Pagalba Alanui

Šis gražus ir stiprus berniukas – Alanas. Su jo istorija Jus jau esame supažindinę – dabar herojui 6 metai, jis gimė visiškai sveikas vaikas. Po įprasto tokio amžiaus vaikams karščiavimo jis susirgo itin sunkia liga – autoimuninis encefalitas, kuris išsivystė į Fires sindromą. Tai yra ypač stipri epilepsijos forma su dažnais priepuoliais, traukuliais.
Šis sindromas, kuris rastas Alanui, ypač retas – jis diagnoziojamas vos vienam vaikui iš milijono. Išbandyti įvairūs vaistai, kurie leistų paretinti traukulius ir priepuolius, tačiau iki šiol jokie medikamentai norimo poveikio nesuteikė.
Visgi, po ilgų paieškų herojaus tėveliai rado vaistus, kurie sumažintų traukulius Alanui ir leistų kiek ramiau gyventi, tęsti reabilitaciją ir kasdien vis labiau stiprėti. Šie vaistai nekomensuojami, tad šeimai vėl suteikėme taip reikalingą pagalbą ir padėjome juos įsigyti.
Patį didžiausią ačiū norime tarti Tele2 įmonei ir visam kolektyvui, kurie prisidėjo prie Alano gerovės ir sveikimo kelio. Šioje įmonėje dirba Alano mama, tad kolektyvas ypač susivienijo, jog berniukui būtų paaukota reikiama suma vaistams bei tolesniam gydymui tęsti. Dėkojame Jums už gerumo kupinas širdis, pagalbą Alanui ir paramą, kurios dalį 1130,70 Eur skyrėme trečiajai Alano vaistų dozei nupirkti. Šilčiausi apkabinimai Jums visiems, kad neliekate abejingi.
Dabar Alanas kasdien vis stipresnis, tęsia reabilitaciją ir kasdien mankštinasi su specialistais. Visgi, labiausiai gydo namų sienos – herojaus mama laiške mums paminėjo, kad visai neseniai kartu su sūnumi, po pusės metų buvimo ligoninėje trumpam grįžo namo. Šis jausmas su niekuo nepalyginamas, suteikiantis vilties ir tikėjimo, kad jau netrukus visa šeima ir toliau kasdien bus kartu, namuose.
Linkime Alanui didžiausios stiprybės ir jėgų!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.