Pagalba Dorotėjai

Dorotėja siunčia visiems linkėjimus iš delfinariumo! Čia mūsų herojė turėjo individualius užsiėmimus su šiais stebuklingais gyvūnais!
Artėjant pirmąjam užsiėmimui mergytės mama prasitarė, jog šiek tiek nerimauja ar Dorotėja neišsigąs delfino, juk jis toks didelis! Nedrąsios buvo tik pirmosios minutės vandenyje, iki pirmojo šio žinduolio paglostymo. Visi užsiėmimai delfinariume Dorotėjai prabėgo lyg akimirka.
Herojės tėveliai iki šiol negali patikėti, jog jau po pirmųjų dukrelės eudukacijų delfinariume ji tapo žymiai ramesnė, pykčio ir emocijų nevaldymo protrūkiai tapo vis retesni, o kiek vėliau pastebėta, jog Dorotėja ėmė rodyti daugiau savarankiškumo.
Kodėl šiai herojei reikalingos tokios terapijos? Nors gimė visiškai sveika ir pirmieji Dorotėjos gyvenimo mėnesiai buvo sklandūs, vėliau tėveliai ėmė pastebėti atsiliekančią raidą. Gydytojai vis tikino, jog visi vaikai skirtingi ir neverta nerimauti… Visgi mergaitės tėvai ieškojo atsakymų – kodėl mergaitė nerodo susidomėjimo aplinka, kodėl būdama ketverių metų negeba ištarti jokių žodžių ir kas lemia tai, jog Dorotėja skiriasi nuo kitų tokio amžiaus vaikų.
Tyrimai ir daugybė vizitų pas skirtingų sričių gydytojus pagaliau davė vaisių – tikslias diagnozes, su kuriomis galima buvo pradėti „dirbti“. Dorotėjai nustatytas mišrus raidos sutrikimas, epilepsija, taip pat 18 chromosomos patrigubėjimą, kuris ir sąlygoja protinį atsilikimą. Nieko nelaukę herojės tėveliai ėmė ieškoti galimybių padėti mergytei lavėti, žengti pirmyn ir stengtis, jog einant laikui savarankiškumo Dorotėja įgaus vis daugiau ir daugiau. Vienas iš būdų, rekomenduotų šeimai – delfinų terapija.
Šios šeimos prašymą suteikti pagalbą ir galimybę Dorotėjai praeiti individualių užsiėmimų su delfinais terapijas, išgirdo ilgamečiai mūsų fondo bendruomenės nariai TOP Exchange – Valiutos keitykla . Jie skyrė 2211,00 Eur. herojės terapijoms bei šeimos apgyvendinimui viso terapijų kurso metu. Norime iš visos širdies tarti didžiausią ačiū visai Top Exchange komandai už gerumą, kuris kas kartą virsta prasminga ir itin reikalinga pagalba mūsų herojams bei viltimi jų tėvams. Dėkingi, kad esate šalia!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Angelinai

Angelina – smalsi ir drąsi ketverių mergaitė. Herojė yra ankstukė – gimusios 1,5 kg mažylės tėvams Ukrainos gydytojai pasakė, jog ji mirusi, tačiau labai klydo. Nuo pirmųjų akimirkų pasaulyje Angelina parodė savo stiprų ir tvirtą charakterį bei norą gyventi. Pilnai džiaugtis vaikyste kliudo jos diagnozė – spazminis dipleginis cerebrinis paralyžius. Mergytė geba ropoti keturiomis, o atsistoti gali tik padeda mylinčios mamos arba įsitvėrusi į kokį nors paviršių. Su mama jiedvi Lietuvoje neilgai – atvyko čia iš Ukrainos prasidėjus karui, tad…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aivarui

Kviečiame susipažinti su herojumi Aivaru ir jo istorija. Berniukas gimė su kritiškai rimtais širdies aortos ir skilvelių pertvaros defektais, tad praėjus vos 35 dienoms po gimimo buvo operuojamas. Kadangi širdies operacija atliekama tokiam mažam kūdikiui – rizika išties didžiulė. Operacijos metu sutriko širdies ritmas, todėl po savaitės buvo atliekama dar viena, kurios metu implantuotas širdies ritmo stimuliatorius. Nuo to laiko kasmet Aivarui atliekama širdelės operacija ir stimuliatorius keičiamas į naują. Dabar herojus jau skaičiuoja gal penktąjį stimuliatorių, tik šį kartą…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Kristinai

Kristina – dviejų nuostabių vaikučių mama. Pirmąjam buvo vos treji, kai moteris laukėsi antrojo berniuko. Nėštumas buvo sudėtingas, o pykinimas lydėjo iki pat paskutinio nėštumo trimestro. Tuo metu gydytojai ir artimieji siūlė įvairiausius metodus šiems simptomams sumažinti, nes buvo manoma, jog tai tiesiog nėštumo keliami negalavimai. Visgi, pagimdžius sūnelį pykinimas nesiliovė ir atlikti tyrimai apvertė herojės gyvenimą aukštyn kojomis – ketvirtos stadijos nepagydomas skrandžio vėžys. Visą gyvenimą vedusi sveiką gyvenimo būdą ir aktyviai krepšinį žaidusiai Kristinai, sužinojus diagnozę, kirbėjo vienas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.