Piešiame ant drobinių maišelių

Artėjant mamos dienai Kauno klinikose herojų mamytėms vienai dienai žaidimų kambaryje atvėrėme grožio saloną! Moterys turėjo galimybę pasilepinti ir pasidaryti manikiūrą, šukuosenas, meistrės dažė antakius bei suko gražiausias garbanas. Buvo daug šypsenų, juoko ir nuostabių emocijų.
Labai gera dovanoti tokias akimirkas mamoms, kurios kasdien rūpinasi savo sergančiais vaikais, save dažnai pamiršdamos, pasilepinti jos tiesiog nespėja ir neturi galimybių. Tą dieną visos buvo pasipuošusios pačia nuoširdžiausia dėkingumo šypsena ir gėlių žiedais…
Nuoširdžiausią padėką tariame Cascada grožio prekės profesionalams merginoms, kurios atvyko pasiruošusios didžiulius lagaminus grožio priemonių, nagų lakų ir kitų reikalingų priemonių šiai grožio šventei. Net penkios meistrės sukūrė nuostabią emociją mūsų herojų mamytėms. Kol viena gražinosi kirpėjos kėdėje, kitos rinkosi spalvingiausius nagų lakus bei žiūrėjo į save veidrodyje su seniai turėtais banguotais plaukais. Dėkojame Vaidai Kamarauskienei, subūrusiai visas specialistes: Linai Matciunienei, Vitalijai Jasinskienei, Ramintai Poškienei, Vaidai Balaišei bei Mėlynakei Lapei. Merginos, Jūs nuostabios savo širdimis ir gerumu, kuriuo pasidalijote!
Dėkojame Cukraus Namai už pavasariškai ir šventiškai gražų tortą, kuris pasaldino šią popietę.
Nuoširdų ačiū sakome visiems Nidos labdaros renginyje dalyvavusiems ir aukojusiems žmonėms, kurių dėka ši graži šventė prasiskleidė pačiais ryškiausiais gėlių žiedais. Jūsų gerumo dėka galėjome skirti 144 Eur herojų mamyčių šypsenoms sukurti. Dėkojame, kad rūpinatės ne tik mažaisiais pacientais, tačiau ir jų mamomis.
Visoms mamytėms siunčiame pačius nuoširdžiausius linkėjimus ir džiaugiamės, kad Jūsų dieną galėjome pripildyti šypsenomis, grožiu, spalvomis ir akimirkomis, skirtomis sau. Būkite mylimos!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Dalyvavome renginyje ĖJIMAS

Mūsų komandos sekmadienis buvo kupinas saulės ir gerų emocijų, nes dalyvavome renginyje visai šeimai ėjimas ! Smagu matyti fondo bendruomenės narius, kasmet einančius už mūsų komandą bei nueitus kilometrus skiriančius fondo herojams. Smagu matyti ir naujus veidus, norinčius prisidėti prie prasmingo tikslo! Šį kartą mūsų fondo palapinės erdvė buvo ypač smagi ir su linksma pramogų zona mažiesiems renginio dalyviams ir jų tėveliams. Norime padėkoti Batutų nuoma Vilniuje Vaikų džiaugsmas už ryškų cukraus vatos vežimėlį ir galimybę vaikus pradžiuginti puria it…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šventė vaikams Santaros klinikose

Šiandien minima VAIKŲ GYNIMO DIENA Vakar vykusios šventės emocijos vis dar šėlsta viduje, o stebėdami mūsų herojų šypsenas ir džiugesį dar kartą įsitikiname – dovanoti šilumą ir smagias emocijas mažiesiems pacientams yra labai prasminga ir reikalinga. Norime iš visos širdies padėkoti tiems, kurie vakar sukūrė nuostabią spalvingą fiestą ir pasveikino herojus vaikų gynimo dienos progos išvakarėse. Ačiū sakome Raudonos nosys Gydytojai klounai už buvimą šalia ir pačias geriausias emocijas. Su nuostabiųjų klounų pagalba dovanėlės išdalintos ir Kauno klinikų sergantiems vaikams….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Drauge su herojais tapome bendrą paveikslą!

Artėjant vaikų gynimo dienai įmonė Stelauto laikosi prasmingos tradicijos prisidėti prie pagalbos tiems, kuriems ji reikalinga ir šiais metais pakvietė mūsų herojus sukurti piešinį, tema „Automobilis po žvaigždėtu dangumi“. Taigi, vienai popietei Kauno klinikų žaidimų kambarys virto dailininkų dirbtuvėmis ir visi drauge dekoravome menininkės Justinos Ramonienės paruoštą paveikslą. Įvairiausiais dažais ir teptukais, kai kurie ir savo mažais pirščiukais – darbavomės įsijautę ir kiekvienas taip, kaip jaučiame. Ši veikla išties visus suvienijo ir netrukome įsivaizduoti, kad tikrai esame iškeliavę automobiliu į…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.