Pagalba Astai

Norime Jus supažindinti su heroje Asta, kurios didžiausias noras šiuo metu – sveikti, sustiprėti ir toliau mėgautis gyvenimu bei didžiausiu turtu – savo šeima. Moteris kartu su vyru augina dvejas atžalas – dešimties metų sūnų ir trylikametę dukrą. Dabar visa šeima išgyvena itin nelengvą laikotarpį ir labiau už viską tiki, jog Astai pavyks įveikti klastingą ligą.
2021 metais jaunai moteriai buvo diagnozuota onkologinė liga, piktybinis galvos smegenų navikas, kuri apvertė gyvenimą aukštyn kojomis. 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos žinių.
Anksčiau taikytas gydymas chemoterapija, radioterapija, Astai nebeveiksmingas. Vienintelė moters viltis – išbandyti gydymą biologine terapija, su vaistu „Oyavas“, kuris, deja, šiuo metu Lietuvoje nėra kompensuojamas. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį gydytojai rekomenduoja naudoti tol, kol yra veiksmingumas ir, žinoma, leidžia finansai… Nusigręžti nuo Astos prašymo padėti šioje situacijoje tiesiog negalėjome, todėl padėjome įsigyti medikamentus pirmąjam gydymo etapui.
Norime iš visos širdies padėkoti žmonėms, kurie aukojo labdaros koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu ir savo aukomis prisidėjo prie pagalbos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems žmonėms. Dalį Jūsų aukų (348,40 Eur ) šį kartą skyrėme Astos pirmąjai vaistų dozei nupirkti, tikėdami, jog tai bus galimybė jaunai moteriai vėl drąsiau kibtis į gyvenimą. Dėkojame visiems už Jūsų gerumą ir norą padėti.
Nuoširdų ačiū sakome fondo bendruomenės nariams Eurovaistinė už suteiktą nuolaidą perkant šiuos vaistus. Esame laimingi, jog lydite sunkiai sergančiuosius jų kelyje padėdami, patardami ir prisidėdami prie jų sveikimo.
Siunčiame pačius nuoširdžiausius linkėjimus Astai ir linkime didžiulės stiprybės.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.