Pagalba Adomui

Pagalbos prašymų sulaukiame nuolat ir pačių įvairiausių. Vieną dieną sulaukėme aštuonerių Adomo mamytės laiško. Kviečiame susipažinti su herojaus istorija ir jo pasiekimais.
Berniukas serga itin reta genetine liga – Charge sindromu. Šis sindromas lydimas daugybės kitų ligų – Adomas viena akimi beveik nemato, viena ausimi beveik negirdi, nustatytas gilus protinis atsilikimas, neorganinė nemiga, sunkus autizmo lygis ir tai dar ne pabaiga… Berniukas pats nevalgo, jam yra suformuota gastrostoma. Visa ši ligų puokštė kasdien reikalauja nepaliaujamos stiprybės, o Adomo mama laiške atvirai sako: „kai jis buvo mažas, būdavo žymiai lengviau atlikti įvairias procedūras ar tyrimus“.
Berniukui augant ir stiprėjant ėmė reikštis agresija, nukreipta į save patį bei į aplinkinius. Tai pasireiškia, kai herojus nenori kažko daryti, o tai būna itin dažnai, kai kamuoja nuovargis ar pilvo skausmai. Kadangi Charge sindromas itin retas – sunku rasti specialistų, dirbančių būtent su tokiais vaikučiais.
Po ilgų paieškų Adomo mamai pavyko rasti ir išbandyti terapijas ABA centre, kurios labai tiko jos sūnui. Nei viena iš anksčiau bandytų reabilitacijų nedavė tokio teigiamo poveikio, kaip ši. Šios reabilitacijos naudingos tuo, jog berniukas vis aiškiau geba nurodyti ką jam skauda ir kada skauda, padeda ugdyti komunikacijos ir emocijų valdymo įgūdžius. Po užsiėmimų mama pastebėjo mažesnį sūnaus polinkį į savęs žalojimą bei sustiprėjusius savarankiškumo įgūdžius.
Dabar Adomo šeima gyvena viltimi – galbūt kadanors jam pavyks valgyti pačiam, per burną. Visos mažesnės ar didesnės pergalės – neįtikėtinai džiugina ir suteikia dar daugiau jėgų žengti pirmyn.

Norime tarti nuoširdų ir didelį ačiū Dariui Janulevičiui už Jūsų skirtą 547,75 Eur paramą, kurios dėka galėjome suteikti pagalbą Adomui. Jūsų dėka galime suteikti tikėjimo ir daugiau jėgų šiam kovotojui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Šiltai dėkojame ABA centrui už suteiktas nuolaidas Adomo terapijoms! Kartu esame stipresni ir vieni kitiems padėdami galime žengti vis tvirtesniais žingsniais.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Iglei

Prieš Jus mūsų herojė Iglė, su šypsena ir džiugesiu, o kartais su ašaromis, tačiau visada – tik pirmyn! Dabar mergytei trys metukai, ji pati nevaikšto, nekalba, nelaiko pusiausvyros. Kad dukrytei kažkas ne taip, mama pastebėjo, kai jai buvo 5 mėnesiai. Iglutė nebandė verstis ant šonų, griebti žaisliukų, nebuvo kūdykiams būdingo „čiauškėjimo“ ir susidomėjimo aplinka. Kai mažylei buvo pusantrų metukų, gydytojai patvirtino diagnozę – cerebrinis paralyžius. Nuo tada prasidėjo mergytės kelionė, reikalaujanti daugybės jėgų, pastangų ir darbo su specialistais. Vaiko raidos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milanos šeimai

Milanos tėveliai ir brolis dabar tik mintimis nusikelia į tą laiką, kai mergytė džiaugėsi vaikyste, drąsiai svajojo ir buvo mums atsiuntusi svajonės laišką. Labiausiai Milana norėjo žaidimų namelio kieme, taip pat – smagiai praleisti laiką su tėveliais ir broliuku, kažkur nuvykti. Šių herojės norų išpildyti nespėjome, Milaną onkolginė liga įveikė. Visgi, norėjome šeimai padovanoti bent trumpą poilsį ir laiką kartu, bent akimirką atsitraukimo nuo slogių minčių. Milanos tėvai su broliuku turėjo galimybę pailsėti pajūryje, nuostabioje jūros ir gamtos apsuptyje. Šilčiausiai…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aurelijai

Herojės Aurelijos istoriją Jums jau pasakojome – būdama vos trisdešimt septynerių išgirdo ketvirtos stadijos krūties vėžio diagnozę. Ši žinia sujaukė visus jaunos moters planus, svajones ir stipriai pakoregavo gyvenimą. Tuo metu Aurelijos dukrelei buvo vos treji metukai. Ji ir tapo pagrindiniu stimulu žengti pirmyn, stiprėti ir nepaliaujamai tikėti pasveikimu. Šį kartą Aurelijai ir vėl padėjome įsigyti ypač reikalingus vaistus, kurie padeda kovoti su liga. Prieš tai taikytas gydymas neatnešė teigiamų rezultatų – išbandyta ir taikinių terapija, chemoterapija. Imtasi visko, kas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.