Pagalba Augustui

Su šypsena veide ir puikios nuotaikos, su Jumis sveikinasi Augustas. Berniukui dabar ketveri, o pats didžiausias pasiekimas, kaip sako herojaus mama – tai, jog Augustas gyvena. Gydytojai negalėjo pažadėti, kad kovotojas išgyvens, tačiau dabar jis kasdien džiugina savo artimuosius vis naujais pasiekimais ir optimizmu.
Augustas gyvena su daugybe diagnozių – cerebrinis paralyžius, Dauno sindromas, kvėpavimo, širdies ir inkstų nepakankamumas. Vos per ketverius gyvenimo metus berniukui teko išverti 22 operacijas, 3 kartus buvo sepsis. Dabar šeima gyvena laukimu – mažyliui planuojama širdies operacija, o po kurio laiko ir šlapimtakių transplantacija.
Kaip tikras kovotojas Augustas iriasi per gyvenimo siųstus išbandymus ir su mylinčių artimųjų pagalba siekia sustiprėti ir nuolat tobulėja. Berniukas jau praėjo vieną neurosensorinės stimuliacijos ciklą, kuris padėjo įgyti naujų įgūdžių ir sustiprino herojų. Teigiamą užsiėmimų naudą pastebėjo ne tik mama, tačiau ir specialistai, su kuriais Augustas dirbo. Herojaus mama kreipėsi su prašymu padėti, jog sūnus galėtų dalyvauti antrame neurosensorinės stimuliacijos cikle.
Džiaugiamės ir esame nepaprastai dėkingi mūsų fondo bendruomenės nariams Inchcape Lietuva ir Krasta Auto, kurie Kalėdinės akcijos metu skyrė paramą mažiesiems pacientams. Jūsų paaukotos sumos dalį – 1062 Eur šį kartą skyrėme Augusto reabilitacijų antrąjam ciklui padengti. Iš visos širdies dėkojame už Jūsų gerumą ir stebuklus, kuriuos kuriate ne tik magišku šventiniu laikotarpiu, tačiau ir visus metus.
Antrasis neurosensorinės stimuliacijos ciklas Augustui sekėsi kur kas geriau ir efektyviau. Berniukas buvo kantresnis, o užsiėmimai ir audio terapijos nebebuvo tokios emocingos, mažylis kantriai klausėsi ir išsėdėjo su ausinėmis. Pats didžiausias stebuklas, jog po užsiėmimų vieną vakarą, būdamas namuose, berniukas į nieką nesilaikydamas tiesiog ėmė ir atsistojo! Štai tokiomis nuotaikomis ir viltimi gyvena šeima, jog Augustas ir toliau stiprės!
Mūsų herojui linkime kuo didžiausios stiprybės ir vis tvirtesnių žingsnių pirmyn!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Iglei

Prieš Jus mūsų herojė Iglė, su šypsena ir džiugesiu, o kartais su ašaromis, tačiau visada – tik pirmyn! Dabar mergytei trys metukai, ji pati nevaikšto, nekalba, nelaiko pusiausvyros. Kad dukrytei kažkas ne taip, mama pastebėjo, kai jai buvo 5 mėnesiai. Iglutė nebandė verstis ant šonų, griebti žaisliukų, nebuvo kūdykiams būdingo „čiauškėjimo“ ir susidomėjimo aplinka. Kai mažylei buvo pusantrų metukų, gydytojai patvirtino diagnozę – cerebrinis paralyžius. Nuo tada prasidėjo mergytės kelionė, reikalaujanti daugybės jėgų, pastangų ir darbo su specialistais. Vaiko raidos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milanos šeimai

Milanos tėveliai ir brolis dabar tik mintimis nusikelia į tą laiką, kai mergytė džiaugėsi vaikyste, drąsiai svajojo ir buvo mums atsiuntusi svajonės laišką. Labiausiai Milana norėjo žaidimų namelio kieme, taip pat – smagiai praleisti laiką su tėveliais ir broliuku, kažkur nuvykti. Šių herojės norų išpildyti nespėjome, Milaną onkolginė liga įveikė. Visgi, norėjome šeimai padovanoti bent trumpą poilsį ir laiką kartu, bent akimirką atsitraukimo nuo slogių minčių. Milanos tėvai su broliuku turėjo galimybę pailsėti pajūryje, nuostabioje jūros ir gamtos apsuptyje. Šilčiausiai…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aurelijai

Herojės Aurelijos istoriją Jums jau pasakojome – būdama vos trisdešimt septynerių išgirdo ketvirtos stadijos krūties vėžio diagnozę. Ši žinia sujaukė visus jaunos moters planus, svajones ir stipriai pakoregavo gyvenimą. Tuo metu Aurelijos dukrelei buvo vos treji metukai. Ji ir tapo pagrindiniu stimulu žengti pirmyn, stiprėti ir nepaliaujamai tikėti pasveikimu. Šį kartą Aurelijai ir vėl padėjome įsigyti ypač reikalingus vaistus, kurie padeda kovoti su liga. Prieš tai taikytas gydymas neatnešė teigiamų rezultatų – išbandyta ir taikinių terapija, chemoterapija. Imtasi visko, kas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.