Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą.
Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra sakiusi: „man nėra jokių laisvų dienų, atostogų ar poilsiadienių. Sūnui manęs reikia ir dieną ir naktį“.
Šalia išties įtempto emocinio krūvio, kasdien rūpinantis ir slaugant tokį sunkų ligoniuką, moteris susiduria ir su finansiniais sunkumais – juk kasdien reikalinga begalė vitaminų, slaugos priemonių, o šalia viso to – nuolatos veikiantys bent šeši aparatai, kurie padeda palaikyti Arminuko gyvybę, tad sąskaitos už elektrą būna labai didelės… Aparatai veikia nuolatos – funkcinė lova, specialus čiužinukas nuo pragulų, plaučių ventiliavimo aparatas, deguonis.
Dėl savo vienintelio sūnaus Edita padarytų viską, tad nugalėjusi savo kuklumą moteris į mus kreipėsi su pagalbos prašymu – padėti įsigyti įvairiausius pleistrus, sauskelnes, priemones tracheostomai dezinfekuoti, klizmutes, tepaliukus ir kitus būtinus bei kasdien naudojamus dalykus. Suruošę visas Arminuko mamos išvardintas priemones buvome suplanavę kelionę pas herojų ir jo mamą į Panevėžį. Visgi, nutiko taip, jog susitikimą teko paankstinti, nes berniukas buvo paguldytas į Kauno klinikas dėl sunkios būklės.
Arminui skirtas priemones nuvežėme tiesiai į ligoninę, o už galimybę suteikti ypač reikalingą pagalbą nuoširdžią padėką tariame Herojus mokyklai ir visai bendruomenei už gerumui atvertas širdis ir spalvingą bendrą iniciatyvą, kuri skatina visus susivienyti ir dalintis šiluma! 826,22 Eur už herojui reikalingas priemones skyrėme iš lėšų, paaukotų mugės metu, kai visi norintieji galėjo įsigyti pinknyges ir tokiu būdu prisidėti prie prasmingų darbų. Šiandien visų Jūsų dėka dar viena maža širdelė plaka sparčiau, kupina dėkingumo. Ačiū, kad esate šalia.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.