Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą.
Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra sakiusi: „man nėra jokių laisvų dienų, atostogų ar poilsiadienių. Sūnui manęs reikia ir dieną ir naktį“.
Šalia išties įtempto emocinio krūvio, kasdien rūpinantis ir slaugant tokį sunkų ligoniuką, moteris susiduria ir su finansiniais sunkumais – juk kasdien reikalinga begalė vitaminų, slaugos priemonių, o šalia viso to – nuolatos veikiantys bent šeši aparatai, kurie padeda palaikyti Arminuko gyvybę, tad sąskaitos už elektrą būna labai didelės… Aparatai veikia nuolatos – funkcinė lova, specialus čiužinukas nuo pragulų, plaučių ventiliavimo aparatas, deguonis.
Dėl savo vienintelio sūnaus Edita padarytų viską, tad nugalėjusi savo kuklumą moteris į mus kreipėsi su pagalbos prašymu – padėti įsigyti įvairiausius pleistrus, sauskelnes, priemones tracheostomai dezinfekuoti, klizmutes, tepaliukus ir kitus būtinus bei kasdien naudojamus dalykus. Suruošę visas Arminuko mamos išvardintas priemones buvome suplanavę kelionę pas herojų ir jo mamą į Panevėžį. Visgi, nutiko taip, jog susitikimą teko paankstinti, nes berniukas buvo paguldytas į Kauno klinikas dėl sunkios būklės.
Arminui skirtas priemones nuvežėme tiesiai į ligoninę, o už galimybę suteikti ypač reikalingą pagalbą nuoširdžią padėką tariame Herojus mokyklai ir visai bendruomenei už gerumui atvertas širdis ir spalvingą bendrą iniciatyvą, kuri skatina visus susivienyti ir dalintis šiluma! 826,22 Eur už herojui reikalingas priemones skyrėme iš lėšų, paaukotų mugės metu, kai visi norintieji galėjo įsigyti pinknyges ir tokiu būdu prisidėti prie prasmingų darbų. Šiandien visų Jūsų dėka dar viena maža širdelė plaka sparčiau, kupina dėkingumo. Ačiū, kad esate šalia.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Emocinio stabilumo sesijos mūsų herojams

Tiek mūsų herojai, tiek jų artimieji sutiktų, jog sunki vaiko liga yra vienas didžiausių išbandymų, kurį tenka praeiti. Deja, tačiau onkologinė liga nesirenka, ji tiesiog aplanko mažuosius kovotojus, kurie turi išmokti būti stiprūs kasdien. Su emocijomis susitvarkyti ir jas sukontroliuoti sergantiems vaikams tampa sunkia užduotimi ir gydymo metu, tai iššūkis, kuris lydi ir pasveikus. Sugrįžti į socialinį gyvenimą, vėl eiti į mokyklą, palaikyti kontaktą su bendraamžiais ar susikaupti pamokų metu gali tapti įgūdžiais, kuriuos reikia išsiugdyti iš naujo. Didžiulė laimė…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Domui

Susipažinkite Domu ir jo istorija. Herojus savo stiprybę turėjo parodyti jau nuo pat gimimo, kadangi vos berniukas išvydo pasaulį, viena po kitos pasipylė sveikatos problemos. Kai Domui buvo vos mėnuo, dėl sunkios širdies ydos jam atlikta sudėtinga operacija, o jos metu įstatyti trys sintetiniai lopai širdelėje. Būnant keturių mėnesių kairėje akyje pastebėta gyslainės nervo koloboma, kuri tapo priežastimi, jog vaikas ta akimi beveik nemato. Nuo devynių mėnesių herojui įstatyti klausos aparatai, kuriuos jis dėvi kasdien, o kas penkis metus juos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Nedukui ir Emiliui

Nedas ir Emilis – broliai muškietininkai, drąsiai einantys per gyvenimo siunčiamus išbandymus ir visas ligas, kurios pasitaiko kelyje. Berniukai yra iš septynių vaikų šeimos, tad linksmybių, žaidimų ir išdaigų namuose tikrai nestinga. Netrūksta ir sunkumų, kuriuos kartais mamai ir vaikams savarankiškai pasidaro per sunku… Dešimtmetis Emilis turi lengvą protinį atsilikimą, aktyvumo ir dėmesio sutrikimą, hemiplegiją, mišrius raidos sutrikimus, nevienodą galūnių ilgį ir heteroforiją. Aštuonerių Nedui diagnozuota sunkiai gydoma epilepsija, mišrus raidos sutrikimas, neurosensorinis prikurtimas, įgimtos smegenų jungties patologijos. Deja, tai…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.