Pagalba Augustui

Su šypsena veide ir puikios nuotaikos, su Jumis sveikinasi Augustas. Berniukui dabar ketveri, o pats didžiausias pasiekimas, kaip sako herojaus mama – tai, jog Augustas gyvena. Gydytojai negalėjo pažadėti, kad kovotojas išgyvens, tačiau dabar jis kasdien džiugina savo artimuosius vis naujais pasiekimais ir optimizmu.
Augustas gyvena su daugybe diagnozių – cerebrinis paralyžius, Dauno sindromas, kvėpavimo, širdies ir inkstų nepakankamumas. Vos per ketverius gyvenimo metus berniukui teko išverti 22 operacijas, 3 kartus buvo sepsis. Dabar šeima gyvena laukimu – mažyliui planuojama širdies operacija, o po kurio laiko ir šlapimtakių transplantacija.
Kaip tikras kovotojas Augustas iriasi per gyvenimo siųstus išbandymus ir su mylinčių artimųjų pagalba siekia sustiprėti ir nuolat tobulėja. Berniukas jau praėjo vieną neurosensorinės stimuliacijos ciklą, kuris padėjo įgyti naujų įgūdžių ir sustiprino herojų. Teigiamą užsiėmimų naudą pastebėjo ne tik mama, tačiau ir specialistai, su kuriais Augustas dirbo. Herojaus mama kreipėsi su prašymu padėti, jog sūnus galėtų dalyvauti antrame neurosensorinės stimuliacijos cikle.
Džiaugiamės ir esame nepaprastai dėkingi mūsų fondo bendruomenės nariams Inchcape Lietuva ir Krasta Auto, kurie Kalėdinės akcijos metu skyrė paramą mažiesiems pacientams. Jūsų paaukotos sumos dalį – 1062 Eur šį kartą skyrėme Augusto reabilitacijų antrąjam ciklui padengti. Iš visos širdies dėkojame už Jūsų gerumą ir stebuklus, kuriuos kuriate ne tik magišku šventiniu laikotarpiu, tačiau ir visus metus.
Antrasis neurosensorinės stimuliacijos ciklas Augustui sekėsi kur kas geriau ir efektyviau. Berniukas buvo kantresnis, o užsiėmimai ir audio terapijos nebebuvo tokios emocingos, mažylis kantriai klausėsi ir išsėdėjo su ausinėmis. Pats didžiausias stebuklas, jog po užsiėmimų vieną vakarą, būdamas namuose, berniukas į nieką nesilaikydamas tiesiog ėmė ir atsistojo! Štai tokiomis nuotaikomis ir viltimi gyvena šeima, jog Augustas ir toliau stiprės!
Mūsų herojui linkime kuo didžiausios stiprybės ir vis tvirtesnių žingsnių pirmyn!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Angelinai

Angelina – smalsi ir drąsi ketverių mergaitė. Herojė yra ankstukė – gimusios 1,5 kg mažylės tėvams Ukrainos gydytojai pasakė, jog ji mirusi, tačiau labai klydo. Nuo pirmųjų akimirkų pasaulyje Angelina parodė savo stiprų ir tvirtą charakterį bei norą gyventi. Pilnai džiaugtis vaikyste kliudo jos diagnozė – spazminis dipleginis cerebrinis paralyžius. Mergytė geba ropoti keturiomis, o atsistoti gali tik padeda mylinčios mamos arba įsitvėrusi į kokį nors paviršių. Su mama jiedvi Lietuvoje neilgai – atvyko čia iš Ukrainos prasidėjus karui, tad…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aivarui

Kviečiame susipažinti su herojumi Aivaru ir jo istorija. Berniukas gimė su kritiškai rimtais širdies aortos ir skilvelių pertvaros defektais, tad praėjus vos 35 dienoms po gimimo buvo operuojamas. Kadangi širdies operacija atliekama tokiam mažam kūdikiui – rizika išties didžiulė. Operacijos metu sutriko širdies ritmas, todėl po savaitės buvo atliekama dar viena, kurios metu implantuotas širdies ritmo stimuliatorius. Nuo to laiko kasmet Aivarui atliekama širdelės operacija ir stimuliatorius keičiamas į naują. Dabar herojus jau skaičiuoja gal penktąjį stimuliatorių, tik šį kartą…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Kristinai

Kristina – dviejų nuostabių vaikučių mama. Pirmąjam buvo vos treji, kai moteris laukėsi antrojo berniuko. Nėštumas buvo sudėtingas, o pykinimas lydėjo iki pat paskutinio nėštumo trimestro. Tuo metu gydytojai ir artimieji siūlė įvairiausius metodus šiems simptomams sumažinti, nes buvo manoma, jog tai tiesiog nėštumo keliami negalavimai. Visgi, pagimdžius sūnelį pykinimas nesiliovė ir atlikti tyrimai apvertė herojės gyvenimą aukštyn kojomis – ketvirtos stadijos nepagydomas skrandžio vėžys. Visą gyvenimą vedusi sveiką gyvenimo būdą ir aktyviai krepšinį žaidusiai Kristinai, sužinojus diagnozę, kirbėjo vienas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.