Kino popietė Kauno klinikose

Kino popietė sugrįžo! Dalijamės šiltomis akimirkos iš vakar apsilankymo Kauno klinikose ir džiaugiamės galėję atnešti spalvų į herojų kasdienybę. Vakar mažuosius pacientus ir jų tėvelius kvietėme žiūrėti animacinį filmą „Greiti ir Pūkuoti“, kuris adrenalino kupiną gyvūnėlių lenktynių trasą.
Didelį ačiū sakome Baltas ekranas komandai, kuri jau antrus metus glaudžiai su mumis draugauja ir visada sutinka tikro kino jausmą atnešti herojams į ligoninę.
Esame dėkingi Jums, kad dovanojate nuotaikingas akimirkas mažiesiems pacientams!
Koks kinas be spragėsių, paklausite?… Mūsų herojams patogius ir gardžius spragėsių rinkinius paruošė Forum Cinemas, įsikūręs Kauno Akropolyje. Šiltai dėkojame, kad prisidėjote prie jaukios kino popietės, suteikdami nuolaidą užkandžiams!
Kiekvieno susitikimo metu vaikams nunešame dovanėlių – žaidimų, dėlionių, žaisliukų ar galvosūkių. Tokios dovanos ne tik pradžiugina, tačiau ir tampa smagiu užsiėmimu leidžiant ilgas dienas ligoninėje. Norime šiltai padėkoti Žaislų planeta , įsikūrusiems Kauno Akropolyje, kurie suteikė nuolaidą visoms dovanoms, kurias išrinkome vaikučiams jų parduotuvėje.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Dalyvavome renginyje ĖJIMAS

Mūsų komandos sekmadienis buvo kupinas saulės ir gerų emocijų, nes dalyvavome renginyje visai šeimai ėjimas ! Smagu matyti fondo bendruomenės narius, kasmet einančius už mūsų komandą bei nueitus kilometrus skiriančius fondo herojams. Smagu matyti ir naujus veidus, norinčius prisidėti prie prasmingo tikslo! Šį kartą mūsų fondo palapinės erdvė buvo ypač smagi ir su linksma pramogų zona mažiesiems renginio dalyviams ir jų tėveliams. Norime padėkoti Batutų nuoma Vilniuje Vaikų džiaugsmas už ryškų cukraus vatos vežimėlį ir galimybę vaikus pradžiuginti puria it…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šventė vaikams Santaros klinikose

Šiandien minima VAIKŲ GYNIMO DIENA Vakar vykusios šventės emocijos vis dar šėlsta viduje, o stebėdami mūsų herojų šypsenas ir džiugesį dar kartą įsitikiname – dovanoti šilumą ir smagias emocijas mažiesiems pacientams yra labai prasminga ir reikalinga. Norime iš visos širdies padėkoti tiems, kurie vakar sukūrė nuostabią spalvingą fiestą ir pasveikino herojus vaikų gynimo dienos progos išvakarėse. Ačiū sakome Raudonos nosys Gydytojai klounai už buvimą šalia ir pačias geriausias emocijas. Su nuostabiųjų klounų pagalba dovanėlės išdalintos ir Kauno klinikų sergantiems vaikams….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Drauge su herojais tapome bendrą paveikslą!

Artėjant vaikų gynimo dienai įmonė Stelauto laikosi prasmingos tradicijos prisidėti prie pagalbos tiems, kuriems ji reikalinga ir šiais metais pakvietė mūsų herojus sukurti piešinį, tema „Automobilis po žvaigždėtu dangumi“. Taigi, vienai popietei Kauno klinikų žaidimų kambarys virto dailininkų dirbtuvėmis ir visi drauge dekoravome menininkės Justinos Ramonienės paruoštą paveikslą. Įvairiausiais dažais ir teptukais, kai kurie ir savo mažais pirščiukais – darbavomės įsijautę ir kiekvienas taip, kaip jaučiame. Ši veikla išties visus suvienijo ir netrukome įsivaizduoti, kad tikrai esame iškeliavę automobiliu į…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.