Pagalba Ados šeimai

Yra sakoma, jog žmogui skiriama tiek išbandymų, kiek jis pajėgus atlaikyti. Jaunai šeimai iš Kauno gyvenimas pastaruosius kelerius metus siunčia itin sunkius iššūkius. Prieš kelerius metus grįžę į Lietuvą iš gyvenimo svetur, ėmė kurti savo šeimos lizdą. Viskas ėjosi nuosekliai ir pagal planą ir Rūtos bei Vyto norus, iki staiga prasidėjusio karantino.
Rūta ir Vytas įsigijo namą gražioje vietoje, soduose, su mintimi, jog kai bus daugiau laiko ir finansinių galimybių, ims ir susitvarkys juos pagal savo norus. Procesas vyko greitai, tuo labiau, jog Rūta laukėsi pirmagimio. Karantino laikotarpis žymėjo ne tik viso gyvenimo sustojimą, tačiau ir pačius sunkiausius išgyvenimus jaunai šeimai – laukdamiesi pirmojo vaikelio netikėtai jį prarado.
Po skausmo kupinų mėnesių ir sielvarto 2022 metų lapkritis šeimai nusidažė šviesiomis spalvomis. Jiems gimė mergytė Ada. Pirmieji mažylės mėnesiai buvo itin sudėtingi – ji juos praleido reanimacijoje, su daugybe operacijų, infekcijų bei nesuskaičiuojamu kiekiu narkozių. Po daugybės tyrimų patvirtinta, kad mergytei itin reto PBX1 geno mutacija. Dėl minėtos diagnozės herojė kvėpuoja aparatų pagalba, jai įvesta tracheostoma ir gastrostoma. Šalia geno mutacijos nustatyta ir širdies yda, hidrocefalija ir epilepsija.
Ši jauna šeima kreipėsi į mus su neįprastu, tačiau jiems ir jų mažylei Adai itin reikalingu prašymu – padėti susitvarkyti langus namuose, kuriuos prieš kelerius metus įsigijo, norėdami sukurti pačią jaukiausią erdvę sau ir savo vaikams. Ada turi itin daug specialių poreikių, o jos kasdienė priežiūra neatsiejama nuo švaros, sterilumo ir saugios aplinkos. Taigi, norint mergytei sukurti šiltą ir patogią namų aplinką, šeimai padėjome įstatyti naujus langus, kurie būtų sandarūs, patogūs.
Norime iš visos širdies padėkoti visiems žmonėms, aukojusiems Gala vakaro metu už Jūsų skirtą paramą mūsų herojams, kurios dalį – 8141,83 Eur panaudojome naujiems jaunos šeimos namų langams sutvarkyti. Dėkojame visiems, kurie prie mūsų herojų gerbūvio prisideda prie kasdien ir savo šiluma neleidžia pamiršti – kartu esame stipresni. Šiandien šeima gyvena šviesiomis akimirkomis, brangindami kiekvieną kartu praleistą dieną ir kas dien vis arčiau svajonės – įsikelti į suremontuotus namus, kuriuose jau įstatyti nauji langai.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Iglei

Prieš Jus mūsų herojė Iglė, su šypsena ir džiugesiu, o kartais su ašaromis, tačiau visada – tik pirmyn! Dabar mergytei trys metukai, ji pati nevaikšto, nekalba, nelaiko pusiausvyros. Kad dukrytei kažkas ne taip, mama pastebėjo, kai jai buvo 5 mėnesiai. Iglutė nebandė verstis ant šonų, griebti žaisliukų, nebuvo kūdykiams būdingo „čiauškėjimo“ ir susidomėjimo aplinka. Kai mažylei buvo pusantrų metukų, gydytojai patvirtino diagnozę – cerebrinis paralyžius. Nuo tada prasidėjo mergytės kelionė, reikalaujanti daugybės jėgų, pastangų ir darbo su specialistais. Vaiko raidos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milanos šeimai

Milanos tėveliai ir brolis dabar tik mintimis nusikelia į tą laiką, kai mergytė džiaugėsi vaikyste, drąsiai svajojo ir buvo mums atsiuntusi svajonės laišką. Labiausiai Milana norėjo žaidimų namelio kieme, taip pat – smagiai praleisti laiką su tėveliais ir broliuku, kažkur nuvykti. Šių herojės norų išpildyti nespėjome, Milaną onkolginė liga įveikė. Visgi, norėjome šeimai padovanoti bent trumpą poilsį ir laiką kartu, bent akimirką atsitraukimo nuo slogių minčių. Milanos tėvai su broliuku turėjo galimybę pailsėti pajūryje, nuostabioje jūros ir gamtos apsuptyje. Šilčiausiai…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aurelijai

Herojės Aurelijos istoriją Jums jau pasakojome – būdama vos trisdešimt septynerių išgirdo ketvirtos stadijos krūties vėžio diagnozę. Ši žinia sujaukė visus jaunos moters planus, svajones ir stipriai pakoregavo gyvenimą. Tuo metu Aurelijos dukrelei buvo vos treji metukai. Ji ir tapo pagrindiniu stimulu žengti pirmyn, stiprėti ir nepaliaujamai tikėti pasveikimu. Šį kartą Aurelijai ir vėl padėjome įsigyti ypač reikalingus vaistus, kurie padeda kovoti su liga. Prieš tai taikytas gydymas neatnešė teigiamų rezultatų – išbandyta ir taikinių terapija, chemoterapija. Imtasi visko, kas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.