Pagalba Aurelijai

Ištiesti pagalbos ranką siekiame visiems, kuriems dabar gyvenima siunčia sunkiausius išbandymus. Visai neseniai susipažinome su Aurelijos istorija. Moters, kuri prieš trejus, būdama trisdešimt septynerių, išgirdo gyvenimą aukštyn kojomis apvertusią diagnozę – ketvirtos stadijos krūties vėžys.
Tuo metu Aurelijos dukrelei buvo vos treji, moteris rūpinosi mergaite, kūrė ateities planus ir džiaugėsi kiekviena saulėta diena. Onkologinė liga sudrebino jaunos moters gyvenimą, tačiau stiprybės neatėmė. Pradėtas gydymas, kuris per šiuos trejus metus buvo išbandytas įvairus – chemoterapija, taikinių terapija. Imtasi visko, jog moteris ligą įveiktų ir šį etapą prisimintų kaip sunkų, tačiau praeitą kelią. Visgi, kovo mėnesį atlikti tyrimai parodė, jog gydymas nebeduoda jokio teigiamo poveikio, liga toliau progresuoja.
Konsultacijos su gydytoju metu Aurelija sužinojo apie vaistą, kuris įvairiose Europos šalyse plačiai naudojamas būtent tokiems pacientams kaip ji. Deja, Lietuvoje jis nėra kompensuojamas. Šie vaistai didžiulė viltis moteriai judėti pirmyn, sveikti. Onkologinė liga sekina ne tik dvasiškai, fiziškai, tačiau ir finansiškai, todėl įsigyti pati šių vaistų Aurelija tiesiog neturi galimybės.
Norime tarti nuoširdų ir patį didžiausią ačiū ArteDomestica už skirtą 5140,35 Eur paramą, kurią panaudojome Aurelijos vaistams nupirkti. Tai jaunos moters viltis kuo sparčiau sveikti ir kuo ilgiau matyti augančią dukrelę ir būti šalia. Dėkojame Jums, kad ištiesėte pagalbos ranką šiai stipriai herojei ir neleidžiate pamiršti – esame šalia ir padėsime įveikti užklupusius sunkumus.
Aurelijai linkime, kad tokia šypsena, kurią matome nuotraukoje, puoštų Jūsų veidą kuo dažniau ir tų šviesių dienų, kai jėgų daugiau ir saulė šviečia ryškiau – Jūsų gyvenime būtų kuo daugiau. Stipriai apkabiname!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.