Mokytojos Jurgos stovykla

Vasara su Mokytojos Jurgos stovykla!
Prie jūros, su pačia smagiausia kompanija stovyklavo ir mūsų herojai! Per tą laiką gimė daug šypsenų, iš juoko skaudančių pilvų ir akimirkų, kurios nutinka tik stovykloje, tik Mokytojos Jurgos stovykloje!
„Tušti puodai garsiai skamba“ – pasakė Mokytoja Jurga pasakodama apie stovyklautojų apetitą po daugybės aktyvių veiklų! Vaikai turėjo galimybę prisiliesti prie Grafitti meno ir patys jį išbandyti, žaidė tinklinį, paniro į kvapų pasaulį ir mokėsi apie eterinių aliejų naudą, dalyvavo dailės ir teatro užsiėmimuose. Žinoma, kasdien visus įspūdžius sustiprindavo jūros bangų ošimas ir maudynės.
Viena naktis buvo praminta draugų naktimi – kai nešini savo čiužiniais visi herojai galėjo išsirinkti kambarį, kuriame norės miegoti, kitaip tariant „užsukti į svečius“ vieni pas kitus. Žinoma, draugų naktis buvo ne apie miegą, o apie gaudynes, „stuku stuku“, skanumynus ir kitokias išdaigas. Vieną iš naktų visi stovyklautojai leidosi į naktinį žygį, o užklupęs lietus nei kiek nesugadino nuotaikos!
Norime tarti nuoširdų ir didžiulį ačiū Mokytojai Jurgai už prieš 13 metų užgimusią ir realizuotą idėją – mažesnius ir didesnius pacientus pakviesti patirti vasarą ir stovyklos džiaugsmus. Šilčiausias ačiū Jums už rūpestį, pokalbius, kurie sušildo ir saulės bei jūros pripildytas vasaros dienas mūsų herojams.
Didžiausią AČIŪ sakome Vikonda grupė, UAB už palaikymą mūsų fondo veiklai ir skirtą paramą, kurios dalį – 3000 Eur – skyrėme herojų stovyklai. Gera žinoti, kad esate šalia ir prisidedate prie mažųjų pacientų šypsenų ir nepamirštamos vasaros! Taip pat dėkojame visiems Jums, aukojusiems labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu – 5450 Eur iš Jūsų aukų skyrėme vaikų stovyklos įgyvendinimui. Ačiū, kad esate kartu!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Labdaringas pulo turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI

Vakar buvo nuostabi diena, su daug šypsenų, laimėjimų ir geros nuotaikos – labdaringas pulo turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI! Esame labai laimingi, jog pirmą kartą, su didžiuliu profesionalų palaikymu ir prisidėjimu toks renginys įvyko, subūręs visus, norinčius prisidėti prie mūsų herojų pergalių. Didžiausią ačiū sakome Agnei Jarušauskaitei ir Lietuvos moterų biliardo lyga, kurių idėja surengti labdaringą pulo turnyrą virto realybe. Dėkojame Jums, kad atvėrėte širdis gerumui, įtraukdami gausią savo bendruomenę ir visiems norintiems suteikėte galimybę pažinti šio sporto subtilybes. Šiltai dėkojame…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Kalėdinė popietė Vilniaus Santaros klinikose

Gražiausių metų švenčių šurmulys jau praėjo, tačiau mūsų mažųjų pacientų gyvenimai ligoninėse ir toliau verda. Norėdami suteikti šviesių emocijų pakvietėme herojus į Kauno klinikų virtuvėlę – į smagią edukaciją, kurios metu kiekvienas gamino picą-krokodilą! Tik įsivaizduokite, kiek skirtingų, unikalių ir su meile gamintų picų-krokodilų netrukus radosi ant stalo! Vaikai į picos vidų dėjo įvairiausius ingredientus – kai kurie į „krokodilo“ vidų prikimšo daug sūrio, kiti nepagailėjo ir kumpio ar grybukų. Pačios skaniausios picos juk tos, kurias gaminame patys… Kol herojai…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

3×3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI

Su trenksmu, pergalės šūksniais ir dauuug gerų emocijų prabėgo labdaringas 3×3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI! Šilčiausias ačiū visiems dalyviams, kurie atidavė daug jėgų krepšinio aikštelėje – jūs nuostabūs! Visi kartu sukūrėme pačią tikriausią sporto šventę, kurią palydėjo pergalės ir nuostabios mūsų fondo draugų dovanos. Pirmą kartą šalia krepšinio kovų įnirtingai dėl pergalių kovojo ir tinklinio atstovai – džiaugiamės, jog prasmingas tikslas ir gera nuotaika sujungė mus visus Iš visos širdies dėkojame savanoriams, kurie padėjo sukoordinuoti renginį, jam pasiruošti, surūšiuoti…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.