Labdaros koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI filmavimas

UŽ PERGALĘ GYVENTI labdaros koncertas nufilmuotas ir jau antrąją Šv. Velykų dieną bus rodomas per LRT televizija. Kviesime Jus būti gerumo liudininkais!
Šiandien norime patį didžiausią ačiū tarti žmonėms, kurie sukūrė nuostabų reginį visiems, tas kelias dienas buvusiems arenoje, taip pat ir Jums, žiūrovams, matysiantiems visa tai per televiziją. Iš visos širdies dėkojame režisieriui Daliui Abariui, kurio dėka labdaros koncertas kasmet būna neįtikėtino grožio, jautrumo ir magijos kupinas. Ačiū už Jūsų tikėjimą mūsų veikla ir nuostabų darbą, kuris kuria labai daug gėrio.
Neaprėpiamo dydžio ačiū tariame Correctus kolektyvui, kuris, rodos, neįmanomus dalykus paverčia įmanomais ir matomais scenoje. Iš visos širdies dėkojame už Jūsų komandos atsidavimą ir darbą, kuris džiugina tiek daug žmonių aplink. Gera būti šalia Jūsų ir stebėti, su kokia didžiule šiluma ir rūpesčiu kuriate nuostabias akimirkas kitiems.
Dėkojame Correctus šeimai, kuri susibūrė kilniam tikslui: Katerina Samoilovic, Rūta Lakiūnaitė, Rūta Žiupsnė, Ernesta Ged, Audrius, Dovilė, Guoda, Toma, Ugnė, Lina, Simonas Lapienis.
Už gerumo kupiną širdį ir norą prisidėti prie prasmingo labdaros koncerto, dėkojame nuostabiems UŽ PERGALĘ GYVENTI vedėjams: Eglė Kernagytė ir Vytautui Rumšui. Jūsų stiprybei ir šilumai apibūdinti neužtektų net pačių gražiausių žodžių… Dėkingi už tai, kad esate šalia ir skatinate kitus prisijungti prie kilnių darbų!
Tikros akimirkos, kurias gera prisiminti, užfiksuotos Ekaterina Khvashchynskaya, dėkojame!
Balandžio 1 dieną, 19 val. per LRT televiziją kviečiame stebėti labdaros koncertą UŽ PERGALĘ GYVENTI. Aukomis prie mažųjų pacientų gerovės galite prisidėti jau dabar – patogiai skiriant norimą sumą trumpaisiais numeriais:
1891 – auka 5 Eur
1892 – auka 10 Eur

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Vaikų Velykėlės sodyboje

Vis drąsiau bundant gamtai ir saulei vis dažniau atriedant į mėlyną dangų nusprendėme vaikų Velykėles paminėti visi drauge – kartu su herojais ir jų tėveliais! Nuostabioje vietoje, sodyboje ,,Vėjų fėja”, su krosnimi viduje, visai kaip iš vaikystėje skaitytų pasakų, ir magiška aplinka, kurioje buvo taip gera visiems būti… Šioje pavasariškoje edukacijoje turėjome galimybę sužinoti apie papročius, pasaulio sukūrimą, išbandyti įvairiausius kiaušinių marškinimo raštus. Kiekvienas herojus, padaręs po kiaušinį ,,apgaviką” dalyvavo margučių ridenimo rungtyje! Oras tą dieną buvo lyg specialiai mums…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Fondo globojami vaikai iš Ukrainos pramogavo kartodrome

Mūsų draugystė ir bendrystė su Ukrainos vaikais, atvykusiais į Lietuvą dėl saugesnio prieglobsčio, tęsiasi ir toliau. Dar kovo pradžioje dalijomės jaukios šventės akimirkomis, kurios metu įvairaus amžiaus vaikai, lankantys Riešės krikščionys bendruomenės rengiamas pamokėles dalijosi savo žiniomis ir įspūdžiais. Dvylikos užsiėmimų kursą uoliai įveikė visi mūsų fondo globojami nuo karo nukentėję Ukrainos vaikai. Kiekvienas jų džiaugėsi ne tik įgytomis žiniomis, stipresniu dvasingumu, tačiau ir bendryste bei palaikymu, kurį jautė kasdien. Užsimezgė tvirtos ir gražios draugystės, kurios nuo šiol eina drąsiai…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Gaminome paukščius Kauno klinikose, drauge su mažaisiais pacientais ir jų tėveliais

Kauno klinikose patys spalvingiausi giesmininkai dar garsiau skelbia apie pavasarį. Pagaminti mūsų mažųjų pacientų rankomis – kiekvienas savaip, tačiau visi be išimties su didžiuliu susikaupimu ir kruopštumu! Smagiai veiklai į skyriaus žaidimų kambarį šį kartą visus subūrė Inga Stanienė iš Saulės kasos. Planavimas. Dekoravimas . Dirbdama įvairių švenčių planavimo ir dekoravimo srityje ji yra sukaupusi didelę kolekciją įvairiausių medžiagų, plunksnų, raištelių, siūlų, vielos bei kitų priemonių, kurios puikiai tinka rankdarbiams. Pagalvojusi, kad paukščiai išties yra patys tikriausi pavasario bei vasaros…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.