Pagalba Jūratei

Ne kartą esame minėję, jog siekiame padėti visiems, kurie į mus kreipiasi, visiems, kurie per artimuosius, gydytojus ar socialinėje erdvėje, sužinoję apie mūsų veiklą ir pagalbą tiems, kuriems dabar sunku, nusprendžia paprašyti paramos.
Sulaukėme moters, vardu Jūratė laiško, kuriame ji atvirai pasidalijo savo istorija. Gyvenusi aktyvų gyvenimą ir kaip pati sako – ,,turėjusi marias jėgų visokiausioms veikloms”, prieš aštuonerius metus pradėjo justi sveikatos pokyčius. Kamavo labai dažnas galvos skausmas, pakilusi temperatūra, nuovargis, raumenų skausmai, panikos atakos ir širdies ritmo sutrikimai, miego sutrikimai. Kelis metus jauna moteris buvo gydoma nuo depresijos, tačiau šis gydymas jokio teigiamo poveikio nepadarė.
Gydytojų siūlymas išsitirti nuo Laimo ligos buvo lemtingas. Šios ligos bakterijų žymenys buvo pakilę ir reikėjo atlikti nuodugnius tyrimus, kurie leistų paskirti veiksmingiausią šios ligos gydymą. Jūratei padėjome surasti kliniką Lenkijoje, kur gydomi šią diagnozę turintys pacientai – Centrum Medyczne Św. Łukasza. Nuvykusi į Gdanską moteris turėjo reikalingas konsultacijas su vietos gydytojais, buvo atlikti papildomi tyrimai ir paskirti papildai bei antibiotikai.
Laimo ligos gydymas itin brangus, tad Jūratei mūsų pagalba buvo neįtikėtinai svarbi. Visgi, žinodami, jog daugiausiai galime padėti sunkiai sergantiems mažiesiems pacientams, pasiūlėme jaunai moteriai ištiesti pagalbos ranką paramos rinkimo klausimu ir pakviesti aukoti visus, norinčius ir galinčius prisidėti prie Jūratės gydymo. Padengti kelionės ir gydymo išlaidas (2457,23 Eur) galėjome Jūsų visų dėka, kurie aukojo herojei ir neliko abejingi šiai istorijai. Dėkojame visiems skyrusiems paramą ir toliau prisidedantiems prie pagalbos šiai pacientei, kurios dar laukia ilgas ir nelengvas gydymo kelias. Aukodami šiai herojei nepamirškite nurodyti pavedimo paskirties – Parama Jūratei Deventinaitei.
Šiltai dėkojame mūsų fondo bendruomenės nariui Pavel Kovtunec už pagalbą ir suteiktą informaciją dėl Laimo ligos gydymo, kuri ypač naudinga mūsų herojei Jūratei.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Iglei

Prieš Jus mūsų herojė Iglė, su šypsena ir džiugesiu, o kartais su ašaromis, tačiau visada – tik pirmyn! Dabar mergytei trys metukai, ji pati nevaikšto, nekalba, nelaiko pusiausvyros. Kad dukrytei kažkas ne taip, mama pastebėjo, kai jai buvo 5 mėnesiai. Iglutė nebandė verstis ant šonų, griebti žaisliukų, nebuvo kūdykiams būdingo „čiauškėjimo“ ir susidomėjimo aplinka. Kai mažylei buvo pusantrų metukų, gydytojai patvirtino diagnozę – cerebrinis paralyžius. Nuo tada prasidėjo mergytės kelionė, reikalaujanti daugybės jėgų, pastangų ir darbo su specialistais. Vaiko raidos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milanos šeimai

Milanos tėveliai ir brolis dabar tik mintimis nusikelia į tą laiką, kai mergytė džiaugėsi vaikyste, drąsiai svajojo ir buvo mums atsiuntusi svajonės laišką. Labiausiai Milana norėjo žaidimų namelio kieme, taip pat – smagiai praleisti laiką su tėveliais ir broliuku, kažkur nuvykti. Šių herojės norų išpildyti nespėjome, Milaną onkolginė liga įveikė. Visgi, norėjome šeimai padovanoti bent trumpą poilsį ir laiką kartu, bent akimirką atsitraukimo nuo slogių minčių. Milanos tėvai su broliuku turėjo galimybę pailsėti pajūryje, nuostabioje jūros ir gamtos apsuptyje. Šilčiausiai…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aurelijai

Herojės Aurelijos istoriją Jums jau pasakojome – būdama vos trisdešimt septynerių išgirdo ketvirtos stadijos krūties vėžio diagnozę. Ši žinia sujaukė visus jaunos moters planus, svajones ir stipriai pakoregavo gyvenimą. Tuo metu Aurelijos dukrelei buvo vos treji metukai. Ji ir tapo pagrindiniu stimulu žengti pirmyn, stiprėti ir nepaliaujamai tikėti pasveikimu. Šį kartą Aurelijai ir vėl padėjome įsigyti ypač reikalingus vaistus, kurie padeda kovoti su liga. Prieš tai taikytas gydymas neatnešė teigiamų rezultatų – išbandyta ir taikinių terapija, chemoterapija. Imtasi visko, kas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.