Pagalba Gajui

Nelaimė futbolo aikštelėje Gajaus gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Jaunas vyras iki lemtingų 2022 metų gegužės 28 dienos varžybų žaidė futbolo klube ir savo ateitį toliau siejo su sportu. Netikėta trauma ir jau po akimirkos vyras galėjo pajudinti tik pečius. Staigiai nugabenus Gajų į ligoninę buvo atlikta sudėtinga operacija, o po jos gydytojų verdiktas – daugiau niekada nebevaikščiosi.

Praėjus vos devyniems mėnesiams po traumos Gajus nustebino ne tik artimuosius, bet ir pats save – jaunas vyras atsistojo ant kojų. Net ir pačios liūdniausios gydytojų prognozės neužgesino Gajaus noro žengti pirmyn ir įrodyti, kad su dideliu noru ir pastangomis viskas įmanoma.

Dabar galime džiaugtis kasdieniu vyro tobulėjimu ir stiprėjimu. Prie to ženkliai prisideda sunkus ir nuolatinis darbas su specialistais bei savarankiškai. Fizinis aktyvumas padeda atsistatyti raumenims ir kasdien nueiti dar vienu žingsniu daugiau.

Norime tarti patį šilčiausią ačiū visiems, skyrusiems 1,2 % GPM paramą – Jūsų visų dėka galėjome suteikti pagalbą Gajui, finansuojant 970 Eur kainavusius masažus bei užsiėmimus su kineziterapeutu. Vyras mums laiške rašė: ,,su Jūsų fondo pagalba dabar savarankiškai galiu nueiti 110 metrų” – tai – didžiulis pasiekimas!

Esame labai laimingi, kad galime prisidėti prie Gajaus tobulėjimo ir linkime neprarasti vidinės stiprybės bei nenumaldomo noro žengti pirmyn. Palaikome ir siunčiame daug daug šilumos.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Elzei

Mūsų herojė Elzė – įkvėpimas kitiems – ji ne tik atiduoda visas savo jėgas mankštindamasi, tačiau ir kelis kartus per savaitę noriai lanko mokyklą, taip pat labai mėgsta būti gamtoje. Tai jai yra pats geriausias laisvalaikio praleidimo būdas. Elzei diagnozuota itin reta genetinė liga, kurią turi vos kelios dešimtys žmonių pasaulyje –Toriello-Correy sindromas. Mergaitės raida yra sutrikusi, ji nekalba, tačiau supranta buitinius žodžius. Liga pasireiškusi įvairiais sutrikimais – diskinezinis cerebralinis paralyžius, mikrocefalija, kitokia epilepsija, šlapimo ir išmatų nelaikymas, įgimtos širdies…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Jegor

Jaučiame neaprėpiamą dėkingumą už galimybę kreiptis į savo srities profesionalus, kai mums reikia pagalbos. Visai neseniai Jegoras, vienas iš ukrainiečių šeimos vaikų, kuriuos globojame, nualpo. Greitoji berniuką nuvežė į ligoninę ir rekomendavo atlikti nuodugnius tyrimus, o tada mums pagalbos ranką ištiesė Baltijos-Amerikos klinika . Atlikę visus reikiamus tyrimus ir diagnostiką gydytojai patikino, jog tai buvo alpimas, nesusijęs su jokiais sveikatos negalavimais. Pats Jegoras situacijos neišsigando, tačiau močiutė, viena auginanti tris anūkus ir atvykusi į Lietuvą iš Ukrainos saugesnio prieglobščio ieškoti,…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arėjai

Susipažinkite su kovotoja Arėja – dabar merginai 17 metų. Ji gimė visiškai sveika, tačiau einant 4 gyvenimo mėnesiui jos tėvai ėmė pastebėti pirmuosius ligos požymius. Kokia tai diagnozė – tuo metu net negalėjo pagalvoti, tačiau sunkiai augantis kūdikio svoris, net ir taikant primaitinimą, nedavė ramybės. Kai mergaitei buvo kiek daugiau nei 2 metai, buvo diagnozuota mišri cistinės fibrozės forma, kuri paveikia ir plaučius ir žarnyną. Ši klastinga liga paveikia plaučius negrįžtamai, o mišri Arėjos turima forma paveikia dar ir žarnyną,…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.