Vilniaus maratonas 2023 !

Vakar praūžė Vilnius Marathon , kuriame dalyvavome 10 kartą su APLENKIME VĖŽĮ komanda! Iš visos širdies dėkojame tiems, kurie vakar buvo kartu, bėgo už mūsų fondo komandą ir įveiktos distancijos kilometrus paskyrė mūsų mažiesiems pacientams.
AČIŪ sakome visiems, kurie prisidėjo prie aktyvios, spalvingos ir saulėtos dienos sukūrimo maratone!
Dėkojame visiems nuostabiems savanoriams, kurie skyrė jėgas ir laiką ne tik renginio dieną, tačiau ir prieš renginį – padėdami susiruošti, atsivežti daiktus ir viską susidėlioti. Jūsų pagalba ir rūpestis yra nepamainomi ir neatsikiriami nuo kiekvieno mūsų fondo renginio. Apkabiname visus, Jūs patys geriausi ir tikrai nenustosime to kartoti! (Mokytoja Jurga Justina Maslinskaitė Daiva Kanopkienė Unė ir Diana Jūratė Masiulienė Kęstutis Liubinas ir dar daug daug kitų!)
Dėkojame visiems, atėjusiems į fondo palapinę aplankyti, pasisveikinti ir pasišnekučiuoti bei įsigyti fondo atributikos ir tokiu būdu prisidėti prie paramos herojams.
Šiltą ačiū sakome PUMA Running už padovanotus maršikinėlius – Jūsų dėka maratone bėgome ryškūs ir nuotaikingi. Gera žinoti, kad prisidedate prie prasmingų darbų.
Dėkojame Akvilė už suteiktą galimybę po bėgimo atsigaivinti vandeniu. Jūsų palaikymas mums svarbus ir reikšmingas, tad nuoširdi padėka, kad esate visada šalia
Saldų ačiū tariame DADU ledai už pilną šaldytuvą ledų, kurį padovanojote! Diena buvo ne tik smagi, bet ir gaivinančiai saldi!
Nuoširdus ir didžiulis ačiū visiems masažo profesionalams už gerumo kupinas širdis ir prisidėjimą prie renginio, skiriant savo energiją, laiką ir jėgas. Visą dieną Megami Studija ir Diana Bekasėnė suburti masažuotojai atliko sportinius masažus maratono dalyviams, kviesdami aukoti mūsų herojams. Dėkingi iki dangaus už Jūsų atviras gerumui širdis ir kasmetinį prisidėjimą.
Didžiulį ačiū tariame šefui Arturas Braslauskas už neįtikėtino skonio maistą, kurį skanavome visą dieną. Išskirtiniai skoniai ir su meile ruošti patiekalai leido ne tik mėgautis diena, tačiau ir atgauti jėgas po bėgimo. Ačiū Jums, Artūrai, kad prisidedate prie fondo renginių! Šiltai dėkojame Zitai Braslauskienei už šypseną ir nuostabų aptarnavimą.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Vaikų Velykėlės sodyboje

Vis drąsiau bundant gamtai ir saulei vis dažniau atriedant į mėlyną dangų nusprendėme vaikų Velykėles paminėti visi drauge – kartu su herojais ir jų tėveliais! Nuostabioje vietoje, sodyboje ,,Vėjų fėja”, su krosnimi viduje, visai kaip iš vaikystėje skaitytų pasakų, ir magiška aplinka, kurioje buvo taip gera visiems būti… Šioje pavasariškoje edukacijoje turėjome galimybę sužinoti apie papročius, pasaulio sukūrimą, išbandyti įvairiausius kiaušinių marškinimo raštus. Kiekvienas herojus, padaręs po kiaušinį ,,apgaviką” dalyvavo margučių ridenimo rungtyje! Oras tą dieną buvo lyg specialiai mums…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Fondo globojami vaikai iš Ukrainos pramogavo kartodrome

Mūsų draugystė ir bendrystė su Ukrainos vaikais, atvykusiais į Lietuvą dėl saugesnio prieglobsčio, tęsiasi ir toliau. Dar kovo pradžioje dalijomės jaukios šventės akimirkomis, kurios metu įvairaus amžiaus vaikai, lankantys Riešės krikščionys bendruomenės rengiamas pamokėles dalijosi savo žiniomis ir įspūdžiais. Dvylikos užsiėmimų kursą uoliai įveikė visi mūsų fondo globojami nuo karo nukentėję Ukrainos vaikai. Kiekvienas jų džiaugėsi ne tik įgytomis žiniomis, stipresniu dvasingumu, tačiau ir bendryste bei palaikymu, kurį jautė kasdien. Užsimezgė tvirtos ir gražios draugystės, kurios nuo šiol eina drąsiai…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Gaminome paukščius Kauno klinikose, drauge su mažaisiais pacientais ir jų tėveliais

Kauno klinikose patys spalvingiausi giesmininkai dar garsiau skelbia apie pavasarį. Pagaminti mūsų mažųjų pacientų rankomis – kiekvienas savaip, tačiau visi be išimties su didžiuliu susikaupimu ir kruopštumu! Smagiai veiklai į skyriaus žaidimų kambarį šį kartą visus subūrė Inga Stanienė iš Saulės kasos. Planavimas. Dekoravimas . Dirbdama įvairių švenčių planavimo ir dekoravimo srityje ji yra sukaupusi didelę kolekciją įvairiausių medžiagų, plunksnų, raištelių, siūlų, vielos bei kitų priemonių, kurios puikiai tinka rankdarbiams. Pagalvojusi, kad paukščiai išties yra patys tikriausi pavasario bei vasaros…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.