Popietė su policijos pareigūnais Kauno klinikose

Norėdami suteikti vaikams kuo daugiau džiaugsmo nuolat stengiamės sugalvoti įdomias veiklas, smagius užsiėmimus ar pakviesti svečių, kurie mūsų laiką kartu padarytų dar įdomesniu.
Šį kartą Kauno klinikose mūsų herojus aplankė būsimieji policininkai – Lietuvos policijos 5 būrio kursantai. Drauge su jais atvyko ir šuniukas Amsius, kuris akylai prižiūrėjo tvarką. Mažiesiems pacientams policininkai papasakojo apie savo darbą, parodė filmuką apie mokyklą, kurioje mokosi bei iššūkius, su kuriais tenka susidurti.
Kai herojai įsidrąsino ir vieni kitus pažinome labiau, atėjo laikas išmokti atlikti ypatingą užduotį – nuimti pirštų antspaudus. Misiją įvykdyti pavyko visiems, tad to jos mažieji pacientai gavo diplomus, įrodančius, jog apie policijos darbą išmano jau visai nemažai!
Norime padėkoti visiems, kurie buvo šią popietę drauge ir dovanojo mūsų herojams nuostabias akimirkas. Iš visos širdies dėkojame Lietuvos policijos mokyklos studentams, kurie skyrė savo laiką ir pasidalino žiniomis bei darbo subtilybėmis su vaikučiais.
Dėkojame šuniukui Amsiui, kuris atvyko padėti policininkams prižiūrėti tvarką, bei Žmogui Vorui, kuris taip pat buvo atsakingas už tvarką, vykdant svarbias misijas!
Didžiulį ačiū sakome Grill London už gardų maistą, paruoštą mūsų mažiesiems pacientams su meile. Dėkojame, kad šią įsimintiną dieną buvote drauge ir suteikėte galimybę pasistiprinti Jūsų gardžiais valgiais po įtemptų užduočių!
Šiltai dėkojame visiems žmonėms, stebėjusiems ir aukojusiems labdaringo mūsų koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu – Jūsų dėka herojus galėjome pradžiuginti dovanėlėmis, kurios praskaidrins jiems nūrias dienas. Ačiū Jums, kad atveriate savo širdis gerumui ir prisidedate prie mažųjų pacientų gerų emocijų – juk jos padeda sveikti! Visų nuostabių žmonių, aukojusių labdaros koncerto metu dėka skyrėmė 565,34 Eur herojų dovanoms ir kitoms renginio išlaidoms.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Edukacija – „Tylos ir garso išradėjai“

Savaitę kviečiame pradėti su muzikos garsais ir šypsenomis! Jų nestigo šios popietės metu, kaip ir pačių įvairiausių melodijų, girdėtų ir pirmą kartą matytų instrumentų skambesių bei galimybės pasijusti kūrėjais! Į Vilniaus Santaros klinikas atvyko edukatorė Rasma Kanienė, paruošusi programą „Tylos ir garso išradėjai“. Jos metu kiekvienas gali iš arčiau prisiliesti prie muzikos, ritmo, skambesio. Tai ne tik puiki galimybė patirti džiaugsmą ir pakilias emocijas, tačiau ir kūrybiškumo skatinimas bei atsipalaidavimas. Šiltą ir garsų ačiū sakome edukatorei Rasmai Kanienei, kuri į…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Gaminome saldainius

,,Maistą mes valgome, o saldainius – skanaujame!” – sako Diana, kurią praminėme karamelės fėja! Pas mažuosius pacientus ji atsivežė ne tik visus reikalingus reikmenis saldainių virimui, tačiau ir daug geros emocijos, kuria norėjo pasidalinti su mūsų herojais. Visi kartu – skyriuje gydomi vaikai ir jų tėveliai, pasipuošę specialiomis aprangomis – apsiaustais ir kepurėlėmis, kibome prie darbų, jog sukurtume pačius skaniausius ir savo rankomis gamintus saldainius. Herojų tėveliai supras, kodėl saldainių ekspertė Diana juos praminė „atlaidiniais“. Tai tikrieji karameliniai saldainiai ant…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šeimos dienos renginys

Vieną gražią gegužės mėnesio dieną Prienų rajono Skriaudžių pagrindinė mokykla vyko Šeimos dienos renginys. Ši idėja užgimė norint ne tik suburti mokyklos bendruomenę, mokinius, tėvelius ir visą administraciją, tačiau ir paskatinti prisidėti prie prasmingų darbų. Paramos iniciatorės – dvi vaikučių mamos – Gražina Petraitienė ir Ineta Lapinskienė sugalvojo, jog renkamos aukos turi virsti pačiomis slapčiausiomis sunkiai sergančių vaikų svajonėmis, tad subūrė visus kilniam tikslui. Šventės metu mažiesiems pacientams paaukota 1003, 70 Eur. Dėkojame visiems, mačiusiems prasmę prisidėti. Jaukios šventės metu…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.