Pagalba Aurelijai

Ištiesti pagalbos ranką siekiame visiems, kuriems dabar gyvenima siunčia sunkiausius išbandymus. Visai neseniai susipažinome su Aurelijos istorija. Moters, kuri prieš trejus, būdama trisdešimt septynerių, išgirdo gyvenimą aukštyn kojomis apvertusią diagnozę – ketvirtos stadijos krūties vėžys.
Tuo metu Aurelijos dukrelei buvo vos treji, moteris rūpinosi mergaite, kūrė ateities planus ir džiaugėsi kiekviena saulėta diena. Onkologinė liga sudrebino jaunos moters gyvenimą, tačiau stiprybės neatėmė. Pradėtas gydymas, kuris per šiuos trejus metus buvo išbandytas įvairus – chemoterapija, taikinių terapija. Imtasi visko, jog moteris ligą įveiktų ir šį etapą prisimintų kaip sunkų, tačiau praeitą kelią. Visgi, kovo mėnesį atlikti tyrimai parodė, jog gydymas nebeduoda jokio teigiamo poveikio, liga toliau progresuoja.
Konsultacijos su gydytoju metu Aurelija sužinojo apie vaistą, kuris įvairiose Europos šalyse plačiai naudojamas būtent tokiems pacientams kaip ji. Deja, Lietuvoje jis nėra kompensuojamas. Šie vaistai didžiulė viltis moteriai judėti pirmyn, sveikti. Onkologinė liga sekina ne tik dvasiškai, fiziškai, tačiau ir finansiškai, todėl įsigyti pati šių vaistų Aurelija tiesiog neturi galimybės.
Norime tarti nuoširdų ir patį didžiausią ačiū ArteDomestica už skirtą 5140,35 Eur paramą, kurią panaudojome Aurelijos vaistams nupirkti. Tai jaunos moters viltis kuo sparčiau sveikti ir kuo ilgiau matyti augančią dukrelę ir būti šalia. Dėkojame Jums, kad ištiesėte pagalbos ranką šiai stipriai herojei ir neleidžiate pamiršti – esame šalia ir padėsime įveikti užklupusius sunkumus.
Aurelijai linkime, kad tokia šypsena, kurią matome nuotraukoje, puoštų Jūsų veidą kuo dažniau ir tų šviesių dienų, kai jėgų daugiau ir saulė šviečia ryškiau – Jūsų gyvenime būtų kuo daugiau. Stipriai apkabiname!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.