Pagalba Jūratei

Ne kartą esame minėję, jog siekiame padėti visiems, kurie į mus kreipiasi, visiems, kurie per artimuosius, gydytojus ar socialinėje erdvėje, sužinoję apie mūsų veiklą ir pagalbą tiems, kuriems dabar sunku, nusprendžia paprašyti paramos.
Sulaukėme moters, vardu Jūratė laiško, kuriame ji atvirai pasidalijo savo istorija. Gyvenusi aktyvų gyvenimą ir kaip pati sako – ,,turėjusi marias jėgų visokiausioms veikloms”, prieš aštuonerius metus pradėjo justi sveikatos pokyčius. Kamavo labai dažnas galvos skausmas, pakilusi temperatūra, nuovargis, raumenų skausmai, panikos atakos ir širdies ritmo sutrikimai, miego sutrikimai. Kelis metus jauna moteris buvo gydoma nuo depresijos, tačiau šis gydymas jokio teigiamo poveikio nepadarė.
Gydytojų siūlymas išsitirti nuo Laimo ligos buvo lemtingas. Šios ligos bakterijų žymenys buvo pakilę ir reikėjo atlikti nuodugnius tyrimus, kurie leistų paskirti veiksmingiausią šios ligos gydymą. Jūratei padėjome surasti kliniką Lenkijoje, kur gydomi šią diagnozę turintys pacientai – Centrum Medyczne Św. Łukasza. Nuvykusi į Gdanską moteris turėjo reikalingas konsultacijas su vietos gydytojais, buvo atlikti papildomi tyrimai ir paskirti papildai bei antibiotikai.
Laimo ligos gydymas itin brangus, tad Jūratei mūsų pagalba buvo neįtikėtinai svarbi. Visgi, žinodami, jog daugiausiai galime padėti sunkiai sergantiems mažiesiems pacientams, pasiūlėme jaunai moteriai ištiesti pagalbos ranką paramos rinkimo klausimu ir pakviesti aukoti visus, norinčius ir galinčius prisidėti prie Jūratės gydymo. Padengti kelionės ir gydymo išlaidas (2457,23 Eur) galėjome Jūsų visų dėka, kurie aukojo herojei ir neliko abejingi šiai istorijai. Dėkojame visiems skyrusiems paramą ir toliau prisidedantiems prie pagalbos šiai pacientei, kurios dar laukia ilgas ir nelengvas gydymo kelias. Aukodami šiai herojei nepamirškite nurodyti pavedimo paskirties – Parama Jūratei Deventinaitei.
Šiltai dėkojame mūsų fondo bendruomenės nariui Pavel Kovtunec už pagalbą ir suteiktą informaciją dėl Laimo ligos gydymo, kuri ypač naudinga mūsų herojei Jūratei.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.