Vaikų gynimo diena Santaros klinikose

Birželio pirmoji kaip ir kasmet – mūsų bendruomenei svarbi ne tik dėl to, jog išaušta pirmasis vasaros rytas, tačiau ir dėl to, jog minime vaikų gynimo dieną. Ji visada spalvinga, su daug šypsenų, pramogų, dovanų ir, žinoma, kupina mažųjų pacientų juoko.
Norime tarti ačiū visiems, kurie prisidėjo prie Santaros klinikų kiemelyje organizuotos spalvingos šventėms vaikams. Jūs nuostabūs, o Jūsų širdys – neaprėpiamai didelės. Dėkojame, kad esate kartu!
Dėkojame AKSA gelžbetonio konstrukcijos už dovanas mažiesiems pacientams, gydomiems Vilniaus ir Kauno ligoninėse, visuose skyriuose. Ačiū už Jūsų skirtą 4025,26 eur paramą, kuri virto pačia spalvingiausia vaikų švente. Per 300 dovanų Vilniuje ir virš 100 dovanų Kaune, kartu su Raudonos nosys Gydytojai klounai komanda išdalinta herojams!
Pardes, UAB – dėkojame Jums už dantukų priežiūros rinkinius kiekvienam mūsų herojui
ETNO arbata pasirūpino skaniomis arbatomis visiems mažiesiems pacientams ir jų tėveliams – dėkojame Jums, kad apgaubiate šiluma!
Sutikite – nei viena rimta š

ventė nevyksta be ledų… DADU ledai visus šventės dalyvius vaišino pačiais skaniausiais savo ledais. Pirmąją vasaros dienos paminėjo saldžiai ir gaiviai!
Kanceliarinių prekių parduotuvei Charlot Lietuva dėkojame už suteiktą nuolaidą vaikų dovanoms
Balionų Karaliai pasirūpino spalvingais mūsų šventės balionais. Ačiū, kad esate šalia ir dovanojate stebuklingas akimirkas!
Ačiū sakome Lietuvos Policijos reprezentaciniam pučiamųjų orkestrui už sukurtą pakilią ir iškilmingą atmosferą. Taip pat meno vadovui Artūrui Maniušiui, dirigentui Eimantui Anskaičiui
Didelis ačiū Ollex autobusams už orkestro atvežimą
Dėkojame fondo draugams Gyvi Žaislai už animatorius, kurie atvyko į mūsų šventę – Kakė Makė, nuostabioji Fėja ir super galių turintis Žmogus Voras!
Ačiū tariame garsistų komandai už profes

ionalų renginio įgarsinimą (Edmontas Šiugžda)
Nuoširdi padėka nuotaikingajai šventės vedėjai Laima Tamulyte-Stončė. Koks dėkingumas vėl ir vėl su Jumis susitikti ir žinoti, jog esate šalia
Dėkojame N2 mokslininkams už žadą atimančius ekperimentus
Garsų ačiū skanduojame visiems atlikėjams, kurie dalyvavo spalvingoje šventėje: Pauliui Bagdanavičiui ir Edgarui Davidovičiui bei Lietuvos balso dalyviams: Deividui Valmai, Sidui Gvozdiovui ir Anyanya
Dėkojame Unė Dargė už padovanotą nuostabaus grožio jausmingą šokį
Už galimybę herojams pamatyti, prisiliesti ir išbandyti ugniagesio darbą bei iš arti pamatyti tarnybinį automobilį dėkojame Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 3-ajai komandai
Šiltai dėkojame Anai Šubinai Džiaugsmo skrynelė-Piešimas ant veidukų, kurie šventės metu džiugino herojus, piešdama pačius gražiausius piešinėlius vaikams ant veidukų. Dėkojame, kad savo gerumu ir spalvomis prisidėjote prie nuostabios šventės mažiesiems!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Ėjimo renginys Vilniuje jau spalio 1 d.!

Ruduo dar lepina nuostabiu oru ir saulės spinduliais, kurie skatina šias akimirkas praleisti gryname ore, aktyviai! Su džiaugsmu pranešame, kad ir vėl dalyvausime spalvingame renginyje ėjimas ir kviečiame Jus prisijungti prie mūsų fondo komandos APLENKIME VĖŽĮ! Registracija į renginį yra visiškai nemokama, o jos metu paaukoję 20 Eur ar daugiau mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams, renginio dieną gausite LET‘S JOIN THE FIGHT TOGETHER marškinėlius, su kuriais visi ir žygiuose gražiausiomis sostinės gatvėmis. Kviečiame būti kartu ir jau spalio 1 d….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

PUMA dovanoti marškinėliai APLENKIME VĖŽĮ komandai

Vilniaus maratonas jau praėjo, tačiau pakilios emocijos išliks dar ilgam! Šiais metais APLENKIME VĖŽĮ komanda buvo itin ryški. Šiltai dėkojame PUMA kolektyvui už norą prisidėti prie prasmingo tikslo. Esame laimingi, kad drauge nubėgtus kilometrus galėjome dedikuoti visiems mažiesiems pacientams, einantiems sunkiu ligos keliu ir priminti – Jūs esate ne vieni.

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Masažuotojai Vilniaus maratone

Kasmet prie mūsų fondo bendruomenės Vilnius Marathon prisijungia masažuotojai, kurie rankomis ir širdimis prisideda prie kilnaus tikslo – pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Šiais metais masažo profesionalų, kurie atlikto sportinius masažus visiems norintiems bėgikams, buvo rekordiškai daug! Norinčių atgauti jėgas po įveiktos maratono distancijos ir išbandyti masažą buvo tiek daug, jog nusidriekė eilė! Profesionaliai masažus atliko mainais už auką mūsų fondo globojamiems herojams. Norime tarti nuoširdų ačiū visiems kasmet dalyvaujantiems masažuotojams ir tiems, kurie šiais metais prisijungė prie prasmingos iniciatyvos. Taip…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.