Pagalba Gajui

Kalėdinis stebuklas – per mažas apibūdinimas norint pasidžiaugti mūsų herojaus Gajaus pasiekimais. Tiksliau tai ne stebuklas, o sunkaus ir nuoseklaus darbo rezultatai, kurie stebina ne tik jauną vyrą, tačiau ir visus, susipažinusius su jo įkvepiančia reabilitacijos kelione.
Gajus kaip tikras sportininkas apie savo pasiekimus kalba ypač kukliai ir nedaugžodžiaudamas, tačiau pasidžiaugti tikrai yra kuo! Prieš pusę metų vyras ant bėgimo takelio savarankiškai galėjo nueiti 110 metrų, o dabar įveikia 650 metrų. Dar viena fizinė pergalė Gajaus reabilitacijų dėka – atliekami pritūpimai su 6 kg. svorio kamuoliu.
Šie rezultatai stebina, džiugina ir išties įkvepia. Gydytojai, Gajui patyrus sunkią traumą futbolo varžybų metu sakė, jog jis turi išmokti gyventi su negalia, susitaikyti su faktu, jog niekada daugiau nevaikščios. Įvykus nelaimei Gajus galėjo pajudinti tik pečius, tačiau priprasti prie neįgaliojo vežimėlio jaunas vyras net nebandė – ėmėsi sunkaus darbo, jog su kiekviena diena galėtų būti stipresnis ir savarankiškesnis.
Prie neįtikėtinų pasiekimų ir tobulėjimo ypač prisideda užsiėmimai su treneriu – kineziterapeutu, taip pat masažai. Didžiulis džiaugsmas, kad galime prisidėti prie Gajaus stiprėjimo. Nuo šių metų rugsėjo mėnesio iki pat dabar vyras turėjo 15 masažų ir 41 sporto užsiėmimą su specialistu. Už galimybę suteikti Gajui pagalbą norime tarti nuoširdų ačiū visiems žmonėms, aukojusiems labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu. Jūsų suteiktos paramos dalį – 2880 Eur – skyrėme padengti kovotojo reabilitacijos išlaidoms. Ačiū Jums, kad esate šalia tų, kuriems mūsų užnugaris yra ypač reikalingas.
Gajau, linkime didžiausios stiprybės žengiant pirmyn vis tvirčiau! Palaikome, didžiuojamės ir kartu džiaugiamės visomis tavo pergalėmis!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.