Pagalba Ados šeimai

Yra sakoma, jog žmogui skiriama tiek išbandymų, kiek jis pajėgus atlaikyti. Jaunai šeimai iš Kauno gyvenimas pastaruosius kelerius metus siunčia itin sunkius iššūkius. Prieš kelerius metus grįžę į Lietuvą iš gyvenimo svetur, ėmė kurti savo šeimos lizdą. Viskas ėjosi nuosekliai ir pagal planą ir Rūtos bei Vyto norus, iki staiga prasidėjusio karantino.
Rūta ir Vytas įsigijo namą gražioje vietoje, soduose, su mintimi, jog kai bus daugiau laiko ir finansinių galimybių, ims ir susitvarkys juos pagal savo norus. Procesas vyko greitai, tuo labiau, jog Rūta laukėsi pirmagimio. Karantino laikotarpis žymėjo ne tik viso gyvenimo sustojimą, tačiau ir pačius sunkiausius išgyvenimus jaunai šeimai – laukdamiesi pirmojo vaikelio netikėtai jį prarado.
Po skausmo kupinų mėnesių ir sielvarto 2022 metų lapkritis šeimai nusidažė šviesiomis spalvomis. Jiems gimė mergytė Ada. Pirmieji mažylės mėnesiai buvo itin sudėtingi – ji juos praleido reanimacijoje, su daugybe operacijų, infekcijų bei nesuskaičiuojamu kiekiu narkozių. Po daugybės tyrimų patvirtinta, kad mergytei itin reto PBX1 geno mutacija. Dėl minėtos diagnozės herojė kvėpuoja aparatų pagalba, jai įvesta tracheostoma ir gastrostoma. Šalia geno mutacijos nustatyta ir širdies yda, hidrocefalija ir epilepsija.
Ši jauna šeima kreipėsi į mus su neįprastu, tačiau jiems ir jų mažylei Adai itin reikalingu prašymu – padėti susitvarkyti langus namuose, kuriuos prieš kelerius metus įsigijo, norėdami sukurti pačią jaukiausią erdvę sau ir savo vaikams. Ada turi itin daug specialių poreikių, o jos kasdienė priežiūra neatsiejama nuo švaros, sterilumo ir saugios aplinkos. Taigi, norint mergytei sukurti šiltą ir patogią namų aplinką, šeimai padėjome įstatyti naujus langus, kurie būtų sandarūs, patogūs.
Norime iš visos širdies padėkoti visiems žmonėms, aukojusiems Gala vakaro metu už Jūsų skirtą paramą mūsų herojams, kurios dalį – 8141,83 Eur panaudojome naujiems jaunos šeimos namų langams sutvarkyti. Dėkojame visiems, kurie prie mūsų herojų gerbūvio prisideda prie kasdien ir savo šiluma neleidžia pamiršti – kartu esame stipresni. Šiandien šeima gyvena šviesiomis akimirkomis, brangindami kiekvieną kartu praleistą dieną ir kas dien vis arčiau svajonės – įsikelti į suremontuotus namus, kuriuose jau įstatyti nauji langai.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.