Piešiame ant drobinių maišelių

Mūsų herojai lyg maži keliautojai, kuriems tenka nesuskaičiuojamai daug kartų vykti maršrutu ligoninė-namai. Šios minties vedina Saulės kasos. Planavimas. Dekoravimas studijos įkūrėja Inga nusprendė surengti piešimą ant drobinių maišelių. Juos vaikai galės naudoti savo ,,kelionių” metu ir į juos susidėti visus mylimiausius žaislus, knygeles, o gal… saldainius?
Vilniaus Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyrius tapo spalvingomis dirbtuvėmis – mažieji pacientai ieškojo mėgstamiausios spalvos, kiti kantriai laukė ateisiančio įkvėpimo ir galvojo, ką gi nupiešti ant savo maišelio, o dar kiti pakvietė savo mamas daryti bendrą ,,jungtinį projektą” ir marginti maišelį drauge. Kiek daug nuostabių kūrinių gimė, Jūs tik pažiūrėkite!
Šiltai dėkojame Ingai iš studijos Saulės kasos. Planavimas. Dekoravimas, kuri ne tik sugalvojo popietės idėją ir jos realizavimą, tačiau ir pasirūpino visomis edukacijai reikalingomis priemonėmis. Tariame nuoširdų ačiū už Jūsų norą pradžiuginti mūsų herojus ir suteikti jiems gerų emocijų.
Už ypatingai skanias vaišes – didžiulius amerikietiška klasika tapusius sausainius su šokolado gabaliukais – dėkojame herojaus Tito tėčiui ir desertinei Amelie.
Nuoširdžiai dėkojame Svetlanai Biriukovai iš SmartWolrd, kuri kas kartą padeda išrinkti pačias nuostabiausias dovanas vaikams ir išsirinktiems žaidimams visada pritaiko nuolaidą. Esame labai laimingi, jog palaikote prasmingą misiją ir prisidedate prie herojų šypsenų.
Už galimybę dovanoti vaikams smagias emocijas, praskaidrinti jų dieną ir įtraukti į spalvingą veiklą, dėkojame visiems Nidos labdaros vakare dalyvavusiems ir aukojusiems žmonėms. Dalį Jūsų aukų – 788 Eur – skyrėme šios edukacijos įgyvendinimui. Šiltai dėkojame Darius Biv , „Dovanoju Tau jūrą“ vakaro sumanytojui. Esame kupini dėkingumo už ilgametį mūsų fondo veiklos palaikymą ir visokeriopą prisidėjimą bei norą sunkiai sergantiems vaikams dovanoti kuo spalvingesnę vaikystę.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Dalyvavome renginyje ĖJIMAS

Mūsų komandos sekmadienis buvo kupinas saulės ir gerų emocijų, nes dalyvavome renginyje visai šeimai ėjimas ! Smagu matyti fondo bendruomenės narius, kasmet einančius už mūsų komandą bei nueitus kilometrus skiriančius fondo herojams. Smagu matyti ir naujus veidus, norinčius prisidėti prie prasmingo tikslo! Šį kartą mūsų fondo palapinės erdvė buvo ypač smagi ir su linksma pramogų zona mažiesiems renginio dalyviams ir jų tėveliams. Norime padėkoti Batutų nuoma Vilniuje Vaikų džiaugsmas už ryškų cukraus vatos vežimėlį ir galimybę vaikus pradžiuginti puria it…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šventė vaikams Santaros klinikose

Šiandien minima VAIKŲ GYNIMO DIENA Vakar vykusios šventės emocijos vis dar šėlsta viduje, o stebėdami mūsų herojų šypsenas ir džiugesį dar kartą įsitikiname – dovanoti šilumą ir smagias emocijas mažiesiems pacientams yra labai prasminga ir reikalinga. Norime iš visos širdies padėkoti tiems, kurie vakar sukūrė nuostabią spalvingą fiestą ir pasveikino herojus vaikų gynimo dienos progos išvakarėse. Ačiū sakome Raudonos nosys Gydytojai klounai už buvimą šalia ir pačias geriausias emocijas. Su nuostabiųjų klounų pagalba dovanėlės išdalintos ir Kauno klinikų sergantiems vaikams….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Drauge su herojais tapome bendrą paveikslą!

Artėjant vaikų gynimo dienai įmonė Stelauto laikosi prasmingos tradicijos prisidėti prie pagalbos tiems, kuriems ji reikalinga ir šiais metais pakvietė mūsų herojus sukurti piešinį, tema „Automobilis po žvaigždėtu dangumi“. Taigi, vienai popietei Kauno klinikų žaidimų kambarys virto dailininkų dirbtuvėmis ir visi drauge dekoravome menininkės Justinos Ramonienės paruoštą paveikslą. Įvairiausiais dažais ir teptukais, kai kurie ir savo mažais pirščiukais – darbavomės įsijautę ir kiekvienas taip, kaip jaučiame. Ši veikla išties visus suvienijo ir netrukome įsivaizduoti, kad tikrai esame iškeliavę automobiliu į…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.