Pagalba Aivarui

Kviečiame susipažinti su herojumi Aivaru ir jo istorija. Berniukas gimė su kritiškai rimtais širdies aortos ir skilvelių pertvaros defektais, tad praėjus vos 35 dienoms po gimimo buvo operuojamas. Kadangi širdies operacija atliekama tokiam mažam kūdikiui – rizika išties didžiulė. Operacijos metu sutriko širdies ritmas, todėl po savaitės buvo atliekama dar viena, kurios metu implantuotas širdies ritmo stimuliatorius.
Nuo to laiko kasmet Aivarui atliekama širdelės operacija ir stimuliatorius keičiamas į naują. Dabar herojus jau skaičiuoja gal penktąjį stimuliatorių, tik šį kartą jis įmontuotas ant raktikaulio. Šis aparatas kitoks, todėl jį keisti reikės tik po trejų metų.
Nepaisant sveikatos sutrikimų nuo pat gimimo, būnant trejų metukų amžiaus, Aivarui diagnozuotas autizmas ir raidos sutrikimai, o pernai ligų sąrašą papildė dar ir judesio raidos bei mitybos sutrikimai. Vasarą šeima ir vėl vyks į vertinimą, nes ryškėja ir dar kelios diagnozės, kurios daro įtaką herojaus elgesiui.
Šalia tokios sūnaus sveikatos būklės šeimos neaplenkė ir kitos bėdos… 2023 metais Aivaro mama Virginija užčiuopė guzelį, šalia jo rasti ir dar keli mažesni. Vėžio diagnozė gauta jau tada, kai liga buvo labai išplitusi. Dabar moteris ne tik rūpinasi Aivaru bei kitu sūnumi, tačiau turi kovoti ir pati – neseniai praėjo aštuntąjį chemoterapijos bloką. Lyg to būtų maža, šeima gyvena kartu su Virginijos mama, kuri taip pat serga onkologine liga – žarnyno vėžiu. Esant tokioms gyvenimo aplinkybėms vienišai mamai pasirūpinti Aivaru, jo poreikiais ir reabilitacijomis, tampa savarankiškai neįveikiama užduotimi. Išsiaiškinę, jog gydytojai rekomenduoja herojui apsilankyti delfinų terapijoje, nieko nelaukę nusprendėme šią galimybę jam suteikti.
Į pajūrį, susipažinti su magiškais gyvūnais ir sustiprėti delfinų terapijoje vyko Aivaras drauge su mama ir broliu. Visų įspūdžiai neišdildomi, tačiau labiausiai džiugina teigiamas poveikis, kuris po terapijų iškart tapo akivaizdus – herojui lengviau susikaupti, jis nebe toks nervingas, tapo drąsesnis ir kalbesnis. Šeima ne tik aktyviai lankė delfinų terapiją ir stebėjo Aivaro užsiėmimus, tačiau ir turėjo galimybę pamatyti delfinų šou!
Norime padėkoti visiems žmonėms, kurie dalyvavo labdaros renginyje „Stebuklų šalyje“ ir aukojo mūsų mažiesiems pacientams. Jūsų gerumas šį kartą virto 1973,50 Eur parama Aivaro reabilitacijoms bei šeimos apgyvendinimo išlaidomis. Dėkojame Jums visiems už buvimą šalia ir pagalbą Aivarui. 

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.