Pagalba Astai

Šių metų pradžioje supažindinome Jus su heroje Asta, kurios didžiausias noras šiuo metu – kuo greičiau sustiprėti, sveikti ir grįžti namo pas savo vaikus – dešimtmetį sūnų ir trylikos dukrelę.
2021 metais jaunai moteriai buvo diagnozuota onkologinė liga, piktybinis galvos smegenų navikas, kuri apvertė gyvenimą aukštyn kojomis. 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių.
Anksčiau taikytas gydymas chemoterapija, radioterapija, Astai nebeveiksmingas. Vienintelė moters viltis – išbandyti gydymą biologine terapija, su vaistu „Oyavas“, kuris, deja, šiuo metu Lietuvoje nėra kompensuojamas. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį gydytojai rekomenduoja naudoti tol, kol yra veiksmingumas ir, žinoma, leidžia finansai… Taigi, dar kartą suteikėme pagalbą vaistais, kurie, tikimasi, sutrikdo naviko augimą ir neleidžia jam plisti.
Dabar moteriai suteikėme viso 4 dozes ,,Oyavas” vaisto. Šis medikamentas turi šalutinių poveikių, kurie Astos, deja, neaplenkia – dažnai kamuoja stiprūs galvos skausmai, kurių numalšinti be stiprių nuskausminamųjų nebepavyksta. Su nekantrumu ir šiek tiek baimės Asta laukia balandžio mėnesį numatyto MRT tyrimo, kuris tiksliau parodys, kaip ,,Oyavas” vaistas veikia organizmą ir ar išties jos atveju yra nepamainomai veiksmingas. Moteris labiau už viską tiki, jog gydymas eina jai palankia linkme ir svajoja apie laiką su šeima.
Linkime Astai didžiausios stiprybės, jėgų žengti pirmyn ir nepasiduoti. Nuoširdžiausiai dėkojame visiems nuostabiems žmonėms, dalyvavusiems ir aukojusiems labdaringo Gala vakaro,,Stebuklų šalyje” metu ir savo gerumu prisidėjusiems prie herojės sveikimo. Dalį Jūsų aukų – 1045,20 Eur – skyrėme Astos dar trejoms vaistų dozėms nupirkti. Esame dėkingi visiems, kurie yra šalia ir lydi mūsų fondo globojamus sunkiai sergančius žmones šiuo nelengvu keliu.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.