Pagalba Adomui

Pagalbos prašymų sulaukiame nuolat ir pačių įvairiausių. Vieną dieną sulaukėme aštuonerių Adomo mamytės laiško. Kviečiame susipažinti su herojaus istorija ir jo pasiekimais.
Berniukas serga itin reta genetine liga – Charge sindromu. Šis sindromas lydimas daugybės kitų ligų – Adomas viena akimi beveik nemato, viena ausimi beveik negirdi, nustatytas gilus protinis atsilikimas, neorganinė nemiga, sunkus autizmo lygis ir tai dar ne pabaiga… Berniukas pats nevalgo, jam yra suformuota gastrostoma. Visa ši ligų puokštė kasdien reikalauja nepaliaujamos stiprybės, o Adomo mama laiške atvirai sako: „kai jis buvo mažas, būdavo žymiai lengviau atlikti įvairias procedūras ar tyrimus“.
Berniukui augant ir stiprėjant ėmė reikštis agresija, nukreipta į save patį bei į aplinkinius. Tai pasireiškia, kai herojus nenori kažko daryti, o tai būna itin dažnai, kai kamuoja nuovargis ar pilvo skausmai. Kadangi Charge sindromas itin retas – sunku rasti specialistų, dirbančių būtent su tokiais vaikučiais.
Po ilgų paieškų Adomo mamai pavyko rasti ir išbandyti terapijas ABA centre, kurios labai tiko jos sūnui. Nei viena iš anksčiau bandytų reabilitacijų nedavė tokio teigiamo poveikio, kaip ši. Šios reabilitacijos naudingos tuo, jog berniukas vis aiškiau geba nurodyti ką jam skauda ir kada skauda, padeda ugdyti komunikacijos ir emocijų valdymo įgūdžius. Po užsiėmimų mama pastebėjo mažesnį sūnaus polinkį į savęs žalojimą bei sustiprėjusius savarankiškumo įgūdžius.
Dabar Adomo šeima gyvena viltimi – galbūt kadanors jam pavyks valgyti pačiam, per burną. Visos mažesnės ar didesnės pergalės – neįtikėtinai džiugina ir suteikia dar daugiau jėgų žengti pirmyn.

Norime tarti nuoširdų ir didelį ačiū Dariui Janulevičiui už Jūsų skirtą 547,75 Eur paramą, kurios dėka galėjome suteikti pagalbą Adomui. Jūsų dėka galime suteikti tikėjimo ir daugiau jėgų šiam kovotojui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Šiltai dėkojame ABA centrui už suteiktas nuolaidas Adomo terapijoms! Kartu esame stipresni ir vieni kitiems padėdami galime žengti vis tvirtesniais žingsniais.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.