Pagalba herojės mamai Renatai

Pagalba
Izabelės mamą Renatą Jūs jau pažįstate – viešėjome jų namuose Klaipėdoje, kai pildėme herojės svajonę turėti žaidimų namelį kieme. Mūsų viešnagė užsitęsė, o pokalbiai pačiomis įvairiausiomis temomis tiesiog liejosi. Onkologinė vaiko liga yra didžiulis iššūkis ne tik pačiam mažąjam pacientui, tačiau ir visai šeimai.
Sunkiais momentais ir tėvams labai reikia palaikymo bei būti išklausytiems. Kasdien būnant ramsčiu ne tik sunkiai sergančiam vaikui, tačiau ir kitoms dviems atžaloms, kurios labai laukia mamos ir sesutės Izabelės, grįžtančių namo – tampa emociškai sunku. Dar susitikimo metu užsiminėme herojės mamai, kad jeigu būtų reikalinga kokia nors pagalba iš mūsų pusės – visada būsime šalia ir padėsime. Po kurio laiko sulaukėme skambučio iš Renatos, kad susitikimai su specialistais jai būtų labai naudingi, einant šiuo sunkiu gyvenimo tarpsniu.
Didelį ačiū tariame mūsų fondo bendruomenės nariams, degalinių tinklui Stateta už skirtą paramą fondo prasmingiems darbams. Jūsų parama šį kartą virto itin reikalinga pagalba mūsų herojės mamai. Dėkojame Jums, kad esate šalia ir dalijatės gerumu. 💜
🦋Norime šiltai padėkoti Anima už teikiamą psichologinę pagalbą mūsų herojės mamai ir pagalbą išgyvenant šį iššūkių kupiną laikotrapį.
🦋Nuoširdus ačiū LotusMedica už teikiamą profesionalią pagalbą Renatai. Dėkojame, kad rūpinatės ir teikiate pagalbą žmonėms, kuriems reikalingas mūsų palaikymas.