Pagalba Ados šeimai

Yra sakoma, jog žmogui skiriama tiek išbandymų, kiek jis pajėgus atlaikyti. Jaunai šeimai iš Kauno gyvenimas pastaruosius kelerius metus siunčia itin sunkius iššūkius. Prieš kelerius metus grįžę į Lietuvą iš gyvenimo svetur, ėmė kurti savo šeimos lizdą. Viskas ėjosi nuosekliai ir pagal planą ir Rūtos bei Vyto norus, iki staiga prasidėjusio karantino.
Rūta ir Vytas įsigijo namą gražioje vietoje, soduose, su mintimi, jog kai bus daugiau laiko ir finansinių galimybių, ims ir susitvarkys juos pagal savo norus. Procesas vyko greitai, tuo labiau, jog Rūta laukėsi pirmagimio. Karantino laikotarpis žymėjo ne tik viso gyvenimo sustojimą, tačiau ir pačius sunkiausius išgyvenimus jaunai šeimai – laukdamiesi pirmojo vaikelio netikėtai jį prarado.
Po skausmo kupinų mėnesių ir sielvarto 2022 metų lapkritis šeimai nusidažė šviesiomis spalvomis. Jiems gimė mergytė Ada. Pirmieji mažylės mėnesiai buvo itin sudėtingi – ji juos praleido reanimacijoje, su daugybe operacijų, infekcijų bei nesuskaičiuojamu kiekiu narkozių. Po daugybės tyrimų patvirtinta, kad mergytei itin reto PBX1 geno mutacija. Dėl minėtos diagnozės herojė kvėpuoja aparatų pagalba, jai įvesta tracheostoma ir gastrostoma. Šalia geno mutacijos nustatyta ir širdies yda, hidrocefalija ir epilepsija.
Ši jauna šeima kreipėsi į mus su neįprastu, tačiau jiems ir jų mažylei Adai itin reikalingu prašymu – padėti susitvarkyti langus namuose, kuriuos prieš kelerius metus įsigijo, norėdami sukurti pačią jaukiausią erdvę sau ir savo vaikams. Ada turi itin daug specialių poreikių, o jos kasdienė priežiūra neatsiejama nuo švaros, sterilumo ir saugios aplinkos. Taigi, norint mergytei sukurti šiltą ir patogią namų aplinką, šeimai padėjome įstatyti naujus langus, kurie būtų sandarūs, patogūs.
Norime iš visos širdies padėkoti visiems žmonėms, aukojusiems Gala vakaro metu už Jūsų skirtą paramą mūsų herojams, kurios dalį – 8141,83 Eur panaudojome naujiems jaunos šeimos namų langams sutvarkyti. Dėkojame visiems, kurie prie mūsų herojų gerbūvio prisideda prie kasdien ir savo šiluma neleidžia pamiršti – kartu esame stipresni. Šiandien šeima gyvena šviesiomis akimirkomis, brangindami kiekvieną kartu praleistą dieną ir kas dien vis arčiau svajonės – įsikelti į suremontuotus namus, kuriuose jau įstatyti nauji langai.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Emocinio stabilumo sesijos mūsų herojams

Tiek mūsų herojai, tiek jų artimieji sutiktų, jog sunki vaiko liga yra vienas didžiausių išbandymų, kurį tenka praeiti. Deja, tačiau onkologinė liga nesirenka, ji tiesiog aplanko mažuosius kovotojus, kurie turi išmokti būti stiprūs kasdien. Su emocijomis susitvarkyti ir jas sukontroliuoti sergantiems vaikams tampa sunkia užduotimi ir gydymo metu, tai iššūkis, kuris lydi ir pasveikus. Sugrįžti į socialinį gyvenimą, vėl eiti į mokyklą, palaikyti kontaktą su bendraamžiais ar susikaupti pamokų metu gali tapti įgūdžiais, kuriuos reikia išsiugdyti iš naujo. Didžiulė laimė…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Domui

Susipažinkite Domu ir jo istorija. Herojus savo stiprybę turėjo parodyti jau nuo pat gimimo, kadangi vos berniukas išvydo pasaulį, viena po kitos pasipylė sveikatos problemos. Kai Domui buvo vos mėnuo, dėl sunkios širdies ydos jam atlikta sudėtinga operacija, o jos metu įstatyti trys sintetiniai lopai širdelėje. Būnant keturių mėnesių kairėje akyje pastebėta gyslainės nervo koloboma, kuri tapo priežastimi, jog vaikas ta akimi beveik nemato. Nuo devynių mėnesių herojui įstatyti klausos aparatai, kuriuos jis dėvi kasdien, o kas penkis metus juos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Nedukui ir Emiliui

Nedas ir Emilis – broliai muškietininkai, drąsiai einantys per gyvenimo siunčiamus išbandymus ir visas ligas, kurios pasitaiko kelyje. Berniukai yra iš septynių vaikų šeimos, tad linksmybių, žaidimų ir išdaigų namuose tikrai nestinga. Netrūksta ir sunkumų, kuriuos kartais mamai ir vaikams savarankiškai pasidaro per sunku… Dešimtmetis Emilis turi lengvą protinį atsilikimą, aktyvumo ir dėmesio sutrikimą, hemiplegiją, mišrius raidos sutrikimus, nevienodą galūnių ilgį ir heteroforiją. Aštuonerių Nedui diagnozuota sunkiai gydoma epilepsija, mišrus raidos sutrikimas, neurosensorinis prikurtimas, įgimtos smegenų jungties patologijos. Deja, tai…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.