Batai Vilties spindulėlio herojams

Kai už lango dar spaudė šaltukas ir galėjome džiaugtis žiemos pramogomis, dalijomės gražia įgyvendinta iniciatyva – Vilties spindulėlis (Ray of hope) mažiesiems kovotojams padovanojome šiltus batukus! Pamatę, kokie šilti ir patogūs batai atkeliavo pas spinduliukus, radosi dar keli mažieji pacientai, išreiškę norą taip pat tokius turėti.
Vėl kreipėmės į VitaHome.lt, jog padėtų išrinkti spinduliukams šilčiausius ir patogiausius batukus, kuriuos būtų lengva užmauti ir numauti, kurie nekauptų drėgmės. Gavome ne tik išsamią konsultaciją ir pagalbą, tačiau ir suteiktą nuolaidą šiai specializuotai avalynei, labai Jums dėkojame!
O Jums nuotraukose linkėjimus siunčia Joris ir Neilas, kuriems dabar joks šaltukas nebebus baisus!
Joris – pusantrų metukų kovotojas, kurio atėjimas į pasaulį tėveliams atnešė ne tik daug meilės ir džiaugsmo, tačiau ir nežinomybės. Mažyliui būnant kelių mėnesių tėvai pastebėjo pirmuosius požymius, kad jų vaikučiui kažkas negerai. Tyrimai netruko ilgai, tačiau kelios valandos ligoninėje, atvykus vos tyrimams, išsitęsė iki kelių savaičių, o diagnozė, kuri dabar nustatyta Joriui – diskinezinis cerebrinis paralyžius su stipriu distonijos vaizdu.
Neilas – antrasis spinduliukas, turintis sunkią negalią. Berniukas pats nesėdi, nevalgo (įvesta gastrostoma), nekalba. Herojui reikia nuolatinės mamos priežiūros bei daugybės papildų, slaugos priemonių. Auginant tokį vaikutį kiekvieno daikto įsigijimas tampa išties sunkia finansine našta šeimai.
Berniukams padovanoti batukai – iš specialaus medicininio kailio, užtikrinančio visapusišką kojų šilumą., taip pat jis pasižymi antialerginėmis, antibakterinėmis savybėmis, nedirgina odos. Reabilitaciniuose batuose naudojamas medicininis kailis net 7 kartus geriau sugeria ir šalina drėgmę nei sintetiniai audiniai, palaiko optimalią temperatūrą, aktyvina kraujotaką, saugo galūnes nuo sušalimo.
Abu spinduliukai – Joris ir Neilas – labai laimingi, jog gavo šiltus batukus. Nuoširdžiausią ačiū norime tarti visiems Gala labdaros vakare dalyvavusiems žmonėms ir sukūrusiems stebuklą, kuris leidžia kasdien daryti gražius darbus. Dalį Jūsų paramos (252, 90 Eur) skyrėme šių kovotojų batukams nupirkti.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Emocinio stabilumo sesijos mūsų herojams

Tiek mūsų herojai, tiek jų artimieji sutiktų, jog sunki vaiko liga yra vienas didžiausių išbandymų, kurį tenka praeiti. Deja, tačiau onkologinė liga nesirenka, ji tiesiog aplanko mažuosius kovotojus, kurie turi išmokti būti stiprūs kasdien. Su emocijomis susitvarkyti ir jas sukontroliuoti sergantiems vaikams tampa sunkia užduotimi ir gydymo metu, tai iššūkis, kuris lydi ir pasveikus. Sugrįžti į socialinį gyvenimą, vėl eiti į mokyklą, palaikyti kontaktą su bendraamžiais ar susikaupti pamokų metu gali tapti įgūdžiais, kuriuos reikia išsiugdyti iš naujo. Didžiulė laimė…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Domui

Susipažinkite Domu ir jo istorija. Herojus savo stiprybę turėjo parodyti jau nuo pat gimimo, kadangi vos berniukas išvydo pasaulį, viena po kitos pasipylė sveikatos problemos. Kai Domui buvo vos mėnuo, dėl sunkios širdies ydos jam atlikta sudėtinga operacija, o jos metu įstatyti trys sintetiniai lopai širdelėje. Būnant keturių mėnesių kairėje akyje pastebėta gyslainės nervo koloboma, kuri tapo priežastimi, jog vaikas ta akimi beveik nemato. Nuo devynių mėnesių herojui įstatyti klausos aparatai, kuriuos jis dėvi kasdien, o kas penkis metus juos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Nedukui ir Emiliui

Nedas ir Emilis – broliai muškietininkai, drąsiai einantys per gyvenimo siunčiamus išbandymus ir visas ligas, kurios pasitaiko kelyje. Berniukai yra iš septynių vaikų šeimos, tad linksmybių, žaidimų ir išdaigų namuose tikrai nestinga. Netrūksta ir sunkumų, kuriuos kartais mamai ir vaikams savarankiškai pasidaro per sunku… Dešimtmetis Emilis turi lengvą protinį atsilikimą, aktyvumo ir dėmesio sutrikimą, hemiplegiją, mišrius raidos sutrikimus, nevienodą galūnių ilgį ir heteroforiją. Aštuonerių Nedui diagnozuota sunkiai gydoma epilepsija, mišrus raidos sutrikimas, neurosensorinis prikurtimas, įgimtos smegenų jungties patologijos. Deja, tai…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.