Pagalba Astai

Šių metų pradžioje supažindinome Jus su heroje Asta, kurios didžiausias noras šiuo metu – kuo greičiau sustiprėti, sveikti ir grįžti namo pas savo vaikus – dešimtmetį sūnų ir trylikos dukrelę.
2021 metais jaunai moteriai buvo diagnozuota onkologinė liga, piktybinis galvos smegenų navikas, kuri apvertė gyvenimą aukštyn kojomis. 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių.
Anksčiau taikytas gydymas chemoterapija, radioterapija, Astai nebeveiksmingas. Vienintelė moters viltis – išbandyti gydymą biologine terapija, su vaistu „Oyavas“, kuris, deja, šiuo metu Lietuvoje nėra kompensuojamas. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį gydytojai rekomenduoja naudoti tol, kol yra veiksmingumas ir, žinoma, leidžia finansai… Taigi, dar kartą suteikėme pagalbą vaistais, kurie, tikimasi, sutrikdo naviko augimą ir neleidžia jam plisti.
Dabar moteriai suteikėme viso 4 dozes ,,Oyavas” vaisto. Šis medikamentas turi šalutinių poveikių, kurie Astos, deja, neaplenkia – dažnai kamuoja stiprūs galvos skausmai, kurių numalšinti be stiprių nuskausminamųjų nebepavyksta. Su nekantrumu ir šiek tiek baimės Asta laukia balandžio mėnesį numatyto MRT tyrimo, kuris tiksliau parodys, kaip ,,Oyavas” vaistas veikia organizmą ir ar išties jos atveju yra nepamainomai veiksmingas. Moteris labiau už viską tiki, jog gydymas eina jai palankia linkme ir svajoja apie laiką su šeima.
Linkime Astai didžiausios stiprybės, jėgų žengti pirmyn ir nepasiduoti. Nuoširdžiausiai dėkojame visiems nuostabiems žmonėms, dalyvavusiems ir aukojusiems labdaringo Gala vakaro,,Stebuklų šalyje” metu ir savo gerumu prisidėjusiems prie herojės sveikimo. Dalį Jūsų aukų – 1045,20 Eur – skyrėme Astos dar trejoms vaistų dozėms nupirkti. Esame dėkingi visiems, kurie yra šalia ir lydi mūsų fondo globojamus sunkiai sergančius žmones šiuo nelengvu keliu.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Emocinio stabilumo sesijos mūsų herojams

Tiek mūsų herojai, tiek jų artimieji sutiktų, jog sunki vaiko liga yra vienas didžiausių išbandymų, kurį tenka praeiti. Deja, tačiau onkologinė liga nesirenka, ji tiesiog aplanko mažuosius kovotojus, kurie turi išmokti būti stiprūs kasdien. Su emocijomis susitvarkyti ir jas sukontroliuoti sergantiems vaikams tampa sunkia užduotimi ir gydymo metu, tai iššūkis, kuris lydi ir pasveikus. Sugrįžti į socialinį gyvenimą, vėl eiti į mokyklą, palaikyti kontaktą su bendraamžiais ar susikaupti pamokų metu gali tapti įgūdžiais, kuriuos reikia išsiugdyti iš naujo. Didžiulė laimė…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Domui

Susipažinkite Domu ir jo istorija. Herojus savo stiprybę turėjo parodyti jau nuo pat gimimo, kadangi vos berniukas išvydo pasaulį, viena po kitos pasipylė sveikatos problemos. Kai Domui buvo vos mėnuo, dėl sunkios širdies ydos jam atlikta sudėtinga operacija, o jos metu įstatyti trys sintetiniai lopai širdelėje. Būnant keturių mėnesių kairėje akyje pastebėta gyslainės nervo koloboma, kuri tapo priežastimi, jog vaikas ta akimi beveik nemato. Nuo devynių mėnesių herojui įstatyti klausos aparatai, kuriuos jis dėvi kasdien, o kas penkis metus juos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Nedukui ir Emiliui

Nedas ir Emilis – broliai muškietininkai, drąsiai einantys per gyvenimo siunčiamus išbandymus ir visas ligas, kurios pasitaiko kelyje. Berniukai yra iš septynių vaikų šeimos, tad linksmybių, žaidimų ir išdaigų namuose tikrai nestinga. Netrūksta ir sunkumų, kuriuos kartais mamai ir vaikams savarankiškai pasidaro per sunku… Dešimtmetis Emilis turi lengvą protinį atsilikimą, aktyvumo ir dėmesio sutrikimą, hemiplegiją, mišrius raidos sutrikimus, nevienodą galūnių ilgį ir heteroforiją. Aštuonerių Nedui diagnozuota sunkiai gydoma epilepsija, mišrus raidos sutrikimas, neurosensorinis prikurtimas, įgimtos smegenų jungties patologijos. Deja, tai…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.