Piešiame delnais!

 
Kviečiame drauge su mūsų herojais pasinerti į spalvų pasaulį
Mažiesiems pacientams surengtoje edukacijoje piešėme delniukais – paleidžiant į laisvę savo kūrybiškumą ir fantazijas, tuo pat metu paleidžiant slogias emocijas ir pasitinkant ramybę. Užsiėmimas vyksta skambant muzikai, o įdomu tai, jog kitą dieną, kitoje aplinkoje pamatę tas spalvas, su kurios piešėme arba išgirdę muziką, kuri skambėjo tuo metu, kai vyko edukacija – mintimis nusikelsime į akimirkas, kai buvo šviesu, ramu ir gera.
Edukacijos tema buvo žvaigždynai ir žvaigždės – galėjome įsivaizduoti, kokia žvaigždelė esame – kokios spalvos, formos, o galbūt visiškai kitaip suvokiame, kas mums yra žvaigždė?.. Tą dieną kūrybai buvo visiška laisvė
Už galimybę kitaip pažinti spalvų pasaulį dėkojame neuroedukatorei lektorei Joana Cironkaitė. Ačiū Jums, kad skyrėte laiko, pasidalijote savo šiluma bei žiniomis.
Už idėją suteikti vaikams džiaugsmą ir įgyvendinti piešimo delniukais edukaciją ligoninėje dėkojame fondo savanorei Jolantai (As Jol Anta), kuri negaili savo laiko, energijos ir šviesių minčių tam, kad herojams būtų dovanojamos pačios spalvingiausios emocijos.
Už saldžias akimirkas esame dėkingi vertingo maisto restoranui Holigans , kurie pagamino sveikuoliškas cinamonines bandeles su varškei ir obuoliais. Ačiū Jums, kad esate šalia ir dalijatės skaniomis akimirkomis!
Dėkojame visiems fondo bendruomenės nariams, skyrusiems savo šilumą ir aukas labdaringo Nidoje vykusio vakaro metu. Jūsų dėka dar viena popietė ligoninėje mūsų herojams prabėgo linskmiau ir su daug nuostabių emocijų. Skyrėme 329,88 Eur iš Jūsų aukų, kad galėtume vaikučius po edukacijos nudžiuginti dovanomis.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Dalyvavome renginyje ĖJIMAS

Mūsų komandos sekmadienis buvo kupinas saulės ir gerų emocijų, nes dalyvavome renginyje visai šeimai ėjimas ! Smagu matyti fondo bendruomenės narius, kasmet einančius už mūsų komandą bei nueitus kilometrus skiriančius fondo herojams. Smagu matyti ir naujus veidus, norinčius prisidėti prie prasmingo tikslo! Šį kartą mūsų fondo palapinės erdvė buvo ypač smagi ir su linksma pramogų zona mažiesiems renginio dalyviams ir jų tėveliams. Norime padėkoti Batutų nuoma Vilniuje Vaikų džiaugsmas už ryškų cukraus vatos vežimėlį ir galimybę vaikus pradžiuginti puria it…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šventė vaikams Santaros klinikose

Šiandien minima VAIKŲ GYNIMO DIENA Vakar vykusios šventės emocijos vis dar šėlsta viduje, o stebėdami mūsų herojų šypsenas ir džiugesį dar kartą įsitikiname – dovanoti šilumą ir smagias emocijas mažiesiems pacientams yra labai prasminga ir reikalinga. Norime iš visos širdies padėkoti tiems, kurie vakar sukūrė nuostabią spalvingą fiestą ir pasveikino herojus vaikų gynimo dienos progos išvakarėse. Ačiū sakome Raudonos nosys Gydytojai klounai už buvimą šalia ir pačias geriausias emocijas. Su nuostabiųjų klounų pagalba dovanėlės išdalintos ir Kauno klinikų sergantiems vaikams….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Drauge su herojais tapome bendrą paveikslą!

Artėjant vaikų gynimo dienai įmonė Stelauto laikosi prasmingos tradicijos prisidėti prie pagalbos tiems, kuriems ji reikalinga ir šiais metais pakvietė mūsų herojus sukurti piešinį, tema „Automobilis po žvaigždėtu dangumi“. Taigi, vienai popietei Kauno klinikų žaidimų kambarys virto dailininkų dirbtuvėmis ir visi drauge dekoravome menininkės Justinos Ramonienės paruoštą paveikslą. Įvairiausiais dažais ir teptukais, kai kurie ir savo mažais pirščiukais – darbavomės įsijautę ir kiekvienas taip, kaip jaučiame. Ši veikla išties visus suvienijo ir netrukome įsivaizduoti, kad tikrai esame iškeliavę automobiliu į…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.