Pagalba Angelinai

Angelina – smalsi ir drąsi ketverių mergaitė. Herojė yra ankstukė – gimusios 1,5 kg mažylės tėvams Ukrainos gydytojai pasakė, jog ji mirusi, tačiau labai klydo. Nuo pirmųjų akimirkų pasaulyje Angelina parodė savo stiprų ir tvirtą charakterį bei norą gyventi. Pilnai džiaugtis vaikyste kliudo jos diagnozė – spazminis dipleginis cerebrinis paralyžius.
Mergytė geba ropoti keturiomis, o atsistoti gali tik padeda mylinčios mamos arba įsitvėrusi į kokį nors paviršių. Su mama jiedvi Lietuvoje neilgai – atvyko čia iš Ukrainos prasidėjus karui, tad šioje šeimoje įtampos bei nerimo išties daug. Angelinos tėtis ir brolis liko Ukrainoje, nes jiems išvykti neleidžiama, o herojė su mama atvyko čia – ieškoti saugesnio prieglobščio.
Angelina labai mėgsta būti šalia žmonių, bendrauti, tad planas yra jau netrukus pradėti mergytę leisti į lietuvišką darželį. Ten ji galės dar daugiau laiko leisti su kitais vaikučiais ir žaisti. Herojės mamos noras yra suteikti Angelinai reikiamą reabilitacinę pagalbą ir darbą su specialistais, nes tai padėtų mergaitei sutvirtėti ir pamažu stiprinti kojytes, o galiausiai atsistoti ir pradėti vaikščioti. Šį troškimą išgirdo Bambino SPA ir suteikė galimybę kas mėnesį gauti net 10 užsiėmimų baseine bei reabilitacijas su kineziterapeutu.
Angelinos kineziterapeutė iš Bambino SPA džiaugėsi, jog mergaitė yra išties stipri, turi daug jėgų ir svarbiausia – noro žengti pirmyn! Herojės mama taip pat džiaugiasi, nes dukrytė tikrai sutvirtėjusi, vis dažniau bando stotis savarankiškai. Norime padėkoti Bambino SPA ir visam šios įstaigos kolektyvui už gerumui atvertas širdis bei suteikiamą pagalbą mūsų herojei. Džiaugiamės, kad su Jūsų pagalba mažylė gali stiprėti!
Norime padėkoti visiems labdaros vakare „Stebuklų šalyje“ dalyvavusiems ir aukojusiems žmonėms, kurių dėka galėjome skirti 369,83 Eur patogioms ir saugioms herojės ir jos mamos kelionėms iš namų į reabilitacijas ir atgal.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.