Labdaros vakarienė Nidoje „DOVANOJU TAU JŪRĄ”

Visus dėkingumo žodžius surinkus būtų per mažai išreikšti dėkingumą visiems žmonėms, dalyvavusiems „Dovanoju Tau jūrą“ labdaros vakarienėje ir pasidalinusiems gerumu su mažaisiais pacientais. Vakaro ir aukciono metu mūsų herojams paaukota suma rekordiškai didžiulė – 283 800 Eur. Parama mažiesiems iš vakaro svečių plaukia ir toliau, tad paaukota suma dar nėra galutinė…
Pats didžiausias ačiū žmogui, kuris šią idėją pavertė realybe ir visus, norinčius padėti herojams, surinko į vieną vietą. Iš visos širdies dėkojame renginio mecenatui, žmogui, kuris pasirūpino visais ir viskuo – Dariui Bivainiui. Jūsų noras padėti – begalinis, kaip ir mūsų dėkingumas, kad esate šalia tų, kurie drąsiai svajoja ir nepaisant sunkiausių išgyvenimų ligos kelyje – labai laukia, kada jų svajonės taps realybe.
Šilčiausias ačiū Rolandui Mackevičiui, kuris prisidėjo prie šio renginio įgyvendinimo, taip pat vedė labdaros vakarienę ir įspūdingą aukcioną, sumušusį paaukotos sumos rekordus. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų šilumą, nuostabią atmosferą vakaro metu ir didžiulę bei gerumo kupiną širdį. Esame tokie laimingi, kad jau ne pirmą kartą prisidedate visiškai neatlygintai prie mūsų fondo veiklos vesdamas renginius ir sukurdamas nepamirštamą vakarą visiems susirinkusiems.
Tegul visos herojų svajonės pildosi, būkime šalia ir laikykime už rankos

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Ėjimo renginys Vilniuje jau spalio 1 d.!

Ruduo dar lepina nuostabiu oru ir saulės spinduliais, kurie skatina šias akimirkas praleisti gryname ore, aktyviai! Su džiaugsmu pranešame, kad ir vėl dalyvausime spalvingame renginyje ėjimas ir kviečiame Jus prisijungti prie mūsų fondo komandos APLENKIME VĖŽĮ! Registracija į renginį yra visiškai nemokama, o jos metu paaukoję 20 Eur ar daugiau mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams, renginio dieną gausite LET‘S JOIN THE FIGHT TOGETHER marškinėlius, su kuriais visi ir žygiuose gražiausiomis sostinės gatvėmis. Kviečiame būti kartu ir jau spalio 1 d….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

PUMA dovanoti marškinėliai APLENKIME VĖŽĮ komandai

Vilniaus maratonas jau praėjo, tačiau pakilios emocijos išliks dar ilgam! Šiais metais APLENKIME VĖŽĮ komanda buvo itin ryški. Šiltai dėkojame PUMA kolektyvui už norą prisidėti prie prasmingo tikslo. Esame laimingi, kad drauge nubėgtus kilometrus galėjome dedikuoti visiems mažiesiems pacientams, einantiems sunkiu ligos keliu ir priminti – Jūs esate ne vieni.

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Masažuotojai Vilniaus maratone

Kasmet prie mūsų fondo bendruomenės Vilnius Marathon prisijungia masažuotojai, kurie rankomis ir širdimis prisideda prie kilnaus tikslo – pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Šiais metais masažo profesionalų, kurie atlikto sportinius masažus visiems norintiems bėgikams, buvo rekordiškai daug! Norinčių atgauti jėgas po įveiktos maratono distancijos ir išbandyti masažą buvo tiek daug, jog nusidriekė eilė! Profesionaliai masažus atliko mainais už auką mūsų fondo globojamiems herojams. Norime tarti nuoširdų ačiū visiems kasmet dalyvaujantiems masažuotojams ir tiems, kurie šiais metais prisijungė prie prasmingos iniciatyvos. Taip…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.