Pagalba Alanui

Šis gražus ir stiprus berniukas – Alanas. Su jo istorija Jus jau esame supažindinę – dabar herojui 6 metai, jis gimė visiškai sveikas vaikas. Po įprasto tokio amžiaus vaikams karščiavimo jis susirgo itin sunkia liga – autoimuninis encefalitas, kuris išsivystė į Fires sindromą. Tai yra ypač stipri epilepsijos forma su dažnais priepuoliais, traukuliais.
Šis sindromas, kuris rastas Alanui, ypač retas – jis diagnoziojamas vos vienam vaikui iš milijono. Išbandyti įvairūs vaistai, kurie leistų paretinti traukulius ir priepuolius, tačiau iki šiol jokie medikamentai norimo poveikio nesuteikė.
Visgi, po ilgų paieškų herojaus tėveliai rado vaistus, kurie sumažintų traukulius Alanui ir leistų kiek ramiau gyventi, tęsti reabilitaciją ir kasdien vis labiau stiprėti. Šie vaistai nekomensuojami, tad šeimai vėl suteikėme taip reikalingą pagalbą ir padėjome juos įsigyti.
Patį didžiausią ačiū norime tarti Tele2 įmonei ir visam kolektyvui, kurie prisidėjo prie Alano gerovės ir sveikimo kelio. Šioje įmonėje dirba Alano mama, tad kolektyvas ypač susivienijo, jog berniukui būtų paaukota reikiama suma vaistams bei tolesniam gydymui tęsti. Dėkojame Jums už gerumo kupinas širdis, pagalbą Alanui ir paramą, kurios dalį 1130,70 Eur skyrėme trečiajai Alano vaistų dozei nupirkti. Šilčiausi apkabinimai Jums visiems, kad neliekate abejingi.
Dabar Alanas kasdien vis stipresnis, tęsia reabilitaciją ir kasdien mankštinasi su specialistais. Visgi, labiausiai gydo namų sienos – herojaus mama laiške mums paminėjo, kad visai neseniai kartu su sūnumi, po pusės metų buvimo ligoninėje trumpam grįžo namo. Šis jausmas su niekuo nepalyginamas, suteikiantis vilties ir tikėjimo, kad jau netrukus visa šeima ir toliau kasdien bus kartu, namuose.
Linkime Alanui didžiausios stiprybės ir jėgų!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Iglei

Prieš Jus mūsų herojė Iglė, su šypsena ir džiugesiu, o kartais su ašaromis, tačiau visada – tik pirmyn! Dabar mergytei trys metukai, ji pati nevaikšto, nekalba, nelaiko pusiausvyros. Kad dukrytei kažkas ne taip, mama pastebėjo, kai jai buvo 5 mėnesiai. Iglutė nebandė verstis ant šonų, griebti žaisliukų, nebuvo kūdykiams būdingo „čiauškėjimo“ ir susidomėjimo aplinka. Kai mažylei buvo pusantrų metukų, gydytojai patvirtino diagnozę – cerebrinis paralyžius. Nuo tada prasidėjo mergytės kelionė, reikalaujanti daugybės jėgų, pastangų ir darbo su specialistais. Vaiko raidos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milanos šeimai

Milanos tėveliai ir brolis dabar tik mintimis nusikelia į tą laiką, kai mergytė džiaugėsi vaikyste, drąsiai svajojo ir buvo mums atsiuntusi svajonės laišką. Labiausiai Milana norėjo žaidimų namelio kieme, taip pat – smagiai praleisti laiką su tėveliais ir broliuku, kažkur nuvykti. Šių herojės norų išpildyti nespėjome, Milaną onkolginė liga įveikė. Visgi, norėjome šeimai padovanoti bent trumpą poilsį ir laiką kartu, bent akimirką atsitraukimo nuo slogių minčių. Milanos tėvai su broliuku turėjo galimybę pailsėti pajūryje, nuostabioje jūros ir gamtos apsuptyje. Šilčiausiai…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aurelijai

Herojės Aurelijos istoriją Jums jau pasakojome – būdama vos trisdešimt septynerių išgirdo ketvirtos stadijos krūties vėžio diagnozę. Ši žinia sujaukė visus jaunos moters planus, svajones ir stipriai pakoregavo gyvenimą. Tuo metu Aurelijos dukrelei buvo vos treji metukai. Ji ir tapo pagrindiniu stimulu žengti pirmyn, stiprėti ir nepaliaujamai tikėti pasveikimu. Šį kartą Aurelijai ir vėl padėjome įsigyti ypač reikalingus vaistus, kurie padeda kovoti su liga. Prieš tai taikytas gydymas neatnešė teigiamų rezultatų – išbandyta ir taikinių terapija, chemoterapija. Imtasi visko, kas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.