Pagalba Gajui

Tikro kovotojo siela – kai kiekviena neigiama prognozė tik dar labiau motyvuoja ir veda į priekį!
Gajaus gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis per vieną akimirką. 2022 metais, gegužės mėnesį, futbolo rungtynių metu jaunas sportininkas patyrė traumą. Visą savo gyvenimą siejęs su profesionaliu sportu, po lemtingos akimirkos galėjo pajudinti tik pečius. Atlikta sudėtinga operacija, o po jos gydytojų žodžiai Gajui: „Priprask prie neįgaliojo vežimėlio, nes daugiau niekada nebevaikščiosi“.
Šie žodžiai vyrui tapo stimulu judėti pirmyn, stengtis ir daug dirbti tam, kad kasdien būtų vis stipresnis ir vis arčiau savo tikslo – atsistoti, eiti. Šiai dienai Gajus stebina savo pasiekimais visus – jaunas vyras pats eina, atlieka tokius pratimus sporto metu, apie kuriuos niekas net nesvajojo. Kasdien, kiekvieną sekundę, nepaliaujamai tiki savo jėgomis ir žengia pirmyn.
Prie reabilitacijos su profesionalais prisidėjo ir baseino treniruotės, kurios leidžia stiprinti raumenis. Gajus, rašydamas mums laišką jį užbaigė sakiniu: „Kasdien jaučiuosi vis stipresnis. Žinau, kad niekas manęs nesustabdys siekiant savo tikslo“.
Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Gajaus tobulėjimo! Norime tarti patį nuoširdžiausią ir šilčiausią ačiū mūsų fondo bendruomenės nariui Dariui Bivainiui už skirtą paramą, kurios dėka galėjome apmokėti 2910 Eur kainavusius individualius užsiėmimus su kineziterapeutu bei masažus. Dėkojame, Darius Biv už tikėjimą mūsų kovotojais. Jūsų gerumo dėka Gajus penkis mėnesius intensyviai dirba su profesionalais, kurie leidžia dar aktyviau judėti pirmyn.
Gajau, žavimės Tavo stiprybe ir begaliniu tikėjimu. Linkime ir toliau būti pavyzdžiu visiems, siekiantiems pranokti save ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Angelinai

Angelina – smalsi ir drąsi ketverių mergaitė. Herojė yra ankstukė – gimusios 1,5 kg mažylės tėvams Ukrainos gydytojai pasakė, jog ji mirusi, tačiau labai klydo. Nuo pirmųjų akimirkų pasaulyje Angelina parodė savo stiprų ir tvirtą charakterį bei norą gyventi. Pilnai džiaugtis vaikyste kliudo jos diagnozė – spazminis dipleginis cerebrinis paralyžius. Mergytė geba ropoti keturiomis, o atsistoti gali tik padeda mylinčios mamos arba įsitvėrusi į kokį nors paviršių. Su mama jiedvi Lietuvoje neilgai – atvyko čia iš Ukrainos prasidėjus karui, tad…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aivarui

Kviečiame susipažinti su herojumi Aivaru ir jo istorija. Berniukas gimė su kritiškai rimtais širdies aortos ir skilvelių pertvaros defektais, tad praėjus vos 35 dienoms po gimimo buvo operuojamas. Kadangi širdies operacija atliekama tokiam mažam kūdikiui – rizika išties didžiulė. Operacijos metu sutriko širdies ritmas, todėl po savaitės buvo atliekama dar viena, kurios metu implantuotas širdies ritmo stimuliatorius. Nuo to laiko kasmet Aivarui atliekama širdelės operacija ir stimuliatorius keičiamas į naują. Dabar herojus jau skaičiuoja gal penktąjį stimuliatorių, tik šį kartą…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Kristinai

Kristina – dviejų nuostabių vaikučių mama. Pirmąjam buvo vos treji, kai moteris laukėsi antrojo berniuko. Nėštumas buvo sudėtingas, o pykinimas lydėjo iki pat paskutinio nėštumo trimestro. Tuo metu gydytojai ir artimieji siūlė įvairiausius metodus šiems simptomams sumažinti, nes buvo manoma, jog tai tiesiog nėštumo keliami negalavimai. Visgi, pagimdžius sūnelį pykinimas nesiliovė ir atlikti tyrimai apvertė herojės gyvenimą aukštyn kojomis – ketvirtos stadijos nepagydomas skrandžio vėžys. Visą gyvenimą vedusi sveiką gyvenimo būdą ir aktyviai krepšinį žaidusiai Kristinai, sužinojus diagnozę, kirbėjo vienas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.