Vilniaus maratonas 2023 !

Vakar praūžė Vilnius Marathon , kuriame dalyvavome 10 kartą su APLENKIME VĖŽĮ komanda! Iš visos širdies dėkojame tiems, kurie vakar buvo kartu, bėgo už mūsų fondo komandą ir įveiktos distancijos kilometrus paskyrė mūsų mažiesiems pacientams.
AČIŪ sakome visiems, kurie prisidėjo prie aktyvios, spalvingos ir saulėtos dienos sukūrimo maratone!
Dėkojame visiems nuostabiems savanoriams, kurie skyrė jėgas ir laiką ne tik renginio dieną, tačiau ir prieš renginį – padėdami susiruošti, atsivežti daiktus ir viską susidėlioti. Jūsų pagalba ir rūpestis yra nepamainomi ir neatsikiriami nuo kiekvieno mūsų fondo renginio. Apkabiname visus, Jūs patys geriausi ir tikrai nenustosime to kartoti! (Mokytoja Jurga Justina Maslinskaitė Daiva Kanopkienė Unė ir Diana Jūratė Masiulienė Kęstutis Liubinas ir dar daug daug kitų!)
Dėkojame visiems, atėjusiems į fondo palapinę aplankyti, pasisveikinti ir pasišnekučiuoti bei įsigyti fondo atributikos ir tokiu būdu prisidėti prie paramos herojams.
Šiltą ačiū sakome PUMA Running už padovanotus maršikinėlius – Jūsų dėka maratone bėgome ryškūs ir nuotaikingi. Gera žinoti, kad prisidedate prie prasmingų darbų.
Dėkojame Akvilė už suteiktą galimybę po bėgimo atsigaivinti vandeniu. Jūsų palaikymas mums svarbus ir reikšmingas, tad nuoširdi padėka, kad esate visada šalia
Saldų ačiū tariame DADU ledai už pilną šaldytuvą ledų, kurį padovanojote! Diena buvo ne tik smagi, bet ir gaivinančiai saldi!
Nuoširdus ir didžiulis ačiū visiems masažo profesionalams už gerumo kupinas širdis ir prisidėjimą prie renginio, skiriant savo energiją, laiką ir jėgas. Visą dieną Megami Studija ir Diana Bekasėnė suburti masažuotojai atliko sportinius masažus maratono dalyviams, kviesdami aukoti mūsų herojams. Dėkingi iki dangaus už Jūsų atviras gerumui širdis ir kasmetinį prisidėjimą.
Didžiulį ačiū tariame šefui Arturas Braslauskas už neįtikėtino skonio maistą, kurį skanavome visą dieną. Išskirtiniai skoniai ir su meile ruošti patiekalai leido ne tik mėgautis diena, tačiau ir atgauti jėgas po bėgimo. Ačiū Jums, Artūrai, kad prisidedate prie fondo renginių! Šiltai dėkojame Zitai Braslauskienei už šypseną ir nuostabų aptarnavimą.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Ėjimo renginys Vilniuje jau spalio 1 d.!

Ruduo dar lepina nuostabiu oru ir saulės spinduliais, kurie skatina šias akimirkas praleisti gryname ore, aktyviai! Su džiaugsmu pranešame, kad ir vėl dalyvausime spalvingame renginyje ėjimas ir kviečiame Jus prisijungti prie mūsų fondo komandos APLENKIME VĖŽĮ! Registracija į renginį yra visiškai nemokama, o jos metu paaukoję 20 Eur ar daugiau mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams, renginio dieną gausite LET‘S JOIN THE FIGHT TOGETHER marškinėlius, su kuriais visi ir žygiuose gražiausiomis sostinės gatvėmis. Kviečiame būti kartu ir jau spalio 1 d….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

PUMA dovanoti marškinėliai APLENKIME VĖŽĮ komandai

Vilniaus maratonas jau praėjo, tačiau pakilios emocijos išliks dar ilgam! Šiais metais APLENKIME VĖŽĮ komanda buvo itin ryški. Šiltai dėkojame PUMA kolektyvui už norą prisidėti prie prasmingo tikslo. Esame laimingi, kad drauge nubėgtus kilometrus galėjome dedikuoti visiems mažiesiems pacientams, einantiems sunkiu ligos keliu ir priminti – Jūs esate ne vieni.

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Masažuotojai Vilniaus maratone

Kasmet prie mūsų fondo bendruomenės Vilnius Marathon prisijungia masažuotojai, kurie rankomis ir širdimis prisideda prie kilnaus tikslo – pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Šiais metais masažo profesionalų, kurie atlikto sportinius masažus visiems norintiems bėgikams, buvo rekordiškai daug! Norinčių atgauti jėgas po įveiktos maratono distancijos ir išbandyti masažą buvo tiek daug, jog nusidriekė eilė! Profesionaliai masažus atliko mainais už auką mūsų fondo globojamiems herojams. Norime tarti nuoširdų ačiū visiems kasmet dalyvaujantiems masažuotojams ir tiems, kurie šiais metais prisijungė prie prasmingos iniciatyvos. Taip…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.