti. Jaukios šventės metu…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.