Pagalba Elijai

Su Jumis sveikinasi mūsų herojė Elija
Draugystė su mergaite ir jos mama Birute tęsiasi jau ne vienerius metus ir esame labai laimingi, kad galime padėti joms einant sudėtingu ir iššūkių kupinu gyvenimo keliu. Kai Elija dar buvo visai mažytė, jai buvo diagnozuotas galvos auglys, kuris beveik visiškai pasiglemžė mergaitės regą.
Nepaisant onkologinės ligos ir įvairiausių virusinių ligų, kuriomis Elija itin dažnai serga, mergaitė su mama džiaugiasi kiekviena kartu praleista diena ir nepaliauja šypsotis. Jų gyvenimo ritmas išties aktyvus, o šalia kokybiško laiko drauge – nuolatinės Elijos reabilitacijos. Būtent jų dėka Elijai stiprinami kojų raumenukai, kad operaciją būtų kiek įmanoma atitolinti.
Dažnai vizitai pas gydytojus – herojės ir jos mamos Birutės kasdienybė… Vieno iš vizitų metu onkodermatologė pastebėjo įtartiną odos darinį ir patarė pasirodyti profesionalams. Merginos ir vėl apsilankė GK Klinika, kur heroję apžiūrėjo chirurgas onkologas Karapet Babajan. Jiedu taip susibendravo, kad gyd. Babajan Eliją vadina savo drauge, o ir mergaitei kiekvienas vizitas šioje įstaigoje tampa nebe toks gąsdinatis.
Karapet Babajan pašalino apgamą, kuris buvo „įsitaisęs“ Elijai ant nugarytės. Mergaitės mama sako“ „Elija nebūtų Elija, jei nesugalvotų savų taisyklių… Šį kartą gydytojo paprašė biopsiją imti jai sėdint – niekaip nesutiko atsigulti“! GK klinikos personalui ir herojės gydytojui K. Babajan tai nesutrukdė pašalinti darinio, o netrukus atlikti tyrimai parodė, jog melanomos nerasta. Taigi, mažoji kovotoja dabar ir vėl gali ramiau gyventi.
Norime nuoširdžiai padėkoti visam GK klinika personalui ir chirurgui onkologui K. Babajan už rūpestį mūsų heroje Elija ir profesionalią priežiūrą. Esame labai laimingi, kad prisidedate prie mažųjų pacientų šypsenų ir gerovės. 

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Emocinio stabilumo sesijos mūsų herojams

Tiek mūsų herojai, tiek jų artimieji sutiktų, jog sunki vaiko liga yra vienas didžiausių išbandymų, kurį tenka praeiti. Deja, tačiau onkologinė liga nesirenka, ji tiesiog aplanko mažuosius kovotojus, kurie turi išmokti būti stiprūs kasdien. Su emocijomis susitvarkyti ir jas sukontroliuoti sergantiems vaikams tampa sunkia užduotimi ir gydymo metu, tai iššūkis, kuris lydi ir pasveikus. Sugrįžti į socialinį gyvenimą, vėl eiti į mokyklą, palaikyti kontaktą su bendraamžiais ar susikaupti pamokų metu gali tapti įgūdžiais, kuriuos reikia išsiugdyti iš naujo. Didžiulė laimė…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Domui

Susipažinkite Domu ir jo istorija. Herojus savo stiprybę turėjo parodyti jau nuo pat gimimo, kadangi vos berniukas išvydo pasaulį, viena po kitos pasipylė sveikatos problemos. Kai Domui buvo vos mėnuo, dėl sunkios širdies ydos jam atlikta sudėtinga operacija, o jos metu įstatyti trys sintetiniai lopai širdelėje. Būnant keturių mėnesių kairėje akyje pastebėta gyslainės nervo koloboma, kuri tapo priežastimi, jog vaikas ta akimi beveik nemato. Nuo devynių mėnesių herojui įstatyti klausos aparatai, kuriuos jis dėvi kasdien, o kas penkis metus juos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Nedukui ir Emiliui

Nedas ir Emilis – broliai muškietininkai, drąsiai einantys per gyvenimo siunčiamus išbandymus ir visas ligas, kurios pasitaiko kelyje. Berniukai yra iš septynių vaikų šeimos, tad linksmybių, žaidimų ir išdaigų namuose tikrai nestinga. Netrūksta ir sunkumų, kuriuos kartais mamai ir vaikams savarankiškai pasidaro per sunku… Dešimtmetis Emilis turi lengvą protinį atsilikimą, aktyvumo ir dėmesio sutrikimą, hemiplegiją, mišrius raidos sutrikimus, nevienodą galūnių ilgį ir heteroforiją. Aštuonerių Nedui diagnozuota sunkiai gydoma epilepsija, mišrus raidos sutrikimas, neurosensorinis prikurtimas, įgimtos smegenų jungties patologijos. Deja, tai…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.