Pagalba Astai

Norime Jus supažindinti su heroje Asta, kurios didžiausias noras šiuo metu – sveikti, sustiprėti ir toliau mėgautis gyvenimu bei didžiausiu turtu – savo šeima. Moteris kartu su vyru augina dvejas atžalas – dešimties metų sūnų ir trylikametę dukrą. Dabar visa šeima išgyvena itin nelengvą laikotarpį ir labiau už viską tiki, jog Astai pavyks įveikti klastingą ligą.
2021 metais jaunai moteriai buvo diagnozuota onkologinė liga, piktybinis galvos smegenų navikas, kuri apvertė gyvenimą aukštyn kojomis. 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos žinių.
Anksčiau taikytas gydymas chemoterapija, radioterapija, Astai nebeveiksmingas. Vienintelė moters viltis – išbandyti gydymą biologine terapija, su vaistu „Oyavas“, kuris, deja, šiuo metu Lietuvoje nėra kompensuojamas. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį gydytojai rekomenduoja naudoti tol, kol yra veiksmingumas ir, žinoma, leidžia finansai… Nusigręžti nuo Astos prašymo padėti šioje situacijoje tiesiog negalėjome, todėl padėjome įsigyti medikamentus pirmąjam gydymo etapui.
Norime iš visos širdies padėkoti žmonėms, kurie aukojo labdaros koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu ir savo aukomis prisidėjo prie pagalbos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems žmonėms. Dalį Jūsų aukų (348,40 Eur ) šį kartą skyrėme Astos pirmąjai vaistų dozei nupirkti, tikėdami, jog tai bus galimybė jaunai moteriai vėl drąsiau kibtis į gyvenimą. Dėkojame visiems už Jūsų gerumą ir norą padėti.
Nuoširdų ačiū sakome fondo bendruomenės nariams Eurovaistinė už suteiktą nuolaidą perkant šiuos vaistus. Esame laimingi, jog lydite sunkiai sergančiuosius jų kelyje padėdami, patardami ir prisidėdami prie jų sveikimo.
Siunčiame pačius nuoširdžiausius linkėjimus Astai ir linkime didžiulės stiprybės.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.