Vaikų Velykėlės sodyboje

Vis drąsiau bundant gamtai ir saulei vis dažniau atriedant į mėlyną dangų nusprendėme vaikų Velykėles paminėti visi drauge – kartu su herojais ir jų tėveliais!
Nuostabioje vietoje, sodyboje ,,Vėjų fėja”, su krosnimi viduje, visai kaip iš vaikystėje skaitytų pasakų, ir magiška aplinka, kurioje buvo taip gera visiems būti… Šioje pavasariškoje edukacijoje turėjome galimybę sužinoti apie papročius, pasaulio sukūrimą, išbandyti įvairiausius kiaušinių marškinimo raštus. Kiekvienas herojus, padaręs po kiaušinį ,,apgaviką” dalyvavo margučių ridenimo rungtyje!
Oras tą dieną buvo lyg specialiai mums užsakytas – švietė saulė ir lepino šiltas pavasarinis vėjelis. Norėdami kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, žaidėme estafetes, dainavome dainas ir išbandėme dar niekada nematytus lauko žaidimus.
Išsidūkę lauke sugūžėjome į namą, o ten krosnis jau buvo ruošiama picoms kepti!
Maži ir dideli mūsų herojai – visi norėjo pasidaryti savo picą! Taigi, kočiojome tešlą, dėjome įvairiausius ingredientus ir tada beliko kantriai laukti, kol galėsime traukti savąją picą ir skanauti. Juk visi sutiksite – pats skaniausias maistas yra gamtoje, o jeigu dar patys prie jo gamybos prisidėjome… Tai buvo skaniausios picos, kurias esame ragavę, tai patvirtino ir mūsų herojai ir jų broliai bei sesės – pati rimčiausia vertinimo komisija!
Už galimybę pabūti visiems drauge, arčiau gamtos ir trumpam stabtelti, pasimėgauti vieni kitų draugija, dėkojame Vėjų fėja edukacinė sodyba ir sodybos šeimininkei Ilonai Balkuvienei. Dėkojame už šiltą mūsų gausios kompanijos priėmimą ir sukurtą nepaprastą šventę. Linkėjimus ir padėką siunčiame Ilonos dukrai Vėjunei bei Ilonos mokiniui, kurie tądien buvo kiškučiais!
Už galimybę dalintis tokiomis akimirkomis ir dovanoti mažiesiems pacientams džiaugsmą, dėkojame visiems, dalyvavusiems labdaros vakare Nidoje „Dovanoju Tau jūrą“. Labdaringo aukciono metu žmonės buvo kviečiami įsigyti meno kūrinius, sportininkų atributus bei kitus vertingus prizus už auką mūsų herojams. Tą vakarą gerumo buvo neišsemiamai daug, tad dabar visų nuostabių žmonių dėka galime teikti spalvingas akimirkas fondo globojamiems vaikams. (550,33 Eur) skyrėme šiai edukacijai įgyvendinti. Nuoširdžiai dėkojame Darius Biv už idėjos sumanymą ir norą dalintis gerumu.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Dalyvavome renginyje ĖJIMAS

Mūsų komandos sekmadienis buvo kupinas saulės ir gerų emocijų, nes dalyvavome renginyje visai šeimai ėjimas ! Smagu matyti fondo bendruomenės narius, kasmet einančius už mūsų komandą bei nueitus kilometrus skiriančius fondo herojams. Smagu matyti ir naujus veidus, norinčius prisidėti prie prasmingo tikslo! Šį kartą mūsų fondo palapinės erdvė buvo ypač smagi ir su linksma pramogų zona mažiesiems renginio dalyviams ir jų tėveliams. Norime padėkoti Batutų nuoma Vilniuje Vaikų džiaugsmas už ryškų cukraus vatos vežimėlį ir galimybę vaikus pradžiuginti puria it…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šventė vaikams Santaros klinikose

Šiandien minima VAIKŲ GYNIMO DIENA Vakar vykusios šventės emocijos vis dar šėlsta viduje, o stebėdami mūsų herojų šypsenas ir džiugesį dar kartą įsitikiname – dovanoti šilumą ir smagias emocijas mažiesiems pacientams yra labai prasminga ir reikalinga. Norime iš visos širdies padėkoti tiems, kurie vakar sukūrė nuostabią spalvingą fiestą ir pasveikino herojus vaikų gynimo dienos progos išvakarėse. Ačiū sakome Raudonos nosys Gydytojai klounai už buvimą šalia ir pačias geriausias emocijas. Su nuostabiųjų klounų pagalba dovanėlės išdalintos ir Kauno klinikų sergantiems vaikams….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Drauge su herojais tapome bendrą paveikslą!

Artėjant vaikų gynimo dienai įmonė Stelauto laikosi prasmingos tradicijos prisidėti prie pagalbos tiems, kuriems ji reikalinga ir šiais metais pakvietė mūsų herojus sukurti piešinį, tema „Automobilis po žvaigždėtu dangumi“. Taigi, vienai popietei Kauno klinikų žaidimų kambarys virto dailininkų dirbtuvėmis ir visi drauge dekoravome menininkės Justinos Ramonienės paruoštą paveikslą. Įvairiausiais dažais ir teptukais, kai kurie ir savo mažais pirščiukais – darbavomės įsijautę ir kiekvienas taip, kaip jaučiame. Ši veikla išties visus suvienijo ir netrukome įsivaizduoti, kad tikrai esame iškeliavę automobiliu į…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.