Užgavėnių šventė Kauno klinikose

Ar jaučiate, kad jau kvepia pavasariu?
Mes tikrai jaučiame, nes herojai Kauno klinikose atkakliai „varė“ žiemą iš kiemo – su daug blynų ir vaflių, kaukėmis ir išpaišytais veidukais bei didžiulu noru, jog šilti orai greičiau užsuktų į kiemą!
Daug skanių emocijų mažiesiems pacientams suteikė blynai su įvairiausiaus pagardais – plakta grietinėle, pabarstukais, uogomis, kondensuotu pienu. Smagus katinėlis iš Renginukai.lt pasirūpino, jog herojų veidus papuoštų piešinukai – juk reikia išgąsdinti žiemą, kad greičiau išeitų ir užleistų vietą pavasariui!
Ši graži ir gardi šventė buvo prieš pat meilės dieną, tad ir širdelių onkohematologijos skyriuje netruko – atnešėme mažiesiems pacientams didžiulius balionus-širdeles, taip buvome laimingi, galėdami įteikti dovanėles ir nudžiuginti vaikučius.
Norime šiltai padėkoti Emilijai Domanskytei bei Tadui Januliui už skirtą 338,95 Eur paramą vaikų džiaugsmui ir tam, jog galėtume surengti tokią smagią, jaukią ir labai skanią, blynais kvepiančią popietę. Nuoširdžiai dėkojame, kad siekiate mūsų herojams dovanoti šviesias akimirkas.
Ačiū tariame Deimantei Tamošaitytei iš Renginukas.lt už skirtą laiką ir pačias smagiausias emocijas, kurias perteikėte vaikučiams.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Vaikų Velykėlės sodyboje

Vis drąsiau bundant gamtai ir saulei vis dažniau atriedant į mėlyną dangų nusprendėme vaikų Velykėles paminėti visi drauge – kartu su herojais ir jų tėveliais! Nuostabioje vietoje, sodyboje ,,Vėjų fėja”, su krosnimi viduje, visai kaip iš vaikystėje skaitytų pasakų, ir magiška aplinka, kurioje buvo taip gera visiems būti… Šioje pavasariškoje edukacijoje turėjome galimybę sužinoti apie papročius, pasaulio sukūrimą, išbandyti įvairiausius kiaušinių marškinimo raštus. Kiekvienas herojus, padaręs po kiaušinį ,,apgaviką” dalyvavo margučių ridenimo rungtyje! Oras tą dieną buvo lyg specialiai mums…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Fondo globojami vaikai iš Ukrainos pramogavo kartodrome

Mūsų draugystė ir bendrystė su Ukrainos vaikais, atvykusiais į Lietuvą dėl saugesnio prieglobsčio, tęsiasi ir toliau. Dar kovo pradžioje dalijomės jaukios šventės akimirkomis, kurios metu įvairaus amžiaus vaikai, lankantys Riešės krikščionys bendruomenės rengiamas pamokėles dalijosi savo žiniomis ir įspūdžiais. Dvylikos užsiėmimų kursą uoliai įveikė visi mūsų fondo globojami nuo karo nukentėję Ukrainos vaikai. Kiekvienas jų džiaugėsi ne tik įgytomis žiniomis, stipresniu dvasingumu, tačiau ir bendryste bei palaikymu, kurį jautė kasdien. Užsimezgė tvirtos ir gražios draugystės, kurios nuo šiol eina drąsiai…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Gaminome paukščius Kauno klinikose, drauge su mažaisiais pacientais ir jų tėveliais

Kauno klinikose patys spalvingiausi giesmininkai dar garsiau skelbia apie pavasarį. Pagaminti mūsų mažųjų pacientų rankomis – kiekvienas savaip, tačiau visi be išimties su didžiuliu susikaupimu ir kruopštumu! Smagiai veiklai į skyriaus žaidimų kambarį šį kartą visus subūrė Inga Stanienė iš Saulės kasos. Planavimas. Dekoravimas . Dirbdama įvairių švenčių planavimo ir dekoravimo srityje ji yra sukaupusi didelę kolekciją įvairiausių medžiagų, plunksnų, raištelių, siūlų, vielos bei kitų priemonių, kurios puikiai tinka rankdarbiams. Pagalvojusi, kad paukščiai išties yra patys tikriausi pavasario bei vasaros…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.