Pagalba Gajui

Nelaimė futbolo aikštelėje Gajaus gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Jaunas vyras iki lemtingų 2022 metų gegužės 28 dienos varžybų žaidė futbolo klube ir savo ateitį toliau siejo su sportu. Netikėta trauma ir jau po akimirkos vyras galėjo pajudinti tik pečius. Staigiai nugabenus Gajų į ligoninę buvo atlikta sudėtinga operacija, o po jos gydytojų verdiktas – daugiau niekada nebevaikščiosi.

Praėjus vos devyniems mėnesiams po traumos Gajus nustebino ne tik artimuosius, bet ir pats save – jaunas vyras atsistojo ant kojų. Net ir pačios liūdniausios gydytojų prognozės neužgesino Gajaus noro žengti pirmyn ir įrodyti, kad su dideliu noru ir pastangomis viskas įmanoma.

Dabar galime džiaugtis kasdieniu vyro tobulėjimu ir stiprėjimu. Prie to ženkliai prisideda sunkus ir nuolatinis darbas su specialistais bei savarankiškai. Fizinis aktyvumas padeda atsistatyti raumenims ir kasdien nueiti dar vienu žingsniu daugiau.

Norime tarti patį šilčiausią ačiū visiems, skyrusiems 1,2 % GPM paramą – Jūsų visų dėka galėjome suteikti pagalbą Gajui, finansuojant 970 Eur kainavusius masažus bei užsiėmimus su kineziterapeutu. Vyras mums laiške rašė: ,,su Jūsų fondo pagalba dabar savarankiškai galiu nueiti 110 metrų” – tai – didžiulis pasiekimas!

Esame labai laimingi, kad galime prisidėti prie Gajaus tobulėjimo ir linkime neprarasti vidinės stiprybės bei nenumaldomo noro žengti pirmyn. Palaikome ir siunčiame daug daug šilumos.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Augustui

Su šypsena veide ir puikios nuotaikos, su Jumis sveikinasi Augustas. Berniukui dabar ketveri, o pats didžiausias pasiekimas, kaip sako herojaus mama – tai, jog Augustas gyvena. Gydytojai negalėjo pažadėti, kad kovotojas išgyvens, tačiau dabar jis kasdien džiugina savo artimuosius vis naujais pasiekimais ir optimizmu. Augustas gyvena su daugybe diagnozių – cerebrinis paralyžius, Dauno sindromas, kvėpavimo, širdies ir inkstų nepakankamumas. Vos per ketverius gyvenimo metus berniukui teko išverti 22 operacijas, 3 kartus buvo sepsis. Dabar šeima gyvena laukimu – mažyliui planuojama…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Visai neseniai Jums jau pažįstamą mūsų herojų Arminą ir jo mamytę pasiekė ypač reikalingas siuntinys – specialus maistelis, tvarsčiai, klizmutės, drėgnos servėtėlės, aliejukai ir kitokie kasdien naudojami daiktai. Berniuko mama Edita viena augina sūnų, o finansinė našta, turint tokį ligoniuką namie ir nuolat juo besirūpinant – tikrai slegia moters pečius. Kaip pati moteris sako – Arminui funkcionuoti kasdien padeda daugybė prietaisų, tad šalia visų būtinų slaugos ir vaistų išlaidų prisideda ir nemaža elektros sąskaita. To sumažinti nepavyksta niekaip, kadangi berniukui…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Dorotėjai

Su Jumis sveikinasi mūsų herojė Dorotėja! Apie mergytės pasiekimus jau kartą dalinomės, tačiau kasdien ji uoliai stengiasi, mankštinasi, todėl ir vėl ateiname pasidžiaugti su progesu, kurį pavyko pasiekti. Mergytė 18 chromosomoje turi patrigybėjimą, kuris sąlygoja genetinį atsilikimą. Nors gimė visiškai išnešiota ir sveika, savo raida ji atsiliko nuo bendraamžių ir negebėjo atlikti veiksmų, kuriuos tokio amžiaus vaikelis jau turėtų mokėti. Pirmąjį žodį Dorotėja tėveliams pasakė, kai jai buvo keturi metukai. Nuo pat diagnozės patvirtinimo tėveliai deda didžiules pastangas, kad Dorotėja…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.