Pagalba Darijai

Yra sakoma, jog kiekviena draugystė kažką mums dovanoja – emocijas, potyrius, pamokas ar akimirkas, kurių nepamiršime. Naujai užsimezgusi fondo draugystė su klinika Neodenta Odontologijos klinika mūsų herojei Darijai dovanos šypseną!
Darija nuo pirmųjų metų šiame pasaulyje sau ir kitiems rodo, jog yra labai stipri kovotoja. Kai mažylei buvo vos dveji – ji neteko klausos. Gydytojams sudėtingos operacijos metu pavyko įstatyti specialų klausos aparatą, kuris leido mergaitei mėgautis vaikyste, o vėliau – užsiimti įvairiausiomis veiklomis. Ji lankė gimnastiką, žirgų sportą, o kiek vėliau – pajuto norą šokti baletą.
Visus šiuos pomėgius teko nustumti į šoną, kai visai netikėtai, prasidėjus pandemijai, Darijai buvo rastas auglys, kuris buvo įsitaisęs už klausos aparato. Onkologinės ligos simptomai buvo itin nežymūs ir pradžioje nekėlė nerimo – merginai svaigo galva, tačiau tai šeima priskyrė nuovargiui, paauglystei.
Įveikusi pačius sunkiausius gyvenimo siųstus išbandymus dabar Darija siekia savo užsibrėžtų tikslų ir… šypsosi! Išsakytą merginos norą turėti sveiką ir gražią šypseną išgirdome ne tik mes, tačiau ir profesionalų komanda, dirbanti Neodenta klinikoje. Jie pasisiūlė globoti Dariją ir palydėti ją ilgu, tačiau prasmingu keliu – link svajonių šypsenos.
Jau dabar herojei yra sudarytas gydymo planas, kuris yra vykdomas – merginai bus tvarkomas netaisyklingas sąkandis, lyginama netaisyklinga dantų padėtis. Jau dabar Darijai yra atlikti paruošiamieji etapai – burnos higiena, konsultacija su ortodontu bei pašalinti karioziniai audiniai keliuose dantyse.
Norime tarti patį šilčiausią ačiū visai Neodenta klinikos komandai už gerumui atvertas širdis ir rūpestį Darija. Tikime, kad gydymo planas eisis sklandžiai, o su pačia profesionaliausia specialistų priežiūra – be baimės ir su kas kartą vis su platesne šypsena. Dėkojame Jums, kad savo darbu ir žiniomis bei gerumu prisidedate prie šios prasmingos kelionės ir esate šalia.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Iglei

Prieš Jus mūsų herojė Iglė, su šypsena ir džiugesiu, o kartais su ašaromis, tačiau visada – tik pirmyn! Dabar mergytei trys metukai, ji pati nevaikšto, nekalba, nelaiko pusiausvyros. Kad dukrytei kažkas ne taip, mama pastebėjo, kai jai buvo 5 mėnesiai. Iglutė nebandė verstis ant šonų, griebti žaisliukų, nebuvo kūdykiams būdingo „čiauškėjimo“ ir susidomėjimo aplinka. Kai mažylei buvo pusantrų metukų, gydytojai patvirtino diagnozę – cerebrinis paralyžius. Nuo tada prasidėjo mergytės kelionė, reikalaujanti daugybės jėgų, pastangų ir darbo su specialistais. Vaiko raidos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milanos šeimai

Milanos tėveliai ir brolis dabar tik mintimis nusikelia į tą laiką, kai mergytė džiaugėsi vaikyste, drąsiai svajojo ir buvo mums atsiuntusi svajonės laišką. Labiausiai Milana norėjo žaidimų namelio kieme, taip pat – smagiai praleisti laiką su tėveliais ir broliuku, kažkur nuvykti. Šių herojės norų išpildyti nespėjome, Milaną onkolginė liga įveikė. Visgi, norėjome šeimai padovanoti bent trumpą poilsį ir laiką kartu, bent akimirką atsitraukimo nuo slogių minčių. Milanos tėvai su broliuku turėjo galimybę pailsėti pajūryje, nuostabioje jūros ir gamtos apsuptyje. Šilčiausiai…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aurelijai

Herojės Aurelijos istoriją Jums jau pasakojome – būdama vos trisdešimt septynerių išgirdo ketvirtos stadijos krūties vėžio diagnozę. Ši žinia sujaukė visus jaunos moters planus, svajones ir stipriai pakoregavo gyvenimą. Tuo metu Aurelijos dukrelei buvo vos treji metukai. Ji ir tapo pagrindiniu stimulu žengti pirmyn, stiprėti ir nepaliaujamai tikėti pasveikimu. Šį kartą Aurelijai ir vėl padėjome įsigyti ypač reikalingus vaistus, kurie padeda kovoti su liga. Prieš tai taikytas gydymas neatnešė teigiamų rezultatų – išbandyta ir taikinių terapija, chemoterapija. Imtasi visko, kas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.