Popietė su policijos pareigūnais Kauno klinikose

Norėdami suteikti vaikams kuo daugiau džiaugsmo nuolat stengiamės sugalvoti įdomias veiklas, smagius užsiėmimus ar pakviesti svečių, kurie mūsų laiką kartu padarytų dar įdomesniu.
Šį kartą Kauno klinikose mūsų herojus aplankė būsimieji policininkai – Lietuvos policijos 5 būrio kursantai. Drauge su jais atvyko ir šuniukas Amsius, kuris akylai prižiūrėjo tvarką. Mažiesiems pacientams policininkai papasakojo apie savo darbą, parodė filmuką apie mokyklą, kurioje mokosi bei iššūkius, su kuriais tenka susidurti.
Kai herojai įsidrąsino ir vieni kitus pažinome labiau, atėjo laikas išmokti atlikti ypatingą užduotį – nuimti pirštų antspaudus. Misiją įvykdyti pavyko visiems, tad to jos mažieji pacientai gavo diplomus, įrodančius, jog apie policijos darbą išmano jau visai nemažai!
Norime padėkoti visiems, kurie buvo šią popietę drauge ir dovanojo mūsų herojams nuostabias akimirkas. Iš visos širdies dėkojame Lietuvos policijos mokyklos studentams, kurie skyrė savo laiką ir pasidalino žiniomis bei darbo subtilybėmis su vaikučiais.
Dėkojame šuniukui Amsiui, kuris atvyko padėti policininkams prižiūrėti tvarką, bei Žmogui Vorui, kuris taip pat buvo atsakingas už tvarką, vykdant svarbias misijas!
Didžiulį ačiū sakome Grill London už gardų maistą, paruoštą mūsų mažiesiems pacientams su meile. Dėkojame, kad šią įsimintiną dieną buvote drauge ir suteikėte galimybę pasistiprinti Jūsų gardžiais valgiais po įtemptų užduočių!
Šiltai dėkojame visiems žmonėms, stebėjusiems ir aukojusiems labdaringo mūsų koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu – Jūsų dėka herojus galėjome pradžiuginti dovanėlėmis, kurios praskaidrins jiems nūrias dienas. Ačiū Jums, kad atveriate savo širdis gerumui ir prisidedate prie mažųjų pacientų gerų emocijų – juk jos padeda sveikti! Visų nuostabių žmonių, aukojusių labdaros koncerto metu dėka skyrėmė 565,34 Eur herojų dovanoms ir kitoms renginio išlaidoms.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Labdaringas pulo turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI

Vakar buvo nuostabi diena, su daug šypsenų, laimėjimų ir geros nuotaikos – labdaringas pulo turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI! Esame labai laimingi, jog pirmą kartą, su didžiuliu profesionalų palaikymu ir prisidėjimu toks renginys įvyko, subūręs visus, norinčius prisidėti prie mūsų herojų pergalių. Didžiausią ačiū sakome Agnei Jarušauskaitei ir Lietuvos moterų biliardo lyga, kurių idėja surengti labdaringą pulo turnyrą virto realybe. Dėkojame Jums, kad atvėrėte širdis gerumui, įtraukdami gausią savo bendruomenę ir visiems norintiems suteikėte galimybę pažinti šio sporto subtilybes. Šiltai dėkojame…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Kalėdinė popietė Vilniaus Santaros klinikose

Gražiausių metų švenčių šurmulys jau praėjo, tačiau mūsų mažųjų pacientų gyvenimai ligoninėse ir toliau verda. Norėdami suteikti šviesių emocijų pakvietėme herojus į Kauno klinikų virtuvėlę – į smagią edukaciją, kurios metu kiekvienas gamino picą-krokodilą! Tik įsivaizduokite, kiek skirtingų, unikalių ir su meile gamintų picų-krokodilų netrukus radosi ant stalo! Vaikai į picos vidų dėjo įvairiausius ingredientus – kai kurie į „krokodilo“ vidų prikimšo daug sūrio, kiti nepagailėjo ir kumpio ar grybukų. Pačios skaniausios picos juk tos, kurias gaminame patys… Kol herojai…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

3×3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI

Su trenksmu, pergalės šūksniais ir dauuug gerų emocijų prabėgo labdaringas 3×3 krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI! Šilčiausias ačiū visiems dalyviams, kurie atidavė daug jėgų krepšinio aikštelėje – jūs nuostabūs! Visi kartu sukūrėme pačią tikriausią sporto šventę, kurią palydėjo pergalės ir nuostabios mūsų fondo draugų dovanos. Pirmą kartą šalia krepšinio kovų įnirtingai dėl pergalių kovojo ir tinklinio atstovai – džiaugiamės, jog prasmingas tikslas ir gera nuotaika sujungė mus visus Iš visos širdies dėkojame savanoriams, kurie padėjo sukoordinuoti renginį, jam pasiruošti, surūšiuoti…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.