Pagalba Gajui

Nelaimė futbolo aikštelėje Gajaus gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Jaunas vyras iki lemtingų 2022 metų gegužės 28 dienos varžybų žaidė futbolo klube ir savo ateitį toliau siejo su sportu. Netikėta trauma ir jau po akimirkos vyras galėjo pajudinti tik pečius. Staigiai nugabenus Gajų į ligoninę buvo atlikta sudėtinga operacija, o po jos gydytojų verdiktas – daugiau niekada nebevaikščiosi.

Praėjus vos devyniems mėnesiams po traumos Gajus nustebino ne tik artimuosius, bet ir pats save – jaunas vyras atsistojo ant kojų. Net ir pačios liūdniausios gydytojų prognozės neužgesino Gajaus noro žengti pirmyn ir įrodyti, kad su dideliu noru ir pastangomis viskas įmanoma.

Dabar galime džiaugtis kasdieniu vyro tobulėjimu ir stiprėjimu. Prie to ženkliai prisideda sunkus ir nuolatinis darbas su specialistais bei savarankiškai. Fizinis aktyvumas padeda atsistatyti raumenims ir kasdien nueiti dar vienu žingsniu daugiau.

Norime tarti patį šilčiausią ačiū visiems, skyrusiems 1,2 % GPM paramą – Jūsų visų dėka galėjome suteikti pagalbą Gajui, finansuojant 970 Eur kainavusius masažus bei užsiėmimus su kineziterapeutu. Vyras mums laiške rašė: ,,su Jūsų fondo pagalba dabar savarankiškai galiu nueiti 110 metrų” – tai – didžiulis pasiekimas!

Esame labai laimingi, kad galime prisidėti prie Gajaus tobulėjimo ir linkime neprarasti vidinės stiprybės bei nenumaldomo noro žengti pirmyn. Palaikome ir siunčiame daug daug šilumos.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Angelinai

Angelina – smalsi ir drąsi ketverių mergaitė. Herojė yra ankstukė – gimusios 1,5 kg mažylės tėvams Ukrainos gydytojai pasakė, jog ji mirusi, tačiau labai klydo. Nuo pirmųjų akimirkų pasaulyje Angelina parodė savo stiprų ir tvirtą charakterį bei norą gyventi. Pilnai džiaugtis vaikyste kliudo jos diagnozė – spazminis dipleginis cerebrinis paralyžius. Mergytė geba ropoti keturiomis, o atsistoti gali tik padeda mylinčios mamos arba įsitvėrusi į kokį nors paviršių. Su mama jiedvi Lietuvoje neilgai – atvyko čia iš Ukrainos prasidėjus karui, tad…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aivarui

Kviečiame susipažinti su herojumi Aivaru ir jo istorija. Berniukas gimė su kritiškai rimtais širdies aortos ir skilvelių pertvaros defektais, tad praėjus vos 35 dienoms po gimimo buvo operuojamas. Kadangi širdies operacija atliekama tokiam mažam kūdikiui – rizika išties didžiulė. Operacijos metu sutriko širdies ritmas, todėl po savaitės buvo atliekama dar viena, kurios metu implantuotas širdies ritmo stimuliatorius. Nuo to laiko kasmet Aivarui atliekama širdelės operacija ir stimuliatorius keičiamas į naują. Dabar herojus jau skaičiuoja gal penktąjį stimuliatorių, tik šį kartą…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Kristinai

Kristina – dviejų nuostabių vaikučių mama. Pirmąjam buvo vos treji, kai moteris laukėsi antrojo berniuko. Nėštumas buvo sudėtingas, o pykinimas lydėjo iki pat paskutinio nėštumo trimestro. Tuo metu gydytojai ir artimieji siūlė įvairiausius metodus šiems simptomams sumažinti, nes buvo manoma, jog tai tiesiog nėštumo keliami negalavimai. Visgi, pagimdžius sūnelį pykinimas nesiliovė ir atlikti tyrimai apvertė herojės gyvenimą aukštyn kojomis – ketvirtos stadijos nepagydomas skrandžio vėžys. Visą gyvenimą vedusi sveiką gyvenimo būdą ir aktyviai krepšinį žaidusiai Kristinai, sužinojus diagnozę, kirbėjo vienas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.