Pagalba Alanui

Šis gražus ir stiprus berniukas – Alanas. Su jo istorija Jus jau esame supažindinę – dabar herojui 6 metai, jis gimė visiškai sveikas vaikas. Po įprasto tokio amžiaus vaikams karščiavimo jis susirgo itin sunkia liga – autoimuninis encefalitas, kuris išsivystė į Fires sindromą. Tai yra ypač stipri epilepsijos forma su dažnais priepuoliais, traukuliais.
Šis sindromas, kuris rastas Alanui, ypač retas – jis diagnoziojamas vos vienam vaikui iš milijono. Išbandyti įvairūs vaistai, kurie leistų paretinti traukulius ir priepuolius, tačiau iki šiol jokie medikamentai norimo poveikio nesuteikė.
Visgi, po ilgų paieškų herojaus tėveliai rado vaistus, kurie sumažintų traukulius Alanui ir leistų kiek ramiau gyventi, tęsti reabilitaciją ir kasdien vis labiau stiprėti. Šie vaistai nekomensuojami, tad šeimai vėl suteikėme taip reikalingą pagalbą ir padėjome juos įsigyti.
Patį didžiausią ačiū norime tarti Tele2 įmonei ir visam kolektyvui, kurie prisidėjo prie Alano gerovės ir sveikimo kelio. Šioje įmonėje dirba Alano mama, tad kolektyvas ypač susivienijo, jog berniukui būtų paaukota reikiama suma vaistams bei tolesniam gydymui tęsti. Dėkojame Jums už gerumo kupinas širdis, pagalbą Alanui ir paramą, kurios dalį 1130,70 Eur skyrėme trečiajai Alano vaistų dozei nupirkti. Šilčiausi apkabinimai Jums visiems, kad neliekate abejingi.
Dabar Alanas kasdien vis stipresnis, tęsia reabilitaciją ir kasdien mankštinasi su specialistais. Visgi, labiausiai gydo namų sienos – herojaus mama laiške mums paminėjo, kad visai neseniai kartu su sūnumi, po pusės metų buvimo ligoninėje trumpam grįžo namo. Šis jausmas su niekuo nepalyginamas, suteikiantis vilties ir tikėjimo, kad jau netrukus visa šeima ir toliau kasdien bus kartu, namuose.
Linkime Alanui didžiausios stiprybės ir jėgų!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.