Pagalba Guodai

Pagalba
Stiprioji kovotoja Guoda – per sudėtingiausius gyvenimo išbandymus keliauti stengiasi su pozityviomis mintimis ir geru nusiteikimu. Prieš metus ant pėdos atsiradęs guzelis paskatino atlikti tyrimus. Vilniuje, Santariškių ligoninėje po įvairių tyrimų ir atliktos biopsijos medikai pasakė diagnozę: itin pažengusi sarkoma.
Gyvenimas tuo metu ėjo lyg per sapną, iš kurio taip norėtųsi atsibusti… Guodai buvo paskirtas gydymas labai stipria chemoterapija, kad darinys sumažėtų, o po to galima būtų atlikti operaciją. Po keleto chemoterapijos ciklų buvo nuspręsta, kad jau galima atlikti operaciją, tačiau situacija pasirodė sudėtingesnė nei galvota – auglys buvo gausiai apsivijęs keletą pėdos kaulų. Teko priimti sunkiausią sprendimą – amputuoti koją.
Gegužės mėnesį Guodai buvo atlikta sudėtinga operacija, po kurios toliau tęsiamas gydymas chemoterapija. Šį laikotarpį mergaitė prisimena kaip ypač sunkų – stipri chemija atėmė visas jėgas, o judėti be vienos kojos – reikia ne tik išmokti, tačiau ir sustiprėti fiziškai… Nepaisant šių išgyvenimų Guoda žavėjo aplinkinius savo tvirtumu – aiškiai pasakė, kad vežimėliu nesinaudos, iškart bandys eiti su ramentais. Vasaros pabaiga į herojės gyvenimą atnešė daugiau šilumos – buvo pakeistas gydymas – į chemoterapinį, tačiau silpnesnį, kuris, kaip mergaitės mama sako: ,,leidžia gyventi normalų gyvenimą”. Jau rugsėjo pradžioje Guodai buvo pagamintas protezas, su kuriuo ji mokosi vaikščioti.
Į mūsų fondą Guodos tėveliai kreipėsi su prašymu prisidėti – padėti įsigyti brangius, bet labai reikalingus vaistus, skirtus palaikomajam dukros gydymui. Šiuo metu mergaitė jau vartoja šiuos vaistus, o tyrimai rodo, kad jie veiksmingi, todėl esame labai laimingi, kad galime prisidėti prie herojės žengimo pirmyn ir stiprėjimo. 🙏
Didžiausią ačiū sakome Alinai Pūrienei, jubiliejaus proga labdaringo koncerto metu rinkusiai lėšas mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. A. Pūrienės skirtos 3762,23 Eur paramos dėka galėjome nupirkti itin reikalingus medikamentus Guodai. Iš visos širdies dėkojame Alinai Pūrienei už gerumui atvertą širdį ir rūpestį mūsų herojais. 💗