Pagalba Jūratei

Ne kartą esame minėję, jog siekiame padėti visiems, kurie į mus kreipiasi, visiems, kurie per artimuosius, gydytojus ar socialinėje erdvėje, sužinoję apie mūsų veiklą ir pagalbą tiems, kuriems dabar sunku, nusprendžia paprašyti paramos.
Sulaukėme moters, vardu Jūratė laiško, kuriame ji atvirai pasidalijo savo istorija. Gyvenusi aktyvų gyvenimą ir kaip pati sako – ,,turėjusi marias jėgų visokiausioms veikloms”, prieš aštuonerius metus pradėjo justi sveikatos pokyčius. Kamavo labai dažnas galvos skausmas, pakilusi temperatūra, nuovargis, raumenų skausmai, panikos atakos ir širdies ritmo sutrikimai, miego sutrikimai. Kelis metus jauna moteris buvo gydoma nuo depresijos, tačiau šis gydymas jokio teigiamo poveikio nepadarė.
Gydytojų siūlymas išsitirti nuo Laimo ligos buvo lemtingas. Šios ligos bakterijų žymenys buvo pakilę ir reikėjo atlikti nuodugnius tyrimus, kurie leistų paskirti veiksmingiausią šios ligos gydymą. Jūratei padėjome surasti kliniką Lenkijoje, kur gydomi šią diagnozę turintys pacientai – Centrum Medyczne Św. Łukasza. Nuvykusi į Gdanską moteris turėjo reikalingas konsultacijas su vietos gydytojais, buvo atlikti papildomi tyrimai ir paskirti papildai bei antibiotikai.
Laimo ligos gydymas itin brangus, tad Jūratei mūsų pagalba buvo neįtikėtinai svarbi. Visgi, žinodami, jog daugiausiai galime padėti sunkiai sergantiems mažiesiems pacientams, pasiūlėme jaunai moteriai ištiesti pagalbos ranką paramos rinkimo klausimu ir pakviesti aukoti visus, norinčius ir galinčius prisidėti prie Jūratės gydymo. Padengti kelionės ir gydymo išlaidas (2457,23 Eur) galėjome Jūsų visų dėka, kurie aukojo herojei ir neliko abejingi šiai istorijai. Dėkojame visiems skyrusiems paramą ir toliau prisidedantiems prie pagalbos šiai pacientei, kurios dar laukia ilgas ir nelengvas gydymo kelias. Aukodami šiai herojei nepamirškite nurodyti pavedimo paskirties – Parama Jūratei Deventinaitei.
Šiltai dėkojame mūsų fondo bendruomenės nariui Pavel Kovtunec už pagalbą ir suteiktą informaciją dėl Laimo ligos gydymo, kuri ypač naudinga mūsų herojei Jūratei.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.