Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas.
Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina kreipėsi į mus su pagalbos prašymu – padėti įsigyti specialius augalinės kilmės gėrimus Nutridrink, kurie turi daug maistinių medžiagų. Tokie medicininės paskirties maisto produktai skirti svorio reguliavimui, esant mitybos nepakankamumui.
Herojė dabar sveria labai nedaug, raumenukams ir stiprėjimui mažas svoris yra didžiulė kliūtis, todėl šie specialūs gėrimai yra tikras išsigelbėjimas šeimai. Mergytei nupirkome ir specialius vilnos batukus, kurie leis ilgiau mėgautis grynu oru ir nesušalti kojyčių, taip pat padovanojome ir specialų vokelį, kuris dedamas į vežimą.
Šeima susiduria su finansiniais sunkumais, nes patenkinti visus Evutės poreikius jiems kainuoja išties daug, o šalia herojės sunkios būklės, mergaitės tėčiui taip pat nustatytas neįgalumas dėl progresuojančios Laimo ligos. Džiaugiamės, kad galėjome suteikti pagalbą šiai nuoširdžiai ir mylinčiai šeimai.
Siunčiame didžiulę padėką Kauno Veršų gimnazijai už gražią ir prasmingą Pyragų dienos iniciatyvą, kurios metu buvo renkamos lėšos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Dalį Jūsų bendruomenės aukų, kurias skyrėte įgyvendinę šią kvapnią akciją (576,36 Eur), skyrėme Evos pagalbai suteikti. Dėkojame visai Jūsų bendruomenei už palaikymą ir paramą mūsų stipriems kovotojams.
Šiltai dėkojame Eurovaistinei už suteiktą nuolaidą perkant Nutridrink PlantBased gėrimus. 
Dėkojame VitaHome.lt už konsultaciją dėl specialių Evos batukų ir suteiktą nuolaidą.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Nojui

Nojus – stiprusis kovotojas, kurio istoriją Jums jau esamę pasakoję, tačiau kas kartą susitikus su šia šeima ir išvydus berniuko stiprybę, užplūsta didžiulis įkvėpimas tikėti stebuklais. Jauna šeima po dešimtmečio, praleisto Anglijoje, grįžo į Lietuvą ir gyvenimą ėmė kurti čia – planuose buvo jaukūs namai ir ramus, šeimyninis gyvenimas, o pakeliui buvo ir trečiasis, labai laukiamas vaikelis – Nojus. Jis gimė su diagnoze – medžiagų apykaitos metabolizmo genetinė liga. Ji rasta ne iš karto, tačiau pirmieji simptomai buvo bauginantys –…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.