Pagalba Augustui

Su šypsena veide ir puikios nuotaikos, su Jumis sveikinasi Augustas. Berniukui dabar ketveri, o pats didžiausias pasiekimas, kaip sako herojaus mama – tai, jog Augustas gyvena. Gydytojai negalėjo pažadėti, kad kovotojas išgyvens, tačiau dabar jis kasdien džiugina savo artimuosius vis naujais pasiekimais ir optimizmu.
Augustas gyvena su daugybe diagnozių – cerebrinis paralyžius, Dauno sindromas, kvėpavimo, širdies ir inkstų nepakankamumas. Vos per ketverius gyvenimo metus berniukui teko išverti 22 operacijas, 3 kartus buvo sepsis. Dabar šeima gyvena laukimu – mažyliui planuojama širdies operacija, o po kurio laiko ir šlapimtakių transplantacija.
Kaip tikras kovotojas Augustas iriasi per gyvenimo siųstus išbandymus ir su mylinčių artimųjų pagalba siekia sustiprėti ir nuolat tobulėja. Berniukas jau praėjo vieną neurosensorinės stimuliacijos ciklą, kuris padėjo įgyti naujų įgūdžių ir sustiprino herojų. Teigiamą užsiėmimų naudą pastebėjo ne tik mama, tačiau ir specialistai, su kuriais Augustas dirbo. Herojaus mama kreipėsi su prašymu padėti, jog sūnus galėtų dalyvauti antrame neurosensorinės stimuliacijos cikle.
Džiaugiamės ir esame nepaprastai dėkingi mūsų fondo bendruomenės nariams Inchcape Lietuva ir Krasta Auto, kurie Kalėdinės akcijos metu skyrė paramą mažiesiems pacientams. Jūsų paaukotos sumos dalį – 1062 Eur šį kartą skyrėme Augusto reabilitacijų antrąjam ciklui padengti. Iš visos širdies dėkojame už Jūsų gerumą ir stebuklus, kuriuos kuriate ne tik magišku šventiniu laikotarpiu, tačiau ir visus metus.
Antrasis neurosensorinės stimuliacijos ciklas Augustui sekėsi kur kas geriau ir efektyviau. Berniukas buvo kantresnis, o užsiėmimai ir audio terapijos nebebuvo tokios emocingos, mažylis kantriai klausėsi ir išsėdėjo su ausinėmis. Pats didžiausias stebuklas, jog po užsiėmimų vieną vakarą, būdamas namuose, berniukas į nieką nesilaikydamas tiesiog ėmė ir atsistojo! Štai tokiomis nuotaikomis ir viltimi gyvena šeima, jog Augustas ir toliau stiprės!
Mūsų herojui linkime kuo didžiausios stiprybės ir vis tvirtesnių žingsnių pirmyn!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Arminui

Visai neseniai Jums jau pažįstamą mūsų herojų Arminą ir jo mamytę pasiekė ypač reikalingas siuntinys – specialus maistelis, tvarsčiai, klizmutės, drėgnos servėtėlės, aliejukai ir kitokie kasdien naudojami daiktai. Berniuko mama Edita viena augina sūnų, o finansinė našta, turint tokį ligoniuką namie ir nuolat juo besirūpinant – tikrai slegia moters pečius. Kaip pati moteris sako – Arminui funkcionuoti kasdien padeda daugybė prietaisų, tad šalia visų būtinų slaugos ir vaistų išlaidų prisideda ir nemaža elektros sąskaita. To sumažinti nepavyksta niekaip, kadangi berniukui…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Dorotėjai

Su Jumis sveikinasi mūsų herojė Dorotėja! Apie mergytės pasiekimus jau kartą dalinomės, tačiau kasdien ji uoliai stengiasi, mankštinasi, todėl ir vėl ateiname pasidžiaugti su progesu, kurį pavyko pasiekti. Mergytė 18 chromosomoje turi patrigybėjimą, kuris sąlygoja genetinį atsilikimą. Nors gimė visiškai išnešiota ir sveika, savo raida ji atsiliko nuo bendraamžių ir negebėjo atlikti veiksmų, kuriuos tokio amžiaus vaikelis jau turėtų mokėti. Pirmąjį žodį Dorotėja tėveliams pasakė, kai jai buvo keturi metukai. Nuo pat diagnozės patvirtinimo tėveliai deda didžiules pastangas, kad Dorotėja…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Justui

Prieš Jus – stiprusis kovotojas Justas. Berniukui dabar septyneri, tačiau jo išgyvenimai ir įveikti patys sunkiausi išbandymai – visai nevaikiški. Kai mažyliui buvo 9 mėnesiai, gydytojai įtarė, kad kažkas ne taip. Kiek vėliau, kai Justukui buvo virš metų, gydytojai patvirtino patį ilgiausią sąrašą diagnozių: vangioji tetraplegija, mišrus raidos sutrikimas, polineuropatija, lėtinis kvėpavimo nepakankamumas, miego hipoventiliacijos sindromas, diafragmos ligos, neuroraumeninė skoliozė ir tai dar ne pabaiga… Kasdien, mažais žingsneliais Justas, su mylinčios mamos pagalba žengė pirmyn, iki 2021 metais užpuolusio Covid-19….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.