Pagalba Dominik

Pagalba

Mūsų stipruolis Dominik, savo pasiekimais kasdien džiuginantis ir stebinantis specialistus, kurie rūpinasi berniuku ir mylinčią mamą, kuri yra pati didžiausia herojaus palaikytoja.

Apie Dominik sveikatos sunkumus, su kuriais jam teko susidurti vos išvydus šį pasaulį – jau esame pasakoję – dar gimdymo namuose jam buvo nustatyta hidrocefalija, o vėliau ir epilepsija, taip pat raidos sutrikimai ir sunkus neįgalumas. Praėjusias metai dalijomės herojaus pasiekimais ir tuo metu įveiktais išsikeltais tikslais – tada džiaugiamės, kad mažylis išmoko ropoti ir vis dažniau bandė stotis, įsikibęs į tvirtus paviršius.

Dabar ateiname dar labiau pasidžiaugti – praėjus metams Dominik ūgtelėjo, o kartu ir susitiprėjo! Visa tai didžiulių pastangų ir stropumo dėka, nes herojus – tikras kovotojas! Dabar berniukas praėjo trijų mėnesių reabilitacijos kursą, kurį apėmė individuali kineziterapija, individuali logoterapija, ergoterapijos ir darbas su kitais specialistais. Intensyvus darbas ir visų jėgų atidavimas leidžia pasidžiaugti Dominik pasiekimais!

Norime pasakyti šiltą ir patį nuoširdžiausią ačiū įmonei Inchcape Motors , Krasta Auto už Jūsų geurmo kupinas širdis ir pagalbą mūsų stipriesiems kovotojams. Jūsų suteiktos 1500 Eur paramos dėka galėjome apmokėti net trijų mėnesių berniuko užsiėmimus. Dėkojame Jums, kad esate šalia ir padedate mažyliams augti ir žengti pirmyn. 

Šiltas ačiū Vaiko raidos klinikai už rūpestį herojais ir buvimą šalia, kai to reikia labiausiai.