Pagalba Arminui

Visai neseniai Jums jau pažįstamą mūsų herojų Arminą ir jo mamytę pasiekė ypač reikalingas siuntinys – specialus maistelis, tvarsčiai, klizmutės, drėgnos servėtėlės, aliejukai ir kitokie kasdien naudojami daiktai. Berniuko mama Edita viena augina sūnų, o finansinė našta, turint tokį ligoniuką namie ir nuolat juo besirūpinant – tikrai slegia moters pečius.
Kaip pati moteris sako – Arminui funkcionuoti kasdien padeda daugybė prietaisų, tad šalia visų būtinų slaugos ir vaistų išlaidų prisideda ir nemaža elektros sąskaita. To sumažinti nepavyksta niekaip, kadangi berniukui pajungtas deguonies aparatas bei kitokie prietaisai, kurie veikia kiaurią parą.
Kiekviena diena moteriai atneša savų iššūkių, tačiau stiprybės ir nuoširdumo nei viena gyvenimo situacija iš Editos neatima. Moteris, atradusi laisvą minutę nuo sūnaus priežiūros, tvarko kieme esančius gėlynus, prižiūri aplinką. Tai padeda ne tik ,,pravėdinti” mintis, tačiau ir pabūti gryname ore. O įprastai – visas laisvas laikas ir mylinčios mamos dėmesys – Arminui. Dėl gastrostominio žiedo vis randasi žaizdelės, kurias nuolat reikia valyti ir pertvarstyti, o taip pat – maitinti, mankštinti ir prižiūrėti sūnų.
Žodžiais sunku apibūdinti šios moters šilumą ir meilę, kurią ji atiduoda savo sūnui, o taip pat ir visiems geros valios žmonėms, kurie prisideda prie to, jog herojaus kasdienybė būtų bent kiek lengvesnė. Norime tarti patį nuoširdžiausią ačiū Artūrui Adomaičiui už skirtą 611,21 EUR paramą, kurios dėka suteikėme Arminui reikiamą paramą slaugos priemonėmis. Dėkojame Jums, kad atveriate širdį gerumui ir padedate mažiesiems pacientams išgyventi kuo daugiau šviesesnių akimirkų.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Augustui

Su šypsena veide ir puikios nuotaikos, su Jumis sveikinasi Augustas. Berniukui dabar ketveri, o pats didžiausias pasiekimas, kaip sako herojaus mama – tai, jog Augustas gyvena. Gydytojai negalėjo pažadėti, kad kovotojas išgyvens, tačiau dabar jis kasdien džiugina savo artimuosius vis naujais pasiekimais ir optimizmu. Augustas gyvena su daugybe diagnozių – cerebrinis paralyžius, Dauno sindromas, kvėpavimo, širdies ir inkstų nepakankamumas. Vos per ketverius gyvenimo metus berniukui teko išverti 22 operacijas, 3 kartus buvo sepsis. Dabar šeima gyvena laukimu – mažyliui planuojama…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Dorotėjai

Su Jumis sveikinasi mūsų herojė Dorotėja! Apie mergytės pasiekimus jau kartą dalinomės, tačiau kasdien ji uoliai stengiasi, mankštinasi, todėl ir vėl ateiname pasidžiaugti su progesu, kurį pavyko pasiekti. Mergytė 18 chromosomoje turi patrigybėjimą, kuris sąlygoja genetinį atsilikimą. Nors gimė visiškai išnešiota ir sveika, savo raida ji atsiliko nuo bendraamžių ir negebėjo atlikti veiksmų, kuriuos tokio amžiaus vaikelis jau turėtų mokėti. Pirmąjį žodį Dorotėja tėveliams pasakė, kai jai buvo keturi metukai. Nuo pat diagnozės patvirtinimo tėveliai deda didžiules pastangas, kad Dorotėja…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Justui

Prieš Jus – stiprusis kovotojas Justas. Berniukui dabar septyneri, tačiau jo išgyvenimai ir įveikti patys sunkiausi išbandymai – visai nevaikiški. Kai mažyliui buvo 9 mėnesiai, gydytojai įtarė, kad kažkas ne taip. Kiek vėliau, kai Justukui buvo virš metų, gydytojai patvirtino patį ilgiausią sąrašą diagnozių: vangioji tetraplegija, mišrus raidos sutrikimas, polineuropatija, lėtinis kvėpavimo nepakankamumas, miego hipoventiliacijos sindromas, diafragmos ligos, neuroraumeninė skoliozė ir tai dar ne pabaiga… Kasdien, mažais žingsneliais Justas, su mylinčios mamos pagalba žengė pirmyn, iki 2021 metais užpuolusio Covid-19….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.