Pagalba Danilui

Pagalba

Net ir patiems stipriausiems kovotojams kartais reikia mūsų pagalbos ir priminimo – esame šalia ir padėsime tais momentais, kai norisi palaikymo. Danilas – stiprus kovotojas, kuriam gyvenimas iššūkius skyrė nuo pat jo pirmųjų gyvenimo akimirkų. Jam diagnozuotas cereblinis paralyžius ir epilepsija bei daug gretutinių ligų.
Turint tiek negalavimų, kiekvienas pasiekimas, kiekvienas žingsnelis pirmyn tiek herojui, tiek jo mamai yra didžiulė dovana. Kartais pats didžiausias apdovanojimas mamai – sūnaus šypsena. Ją sukurti padeda intensyvios mankštos su kineziterapeutu, kurių metu stiprinami viso kūno raumenys. Danilas, nors ir ne visada noriai sportuoja, tačiau džiugina mylinčią mamą savo laimėjimais.
Su šia nuoširdžia šeima ryšį palaikome nuolat, tad jaučiame, kokie svarbūs ir reikalingi jiems yra užsiėmimai su specialistu. Visai neseniai Danilo mama laiške su mumis dalinosi savo džiaugsmais: „Mano sūnus pradėjo daugiau bendrauti, daugiau dėmesio kreipti į aplinką. Kasdien reiškia vis daugiau emocijų, girdime jo juoką, matome jo šypseną“. Berniukui dabar beveik pavyksta visiškai savarankiškai laikyti galvą!
Norime tarti patį nuoširdžiausią ačiū visiems geros širdies žmonėms, aukojusiems mūsų labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu ir savo gerumu prisidėjusiems prie mūsų veiklos. Šį kartą Jūsų visų dėka 1190 Eur skyrėme Danilo užsiėmimams su kineziterapeutu. Suteikėme herojui galimybę žengti pirmyn, stiprėti. Didžiulis ačiū visiems, kurie prisideda prie prasmingos veiklos ir mūsų stipriesiems kovotojams bei jų artimiesiems suteikia vilties.