Pagalba Aurelijai

Ištiesti pagalbos ranką siekiame visiems, kuriems dabar gyvenima siunčia sunkiausius išbandymus. Visai neseniai susipažinome su Aurelijos istorija. Moters, kuri prieš trejus, būdama trisdešimt septynerių, išgirdo gyvenimą aukštyn kojomis apvertusią diagnozę – ketvirtos stadijos krūties vėžys.
Tuo metu Aurelijos dukrelei buvo vos treji, moteris rūpinosi mergaite, kūrė ateities planus ir džiaugėsi kiekviena saulėta diena. Onkologinė liga sudrebino jaunos moters gyvenimą, tačiau stiprybės neatėmė. Pradėtas gydymas, kuris per šiuos trejus metus buvo išbandytas įvairus – chemoterapija, taikinių terapija. Imtasi visko, jog moteris ligą įveiktų ir šį etapą prisimintų kaip sunkų, tačiau praeitą kelią. Visgi, kovo mėnesį atlikti tyrimai parodė, jog gydymas nebeduoda jokio teigiamo poveikio, liga toliau progresuoja.
Konsultacijos su gydytoju metu Aurelija sužinojo apie vaistą, kuris įvairiose Europos šalyse plačiai naudojamas būtent tokiems pacientams kaip ji. Deja, Lietuvoje jis nėra kompensuojamas. Šie vaistai didžiulė viltis moteriai judėti pirmyn, sveikti. Onkologinė liga sekina ne tik dvasiškai, fiziškai, tačiau ir finansiškai, todėl įsigyti pati šių vaistų Aurelija tiesiog neturi galimybės.
Norime tarti nuoširdų ir patį didžiausią ačiū ArteDomestica už skirtą 5140,35 Eur paramą, kurią panaudojome Aurelijos vaistams nupirkti. Tai jaunos moters viltis kuo sparčiau sveikti ir kuo ilgiau matyti augančią dukrelę ir būti šalia. Dėkojame Jums, kad ištiesėte pagalbos ranką šiai stipriai herojei ir neleidžiate pamiršti – esame šalia ir padėsime įveikti užklupusius sunkumus.
Aurelijai linkime, kad tokia šypsena, kurią matome nuotraukoje, puoštų Jūsų veidą kuo dažniau ir tų šviesių dienų, kai jėgų daugiau ir saulė šviečia ryškiau – Jūsų gyvenime būtų kuo daugiau. Stipriai apkabiname!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Iglei

Prieš Jus mūsų herojė Iglė, su šypsena ir džiugesiu, o kartais su ašaromis, tačiau visada – tik pirmyn! Dabar mergytei trys metukai, ji pati nevaikšto, nekalba, nelaiko pusiausvyros. Kad dukrytei kažkas ne taip, mama pastebėjo, kai jai buvo 5 mėnesiai. Iglutė nebandė verstis ant šonų, griebti žaisliukų, nebuvo kūdykiams būdingo „čiauškėjimo“ ir susidomėjimo aplinka. Kai mažylei buvo pusantrų metukų, gydytojai patvirtino diagnozę – cerebrinis paralyžius. Nuo tada prasidėjo mergytės kelionė, reikalaujanti daugybės jėgų, pastangų ir darbo su specialistais. Vaiko raidos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milanos šeimai

Milanos tėveliai ir brolis dabar tik mintimis nusikelia į tą laiką, kai mergytė džiaugėsi vaikyste, drąsiai svajojo ir buvo mums atsiuntusi svajonės laišką. Labiausiai Milana norėjo žaidimų namelio kieme, taip pat – smagiai praleisti laiką su tėveliais ir broliuku, kažkur nuvykti. Šių herojės norų išpildyti nespėjome, Milaną onkolginė liga įveikė. Visgi, norėjome šeimai padovanoti bent trumpą poilsį ir laiką kartu, bent akimirką atsitraukimo nuo slogių minčių. Milanos tėvai su broliuku turėjo galimybę pailsėti pajūryje, nuostabioje jūros ir gamtos apsuptyje. Šilčiausiai…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aurelijai

Herojės Aurelijos istoriją Jums jau pasakojome – būdama vos trisdešimt septynerių išgirdo ketvirtos stadijos krūties vėžio diagnozę. Ši žinia sujaukė visus jaunos moters planus, svajones ir stipriai pakoregavo gyvenimą. Tuo metu Aurelijos dukrelei buvo vos treji metukai. Ji ir tapo pagrindiniu stimulu žengti pirmyn, stiprėti ir nepaliaujamai tikėti pasveikimu. Šį kartą Aurelijai ir vėl padėjome įsigyti ypač reikalingus vaistus, kurie padeda kovoti su liga. Prieš tai taikytas gydymas neatnešė teigiamų rezultatų – išbandyta ir taikinių terapija, chemoterapija. Imtasi visko, kas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.