Mokytojos Jurgos stovykla

Vasara su Mokytojos Jurgos stovykla!
Prie jūros, su pačia smagiausia kompanija stovyklavo ir mūsų herojai! Per tą laiką gimė daug šypsenų, iš juoko skaudančių pilvų ir akimirkų, kurios nutinka tik stovykloje, tik Mokytojos Jurgos stovykloje!
„Tušti puodai garsiai skamba“ – pasakė Mokytoja Jurga pasakodama apie stovyklautojų apetitą po daugybės aktyvių veiklų! Vaikai turėjo galimybę prisiliesti prie Grafitti meno ir patys jį išbandyti, žaidė tinklinį, paniro į kvapų pasaulį ir mokėsi apie eterinių aliejų naudą, dalyvavo dailės ir teatro užsiėmimuose. Žinoma, kasdien visus įspūdžius sustiprindavo jūros bangų ošimas ir maudynės.
Viena naktis buvo praminta draugų naktimi – kai nešini savo čiužiniais visi herojai galėjo išsirinkti kambarį, kuriame norės miegoti, kitaip tariant „užsukti į svečius“ vieni pas kitus. Žinoma, draugų naktis buvo ne apie miegą, o apie gaudynes, „stuku stuku“, skanumynus ir kitokias išdaigas. Vieną iš naktų visi stovyklautojai leidosi į naktinį žygį, o užklupęs lietus nei kiek nesugadino nuotaikos!
Norime tarti nuoširdų ir didžiulį ačiū Mokytojai Jurgai už prieš 13 metų užgimusią ir realizuotą idėją – mažesnius ir didesnius pacientus pakviesti patirti vasarą ir stovyklos džiaugsmus. Šilčiausias ačiū Jums už rūpestį, pokalbius, kurie sušildo ir saulės bei jūros pripildytas vasaros dienas mūsų herojams.
Didžiausią AČIŪ sakome Vikonda grupė, UAB už palaikymą mūsų fondo veiklai ir skirtą paramą, kurios dalį – 3000 Eur – skyrėme herojų stovyklai. Gera žinoti, kad esate šalia ir prisidedate prie mažųjų pacientų šypsenų ir nepamirštamos vasaros! Taip pat dėkojame visiems Jums, aukojusiems labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu – 5450 Eur iš Jūsų aukų skyrėme vaikų stovyklos įgyvendinimui. Ačiū, kad esate kartu!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Ėjimo renginys Vilniuje jau spalio 1 d.!

Ruduo dar lepina nuostabiu oru ir saulės spinduliais, kurie skatina šias akimirkas praleisti gryname ore, aktyviai! Su džiaugsmu pranešame, kad ir vėl dalyvausime spalvingame renginyje ėjimas ir kviečiame Jus prisijungti prie mūsų fondo komandos APLENKIME VĖŽĮ! Registracija į renginį yra visiškai nemokama, o jos metu paaukoję 20 Eur ar daugiau mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams, renginio dieną gausite LET‘S JOIN THE FIGHT TOGETHER marškinėlius, su kuriais visi ir žygiuose gražiausiomis sostinės gatvėmis. Kviečiame būti kartu ir jau spalio 1 d….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

PUMA dovanoti marškinėliai APLENKIME VĖŽĮ komandai

Vilniaus maratonas jau praėjo, tačiau pakilios emocijos išliks dar ilgam! Šiais metais APLENKIME VĖŽĮ komanda buvo itin ryški. Šiltai dėkojame PUMA kolektyvui už norą prisidėti prie prasmingo tikslo. Esame laimingi, kad drauge nubėgtus kilometrus galėjome dedikuoti visiems mažiesiems pacientams, einantiems sunkiu ligos keliu ir priminti – Jūs esate ne vieni.

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Masažuotojai Vilniaus maratone

Kasmet prie mūsų fondo bendruomenės Vilnius Marathon prisijungia masažuotojai, kurie rankomis ir širdimis prisideda prie kilnaus tikslo – pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Šiais metais masažo profesionalų, kurie atlikto sportinius masažus visiems norintiems bėgikams, buvo rekordiškai daug! Norinčių atgauti jėgas po įveiktos maratono distancijos ir išbandyti masažą buvo tiek daug, jog nusidriekė eilė! Profesionaliai masažus atliko mainais už auką mūsų fondo globojamiems herojams. Norime tarti nuoširdų ačiū visiems kasmet dalyvaujantiems masažuotojams ir tiems, kurie šiais metais prisijungė prie prasmingos iniciatyvos. Taip…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.