Pagalba Augustui

Su šypsena veide ir puikios nuotaikos, su Jumis sveikinasi Augustas. Berniukui dabar ketveri, o pats didžiausias pasiekimas, kaip sako herojaus mama – tai, jog Augustas gyvena. Gydytojai negalėjo pažadėti, kad kovotojas išgyvens, tačiau dabar jis kasdien džiugina savo artimuosius vis naujais pasiekimais ir optimizmu.
Augustas gyvena su daugybe diagnozių – cerebrinis paralyžius, Dauno sindromas, kvėpavimo, širdies ir inkstų nepakankamumas. Vos per ketverius gyvenimo metus berniukui teko išverti 22 operacijas, 3 kartus buvo sepsis. Dabar šeima gyvena laukimu – mažyliui planuojama širdies operacija, o po kurio laiko ir šlapimtakių transplantacija.
Kaip tikras kovotojas Augustas iriasi per gyvenimo siųstus išbandymus ir su mylinčių artimųjų pagalba siekia sustiprėti ir nuolat tobulėja. Berniukas jau praėjo vieną neurosensorinės stimuliacijos ciklą, kuris padėjo įgyti naujų įgūdžių ir sustiprino herojų. Teigiamą užsiėmimų naudą pastebėjo ne tik mama, tačiau ir specialistai, su kuriais Augustas dirbo. Herojaus mama kreipėsi su prašymu padėti, jog sūnus galėtų dalyvauti antrame neurosensorinės stimuliacijos cikle.
Džiaugiamės ir esame nepaprastai dėkingi mūsų fondo bendruomenės nariams Inchcape Lietuva ir Krasta Auto, kurie Kalėdinės akcijos metu skyrė paramą mažiesiems pacientams. Jūsų paaukotos sumos dalį – 1062 Eur šį kartą skyrėme Augusto reabilitacijų antrąjam ciklui padengti. Iš visos širdies dėkojame už Jūsų gerumą ir stebuklus, kuriuos kuriate ne tik magišku šventiniu laikotarpiu, tačiau ir visus metus.
Antrasis neurosensorinės stimuliacijos ciklas Augustui sekėsi kur kas geriau ir efektyviau. Berniukas buvo kantresnis, o užsiėmimai ir audio terapijos nebebuvo tokios emocingos, mažylis kantriai klausėsi ir išsėdėjo su ausinėmis. Pats didžiausias stebuklas, jog po užsiėmimų vieną vakarą, būdamas namuose, berniukas į nieką nesilaikydamas tiesiog ėmė ir atsistojo! Štai tokiomis nuotaikomis ir viltimi gyvena šeima, jog Augustas ir toliau stiprės!
Mūsų herojui linkime kuo didžiausios stiprybės ir vis tvirtesnių žingsnių pirmyn!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.