Pagalba Darijai

Yra sakoma, jog kiekviena draugystė kažką mums dovanoja – emocijas, potyrius, pamokas ar akimirkas, kurių nepamiršime. Naujai užsimezgusi fondo draugystė su klinika Neodenta Odontologijos klinika mūsų herojei Darijai dovanos šypseną!
Darija nuo pirmųjų metų šiame pasaulyje sau ir kitiems rodo, jog yra labai stipri kovotoja. Kai mažylei buvo vos dveji – ji neteko klausos. Gydytojams sudėtingos operacijos metu pavyko įstatyti specialų klausos aparatą, kuris leido mergaitei mėgautis vaikyste, o vėliau – užsiimti įvairiausiomis veiklomis. Ji lankė gimnastiką, žirgų sportą, o kiek vėliau – pajuto norą šokti baletą.
Visus šiuos pomėgius teko nustumti į šoną, kai visai netikėtai, prasidėjus pandemijai, Darijai buvo rastas auglys, kuris buvo įsitaisęs už klausos aparato. Onkologinės ligos simptomai buvo itin nežymūs ir pradžioje nekėlė nerimo – merginai svaigo galva, tačiau tai šeima priskyrė nuovargiui, paauglystei.
Įveikusi pačius sunkiausius gyvenimo siųstus išbandymus dabar Darija siekia savo užsibrėžtų tikslų ir… šypsosi! Išsakytą merginos norą turėti sveiką ir gražią šypseną išgirdome ne tik mes, tačiau ir profesionalų komanda, dirbanti Neodenta klinikoje. Jie pasisiūlė globoti Dariją ir palydėti ją ilgu, tačiau prasmingu keliu – link svajonių šypsenos.
Jau dabar herojei yra sudarytas gydymo planas, kuris yra vykdomas – merginai bus tvarkomas netaisyklingas sąkandis, lyginama netaisyklinga dantų padėtis. Jau dabar Darijai yra atlikti paruošiamieji etapai – burnos higiena, konsultacija su ortodontu bei pašalinti karioziniai audiniai keliuose dantyse.
Norime tarti patį šilčiausią ačiū visai Neodenta klinikos komandai už gerumui atvertas širdis ir rūpestį Darija. Tikime, kad gydymo planas eisis sklandžiai, o su pačia profesionaliausia specialistų priežiūra – be baimės ir su kas kartą vis su platesne šypsena. Dėkojame Jums, kad savo darbu ir žiniomis bei gerumu prisidedate prie šios prasmingos kelionės ir esate šalia.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Emocinio stabilumo sesijos mūsų herojams

Tiek mūsų herojai, tiek jų artimieji sutiktų, jog sunki vaiko liga yra vienas didžiausių išbandymų, kurį tenka praeiti. Deja, tačiau onkologinė liga nesirenka, ji tiesiog aplanko mažuosius kovotojus, kurie turi išmokti būti stiprūs kasdien. Su emocijomis susitvarkyti ir jas sukontroliuoti sergantiems vaikams tampa sunkia užduotimi ir gydymo metu, tai iššūkis, kuris lydi ir pasveikus. Sugrįžti į socialinį gyvenimą, vėl eiti į mokyklą, palaikyti kontaktą su bendraamžiais ar susikaupti pamokų metu gali tapti įgūdžiais, kuriuos reikia išsiugdyti iš naujo. Didžiulė laimė…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Domui

Susipažinkite Domu ir jo istorija. Herojus savo stiprybę turėjo parodyti jau nuo pat gimimo, kadangi vos berniukas išvydo pasaulį, viena po kitos pasipylė sveikatos problemos. Kai Domui buvo vos mėnuo, dėl sunkios širdies ydos jam atlikta sudėtinga operacija, o jos metu įstatyti trys sintetiniai lopai širdelėje. Būnant keturių mėnesių kairėje akyje pastebėta gyslainės nervo koloboma, kuri tapo priežastimi, jog vaikas ta akimi beveik nemato. Nuo devynių mėnesių herojui įstatyti klausos aparatai, kuriuos jis dėvi kasdien, o kas penkis metus juos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Nedukui ir Emiliui

Nedas ir Emilis – broliai muškietininkai, drąsiai einantys per gyvenimo siunčiamus išbandymus ir visas ligas, kurios pasitaiko kelyje. Berniukai yra iš septynių vaikų šeimos, tad linksmybių, žaidimų ir išdaigų namuose tikrai nestinga. Netrūksta ir sunkumų, kuriuos kartais mamai ir vaikams savarankiškai pasidaro per sunku… Dešimtmetis Emilis turi lengvą protinį atsilikimą, aktyvumo ir dėmesio sutrikimą, hemiplegiją, mišrius raidos sutrikimus, nevienodą galūnių ilgį ir heteroforiją. Aštuonerių Nedui diagnozuota sunkiai gydoma epilepsija, mišrus raidos sutrikimas, neurosensorinis prikurtimas, įgimtos smegenų jungties patologijos. Deja, tai…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.