Pagalba Gajui

Tikro kovotojo siela – kai kiekviena neigiama prognozė tik dar labiau motyvuoja ir veda į priekį!
Gajaus gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis per vieną akimirką. 2022 metais, gegužės mėnesį, futbolo rungtynių metu jaunas sportininkas patyrė traumą. Visą savo gyvenimą siejęs su profesionaliu sportu, po lemtingos akimirkos galėjo pajudinti tik pečius. Atlikta sudėtinga operacija, o po jos gydytojų žodžiai Gajui: „Priprask prie neįgaliojo vežimėlio, nes daugiau niekada nebevaikščiosi“.
Šie žodžiai vyrui tapo stimulu judėti pirmyn, stengtis ir daug dirbti tam, kad kasdien būtų vis stipresnis ir vis arčiau savo tikslo – atsistoti, eiti. Šiai dienai Gajus stebina savo pasiekimais visus – jaunas vyras pats eina, atlieka tokius pratimus sporto metu, apie kuriuos niekas net nesvajojo. Kasdien, kiekvieną sekundę, nepaliaujamai tiki savo jėgomis ir žengia pirmyn.
Prie reabilitacijos su profesionalais prisidėjo ir baseino treniruotės, kurios leidžia stiprinti raumenis. Gajus, rašydamas mums laišką jį užbaigė sakiniu: „Kasdien jaučiuosi vis stipresnis. Žinau, kad niekas manęs nesustabdys siekiant savo tikslo“.
Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Gajaus tobulėjimo! Norime tarti patį nuoširdžiausią ir šilčiausią ačiū mūsų fondo bendruomenės nariui Dariui Bivainiui už skirtą paramą, kurios dėka galėjome apmokėti 2910 Eur kainavusius individualius užsiėmimus su kineziterapeutu bei masažus. Dėkojame, Darius Biv už tikėjimą mūsų kovotojais. Jūsų gerumo dėka Gajus penkis mėnesius intensyviai dirba su profesionalais, kurie leidžia dar aktyviau judėti pirmyn.
Gajau, žavimės Tavo stiprybe ir begaliniu tikėjimu. Linkime ir toliau būti pavyzdžiu visiems, siekiantiems pranokti save ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.