Pasitinkame pavasario šventes

Šiandien, praėjus Šv. Velykoms, norime pasidalinti akimirkomis iš šviesios, gerumu ir jaukumu pripildytos popietės Kauno klinikose, kai pasitikome ne tik gražiausias pavasario šventes, tačiau ir naują pradžią
Žaidimų kambaryje sugūžėjo mūsų mažieji pacientai, o juos pasitiko Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla mokytojos metodininkės Domantė Šarakauskaitė -Ivanauskienė bei Ieva Siderkevičienė. Moterys buvo paruošusios smagią bei ryškią Velykinę edukaciją. Herojai margino kiaušinukus, statė margučių namus bei spalvino zuikučius. Visi vieningai pajutome – išties pakvipo pavasariu!
Popietė buvo ypač reikšminga mūsų herojei Marinai, kuri, šalia stovint visiems jau draugais tapusiems mažiesiems pacientams, paskambino varpeliu. Pasveikimo varpelis – reikšmingas simbolis, žymintis sunkaus etapo pabaigą ir neišmatuojamą stiprybę, kurios prireikė norint įveikti ligą. Kartu su pavasariu ir ryškiausiai besiskleidžiančiais žiedais Marina pasitiko naują pradžią. Nepaprastai gera, jog galėjome būti šalia, apkabinti, pasveikinti ir pasidžiaugti kartu.
Norime padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie šios šviesios, šventiškos ir reikšmingos popietės!
Ačiū tariame Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklai bei jos mokytojoms Domantei Šarakauskaitei -Ivanauskienei bei Ievai Siderkevičienei už skirtą laiką, smagią edukaciją ir galimybę spalvingai pasitikti Velykas.
Saldžią padėką siunčiame Angolo Italiano Kaunas, kurie vaišino mūsų mažuosius pacientus, jų tėvelius ir visus skyriaus darbuotojus ypatingo skonio ledais. Braškių, pistacijų, stracciatella, tiramisu ir šokolado skonio ledai mus trumpam nukėlė į Italiją… Pro ligoninės langą įnirtingai lendantys saulės spinduliai tik dar labiau šį jausmą sustiprino!
Nuoširdų ačiū tariame įmonei ROCKET BEAN ir jos direktoriui Domui Balandžiui, kuris nudžiugino sunkiai sergančių vaikučių tėvelius ir padovanojo aromatingos bei itin kokybiškos kavos aparatui, kuriuo virtuvėlėje herojų tėvai naudojasi kasdien. Dėkojame Jums, kad atnešėte džiaugsmą! Taip pat labai džiaugiamės ir esame dėkingi, jog nuo šiol kas mėnesį mažųjų pacientų tėveliams ROCKET BEAN įmonė pristatyts net 12 kg. kavos, skirtos aparatui. Ačiū už Jūsų gerumą.
Už galimybę atnešti džiaugsmą bei pavasarišką nuotaiką į onkohematologijos skyrių dėkojame LPKA – Lietuvos profesionalių krepšininkų asociacija ir Fiodor Machnnenko, kuris pats dalyvavo popietėje ir dalino mažiesiems ledus! Dėkojame visai Jūsų organinazijai už skirtą 331,28 Eur paramą šiai popietei, kuri buvo kupina skonių, spalvų, šypsenų ir džiaugsmo ašarų.
Siunčiame linkėjimus UAB Sumanus Pasaulis komandai už pagalbą išrenkant dovėnėles vaikams. Šį kartą jos buvo Velykų tematikos – kiaušiniai, iš kurių išsiris donozauras, vienaragis ar dar kažkoks gyvūnėlis. Mažosioms skyriaus princesėms padovanojome mielus kiaušinukus, iš kurių išaugs gėlytės.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Vaikų Velykėlės sodyboje

Vis drąsiau bundant gamtai ir saulei vis dažniau atriedant į mėlyną dangų nusprendėme vaikų Velykėles paminėti visi drauge – kartu su herojais ir jų tėveliais! Nuostabioje vietoje, sodyboje ,,Vėjų fėja”, su krosnimi viduje, visai kaip iš vaikystėje skaitytų pasakų, ir magiška aplinka, kurioje buvo taip gera visiems būti… Šioje pavasariškoje edukacijoje turėjome galimybę sužinoti apie papročius, pasaulio sukūrimą, išbandyti įvairiausius kiaušinių marškinimo raštus. Kiekvienas herojus, padaręs po kiaušinį ,,apgaviką” dalyvavo margučių ridenimo rungtyje! Oras tą dieną buvo lyg specialiai mums…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Fondo globojami vaikai iš Ukrainos pramogavo kartodrome

Mūsų draugystė ir bendrystė su Ukrainos vaikais, atvykusiais į Lietuvą dėl saugesnio prieglobsčio, tęsiasi ir toliau. Dar kovo pradžioje dalijomės jaukios šventės akimirkomis, kurios metu įvairaus amžiaus vaikai, lankantys Riešės krikščionys bendruomenės rengiamas pamokėles dalijosi savo žiniomis ir įspūdžiais. Dvylikos užsiėmimų kursą uoliai įveikė visi mūsų fondo globojami nuo karo nukentėję Ukrainos vaikai. Kiekvienas jų džiaugėsi ne tik įgytomis žiniomis, stipresniu dvasingumu, tačiau ir bendryste bei palaikymu, kurį jautė kasdien. Užsimezgė tvirtos ir gražios draugystės, kurios nuo šiol eina drąsiai…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Gaminome paukščius Kauno klinikose, drauge su mažaisiais pacientais ir jų tėveliais

Kauno klinikose patys spalvingiausi giesmininkai dar garsiau skelbia apie pavasarį. Pagaminti mūsų mažųjų pacientų rankomis – kiekvienas savaip, tačiau visi be išimties su didžiuliu susikaupimu ir kruopštumu! Smagiai veiklai į skyriaus žaidimų kambarį šį kartą visus subūrė Inga Stanienė iš Saulės kasos. Planavimas. Dekoravimas . Dirbdama įvairių švenčių planavimo ir dekoravimo srityje ji yra sukaupusi didelę kolekciją įvairiausių medžiagų, plunksnų, raištelių, siūlų, vielos bei kitų priemonių, kurios puikiai tinka rankdarbiams. Pagalvojusi, kad paukščiai išties yra patys tikriausi pavasario bei vasaros…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.