Pagalba Darijai

Yra sakoma, jog kiekviena draugystė kažką mums dovanoja – emocijas, potyrius, pamokas ar akimirkas, kurių nepamiršime. Naujai užsimezgusi fondo draugystė su klinika Neodenta Odontologijos klinika mūsų herojei Darijai dovanos šypseną!
Darija nuo pirmųjų metų šiame pasaulyje sau ir kitiems rodo, jog yra labai stipri kovotoja. Kai mažylei buvo vos dveji – ji neteko klausos. Gydytojams sudėtingos operacijos metu pavyko įstatyti specialų klausos aparatą, kuris leido mergaitei mėgautis vaikyste, o vėliau – užsiimti įvairiausiomis veiklomis. Ji lankė gimnastiką, žirgų sportą, o kiek vėliau – pajuto norą šokti baletą.
Visus šiuos pomėgius teko nustumti į šoną, kai visai netikėtai, prasidėjus pandemijai, Darijai buvo rastas auglys, kuris buvo įsitaisęs už klausos aparato. Onkologinės ligos simptomai buvo itin nežymūs ir pradžioje nekėlė nerimo – merginai svaigo galva, tačiau tai šeima priskyrė nuovargiui, paauglystei.
Įveikusi pačius sunkiausius gyvenimo siųstus išbandymus dabar Darija siekia savo užsibrėžtų tikslų ir… šypsosi! Išsakytą merginos norą turėti sveiką ir gražią šypseną išgirdome ne tik mes, tačiau ir profesionalų komanda, dirbanti Neodenta klinikoje. Jie pasisiūlė globoti Dariją ir palydėti ją ilgu, tačiau prasmingu keliu – link svajonių šypsenos.
Jau dabar herojei yra sudarytas gydymo planas, kuris yra vykdomas – merginai bus tvarkomas netaisyklingas sąkandis, lyginama netaisyklinga dantų padėtis. Jau dabar Darijai yra atlikti paruošiamieji etapai – burnos higiena, konsultacija su ortodontu bei pašalinti karioziniai audiniai keliuose dantyse.
Norime tarti patį šilčiausią ačiū visai Neodenta klinikos komandai už gerumui atvertas širdis ir rūpestį Darija. Tikime, kad gydymo planas eisis sklandžiai, o su pačia profesionaliausia specialistų priežiūra – be baimės ir su kas kartą vis su platesne šypsena. Dėkojame Jums, kad savo darbu ir žiniomis bei gerumu prisidedate prie šios prasmingos kelionės ir esate šalia.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.