Pagalba Gajui

Tikro kovotojo siela – kai kiekviena neigiama prognozė tik dar labiau motyvuoja ir veda į priekį!
Gajaus gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis per vieną akimirką. 2022 metais, gegužės mėnesį, futbolo rungtynių metu jaunas sportininkas patyrė traumą. Visą savo gyvenimą siejęs su profesionaliu sportu, po lemtingos akimirkos galėjo pajudinti tik pečius. Atlikta sudėtinga operacija, o po jos gydytojų žodžiai Gajui: „Priprask prie neįgaliojo vežimėlio, nes daugiau niekada nebevaikščiosi“.
Šie žodžiai vyrui tapo stimulu judėti pirmyn, stengtis ir daug dirbti tam, kad kasdien būtų vis stipresnis ir vis arčiau savo tikslo – atsistoti, eiti. Šiai dienai Gajus stebina savo pasiekimais visus – jaunas vyras pats eina, atlieka tokius pratimus sporto metu, apie kuriuos niekas net nesvajojo. Kasdien, kiekvieną sekundę, nepaliaujamai tiki savo jėgomis ir žengia pirmyn.
Prie reabilitacijos su profesionalais prisidėjo ir baseino treniruotės, kurios leidžia stiprinti raumenis. Gajus, rašydamas mums laišką jį užbaigė sakiniu: „Kasdien jaučiuosi vis stipresnis. Žinau, kad niekas manęs nesustabdys siekiant savo tikslo“.
Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Gajaus tobulėjimo! Norime tarti patį nuoširdžiausią ir šilčiausią ačiū mūsų fondo bendruomenės nariui Dariui Bivainiui už skirtą paramą, kurios dėka galėjome apmokėti 2910 Eur kainavusius individualius užsiėmimus su kineziterapeutu bei masažus. Dėkojame, Darius Biv už tikėjimą mūsų kovotojais. Jūsų gerumo dėka Gajus penkis mėnesius intensyviai dirba su profesionalais, kurie leidžia dar aktyviau judėti pirmyn.
Gajau, žavimės Tavo stiprybe ir begaliniu tikėjimu. Linkime ir toliau būti pavyzdžiu visiems, siekiantiems pranokti save ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Iglei

Prieš Jus mūsų herojė Iglė, su šypsena ir džiugesiu, o kartais su ašaromis, tačiau visada – tik pirmyn! Dabar mergytei trys metukai, ji pati nevaikšto, nekalba, nelaiko pusiausvyros. Kad dukrytei kažkas ne taip, mama pastebėjo, kai jai buvo 5 mėnesiai. Iglutė nebandė verstis ant šonų, griebti žaisliukų, nebuvo kūdykiams būdingo „čiauškėjimo“ ir susidomėjimo aplinka. Kai mažylei buvo pusantrų metukų, gydytojai patvirtino diagnozę – cerebrinis paralyžius. Nuo tada prasidėjo mergytės kelionė, reikalaujanti daugybės jėgų, pastangų ir darbo su specialistais. Vaiko raidos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milanos šeimai

Milanos tėveliai ir brolis dabar tik mintimis nusikelia į tą laiką, kai mergytė džiaugėsi vaikyste, drąsiai svajojo ir buvo mums atsiuntusi svajonės laišką. Labiausiai Milana norėjo žaidimų namelio kieme, taip pat – smagiai praleisti laiką su tėveliais ir broliuku, kažkur nuvykti. Šių herojės norų išpildyti nespėjome, Milaną onkolginė liga įveikė. Visgi, norėjome šeimai padovanoti bent trumpą poilsį ir laiką kartu, bent akimirką atsitraukimo nuo slogių minčių. Milanos tėvai su broliuku turėjo galimybę pailsėti pajūryje, nuostabioje jūros ir gamtos apsuptyje. Šilčiausiai…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aurelijai

Herojės Aurelijos istoriją Jums jau pasakojome – būdama vos trisdešimt septynerių išgirdo ketvirtos stadijos krūties vėžio diagnozę. Ši žinia sujaukė visus jaunos moters planus, svajones ir stipriai pakoregavo gyvenimą. Tuo metu Aurelijos dukrelei buvo vos treji metukai. Ji ir tapo pagrindiniu stimulu žengti pirmyn, stiprėti ir nepaliaujamai tikėti pasveikimu. Šį kartą Aurelijai ir vėl padėjome įsigyti ypač reikalingus vaistus, kurie padeda kovoti su liga. Prieš tai taikytas gydymas neatnešė teigiamų rezultatų – išbandyta ir taikinių terapija, chemoterapija. Imtasi visko, kas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.