Padėka prisidėjusiems prie UŽ PERGALĘ GYVENTI filmavimo įgyvendinimo

Prie nuostabaus UŽ PERGALĘ GYVENTI koncerto realizavimo dirba neįtikėtinai daug žmonių, kurių dėka gimsta ypatingas reginys visiems, jį stebėsiantiems Velykų antrąją dieną per LRT televizija.
Glėbį dėkingumo siunčiame visiems mūsų fondo savanoriams, herojams, jų tėveliams ir tiems, kurie atvyko stebėti koncerto filmavimą. Džiaugiamės, kad galėjote pamatyti visus užkulisius ir tai, kaip gimsta vienas gražiausių fondo renginių. Jūs nuostabūs savo širdimi, todėl esame labai laimingi, kad kasdien, kiekvienos iniciatyvos ar renginio metu esate šalia.
Norime padėkoti tiems, kurie lieka už kadro, tačiau sukuria pačius tikriausius stebuklus!
Šilta padėka Dariui Dapkui – transliacijos režisieriui, vyr. operatoriui Gintautui Railai
Dėkojame Video Projektai už visus ekranus, Mex pro – už garsą ir šviesas, kurių koncerte tikrai nestigs, Lazeriuprojektai.lt Lazerių Šou ir Evaldui, kurie pasirūpino įspūdingais lazeriais, TOPAZ LT UAB dėkojame už apšvietimo žiedų konstrukcijas ir sumontuotą pakylą bei tribūną, ačiū sakome Forzacas už visų pakylų dengimus. Nuoširdų ačiū sakome Arminui, LRT kilnojamos televizijos stoties vadovui už buvimą šalia.
Nuoširdus ačiū Erikui, kuris fiksavo vaizdus su dronu!
Ačiū sakome Prorent.lt film equipment rental company už filmavimo įrangą labdaros koncertui
Šiltai dėkojame visiems asistentams, kurie pasirūpino, jog scenos vaizdai būtų sparčiai keičiami kitam pasirodymui, o reikalingas rekvizitas būtų ten, kur reikia ir kada reikia! Ačiū: Anatanui, Simui, Ąžuolui, Valerijui, Petrui, Aleksui, Mindaugui, Simonui.
Didžiulė padėka Avia Solutions Group Arena už galimybę labdaros koncertą įgyvendinti atnaujintoje ir didžiulėje arenoje. Dėkojame, kad tikite fondo idėjomis ir prie jų prisidedate.
Primename, kad jau balandžio 1 dieną, antrąją Velykų dieną, 19 val. kviečiame stebėti labdaros koncertą per LRT televizija ir išvysti, ką nuostabiai daugybės žmonių komandai pavyko sukurti. Būkime kartu!
Aukoti trumpaisiais numeriais galėsite koncerto metu, tai galite daryti ir dabar:
1891 – auka 5 Eur
1892 – auka 10 Eur

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Vaikų Velykėlės sodyboje

Vis drąsiau bundant gamtai ir saulei vis dažniau atriedant į mėlyną dangų nusprendėme vaikų Velykėles paminėti visi drauge – kartu su herojais ir jų tėveliais! Nuostabioje vietoje, sodyboje ,,Vėjų fėja”, su krosnimi viduje, visai kaip iš vaikystėje skaitytų pasakų, ir magiška aplinka, kurioje buvo taip gera visiems būti… Šioje pavasariškoje edukacijoje turėjome galimybę sužinoti apie papročius, pasaulio sukūrimą, išbandyti įvairiausius kiaušinių marškinimo raštus. Kiekvienas herojus, padaręs po kiaušinį ,,apgaviką” dalyvavo margučių ridenimo rungtyje! Oras tą dieną buvo lyg specialiai mums…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Fondo globojami vaikai iš Ukrainos pramogavo kartodrome

Mūsų draugystė ir bendrystė su Ukrainos vaikais, atvykusiais į Lietuvą dėl saugesnio prieglobsčio, tęsiasi ir toliau. Dar kovo pradžioje dalijomės jaukios šventės akimirkomis, kurios metu įvairaus amžiaus vaikai, lankantys Riešės krikščionys bendruomenės rengiamas pamokėles dalijosi savo žiniomis ir įspūdžiais. Dvylikos užsiėmimų kursą uoliai įveikė visi mūsų fondo globojami nuo karo nukentėję Ukrainos vaikai. Kiekvienas jų džiaugėsi ne tik įgytomis žiniomis, stipresniu dvasingumu, tačiau ir bendryste bei palaikymu, kurį jautė kasdien. Užsimezgė tvirtos ir gražios draugystės, kurios nuo šiol eina drąsiai…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Gaminome paukščius Kauno klinikose, drauge su mažaisiais pacientais ir jų tėveliais

Kauno klinikose patys spalvingiausi giesmininkai dar garsiau skelbia apie pavasarį. Pagaminti mūsų mažųjų pacientų rankomis – kiekvienas savaip, tačiau visi be išimties su didžiuliu susikaupimu ir kruopštumu! Smagiai veiklai į skyriaus žaidimų kambarį šį kartą visus subūrė Inga Stanienė iš Saulės kasos. Planavimas. Dekoravimas . Dirbdama įvairių švenčių planavimo ir dekoravimo srityje ji yra sukaupusi didelę kolekciją įvairiausių medžiagų, plunksnų, raištelių, siūlų, vielos bei kitų priemonių, kurios puikiai tinka rankdarbiams. Pagalvojusi, kad paukščiai išties yra patys tikriausi pavasario bei vasaros…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.