Mokytojos Jurgos stovykla

Vasara su Mokytojos Jurgos stovykla!
Prie jūros, su pačia smagiausia kompanija stovyklavo ir mūsų herojai! Per tą laiką gimė daug šypsenų, iš juoko skaudančių pilvų ir akimirkų, kurios nutinka tik stovykloje, tik Mokytojos Jurgos stovykloje!
„Tušti puodai garsiai skamba“ – pasakė Mokytoja Jurga pasakodama apie stovyklautojų apetitą po daugybės aktyvių veiklų! Vaikai turėjo galimybę prisiliesti prie Grafitti meno ir patys jį išbandyti, žaidė tinklinį, paniro į kvapų pasaulį ir mokėsi apie eterinių aliejų naudą, dalyvavo dailės ir teatro užsiėmimuose. Žinoma, kasdien visus įspūdžius sustiprindavo jūros bangų ošimas ir maudynės.
Viena naktis buvo praminta draugų naktimi – kai nešini savo čiužiniais visi herojai galėjo išsirinkti kambarį, kuriame norės miegoti, kitaip tariant „užsukti į svečius“ vieni pas kitus. Žinoma, draugų naktis buvo ne apie miegą, o apie gaudynes, „stuku stuku“, skanumynus ir kitokias išdaigas. Vieną iš naktų visi stovyklautojai leidosi į naktinį žygį, o užklupęs lietus nei kiek nesugadino nuotaikos!
Norime tarti nuoširdų ir didžiulį ačiū Mokytojai Jurgai už prieš 13 metų užgimusią ir realizuotą idėją – mažesnius ir didesnius pacientus pakviesti patirti vasarą ir stovyklos džiaugsmus. Šilčiausias ačiū Jums už rūpestį, pokalbius, kurie sušildo ir saulės bei jūros pripildytas vasaros dienas mūsų herojams.
Didžiausią AČIŪ sakome Vikonda grupė, UAB už palaikymą mūsų fondo veiklai ir skirtą paramą, kurios dalį – 3000 Eur – skyrėme herojų stovyklai. Gera žinoti, kad esate šalia ir prisidedate prie mažųjų pacientų šypsenų ir nepamirštamos vasaros! Taip pat dėkojame visiems Jums, aukojusiems labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu – 5450 Eur iš Jūsų aukų skyrėme vaikų stovyklos įgyvendinimui. Ačiū, kad esate kartu!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Edukacija – „Tylos ir garso išradėjai“

Savaitę kviečiame pradėti su muzikos garsais ir šypsenomis! Jų nestigo šios popietės metu, kaip ir pačių įvairiausių melodijų, girdėtų ir pirmą kartą matytų instrumentų skambesių bei galimybės pasijusti kūrėjais! Į Vilniaus Santaros klinikas atvyko edukatorė Rasma Kanienė, paruošusi programą „Tylos ir garso išradėjai“. Jos metu kiekvienas gali iš arčiau prisiliesti prie muzikos, ritmo, skambesio. Tai ne tik puiki galimybė patirti džiaugsmą ir pakilias emocijas, tačiau ir kūrybiškumo skatinimas bei atsipalaidavimas. Šiltą ir garsų ačiū sakome edukatorei Rasmai Kanienei, kuri į…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Gaminome saldainius

,,Maistą mes valgome, o saldainius – skanaujame!” – sako Diana, kurią praminėme karamelės fėja! Pas mažuosius pacientus ji atsivežė ne tik visus reikalingus reikmenis saldainių virimui, tačiau ir daug geros emocijos, kuria norėjo pasidalinti su mūsų herojais. Visi kartu – skyriuje gydomi vaikai ir jų tėveliai, pasipuošę specialiomis aprangomis – apsiaustais ir kepurėlėmis, kibome prie darbų, jog sukurtume pačius skaniausius ir savo rankomis gamintus saldainius. Herojų tėveliai supras, kodėl saldainių ekspertė Diana juos praminė „atlaidiniais“. Tai tikrieji karameliniai saldainiai ant…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šeimos dienos renginys

Vieną gražią gegužės mėnesio dieną Prienų rajono Skriaudžių pagrindinė mokykla vyko Šeimos dienos renginys. Ši idėja užgimė norint ne tik suburti mokyklos bendruomenę, mokinius, tėvelius ir visą administraciją, tačiau ir paskatinti prisidėti prie prasmingų darbų. Paramos iniciatorės – dvi vaikučių mamos – Gražina Petraitienė ir Ineta Lapinskienė sugalvojo, jog renkamos aukos turi virsti pačiomis slapčiausiomis sunkiai sergančių vaikų svajonėmis, tad subūrė visus kilniam tikslui. Šventės metu mažiesiems pacientams paaukota 1003, 70 Eur. Dėkojame visiems, mačiusiems prasmę prisidėti. Jaukios šventės metu…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.