Pagalba Gajui

Kalėdinis stebuklas – per mažas apibūdinimas norint pasidžiaugti mūsų herojaus Gajaus pasiekimais. Tiksliau tai ne stebuklas, o sunkaus ir nuoseklaus darbo rezultatai, kurie stebina ne tik jauną vyrą, tačiau ir visus, susipažinusius su jo įkvepiančia reabilitacijos kelione.
Gajus kaip tikras sportininkas apie savo pasiekimus kalba ypač kukliai ir nedaugžodžiaudamas, tačiau pasidžiaugti tikrai yra kuo! Prieš pusę metų vyras ant bėgimo takelio savarankiškai galėjo nueiti 110 metrų, o dabar įveikia 650 metrų. Dar viena fizinė pergalė Gajaus reabilitacijų dėka – atliekami pritūpimai su 6 kg. svorio kamuoliu.
Šie rezultatai stebina, džiugina ir išties įkvepia. Gydytojai, Gajui patyrus sunkią traumą futbolo varžybų metu sakė, jog jis turi išmokti gyventi su negalia, susitaikyti su faktu, jog niekada daugiau nevaikščios. Įvykus nelaimei Gajus galėjo pajudinti tik pečius, tačiau priprasti prie neįgaliojo vežimėlio jaunas vyras net nebandė – ėmėsi sunkaus darbo, jog su kiekviena diena galėtų būti stipresnis ir savarankiškesnis.
Prie neįtikėtinų pasiekimų ir tobulėjimo ypač prisideda užsiėmimai su treneriu – kineziterapeutu, taip pat masažai. Didžiulis džiaugsmas, kad galime prisidėti prie Gajaus stiprėjimo. Nuo šių metų rugsėjo mėnesio iki pat dabar vyras turėjo 15 masažų ir 41 sporto užsiėmimą su specialistu. Už galimybę suteikti Gajui pagalbą norime tarti nuoširdų ačiū visiems žmonėms, aukojusiems labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu. Jūsų suteiktos paramos dalį – 2880 Eur – skyrėme padengti kovotojo reabilitacijos išlaidoms. Ačiū Jums, kad esate šalia tų, kuriems mūsų užnugaris yra ypač reikalingas.
Gajau, linkime didžiausios stiprybės žengiant pirmyn vis tvirčiau! Palaikome, didžiuojamės ir kartu džiaugiamės visomis tavo pergalėmis!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.