Pagalba Justynai

Justynos kova su vėžiu liga tęsiasi ne vienerius metus – jauna moteris 2019 metais pirmąjį kartą pravėrė onkologo kabinetą. Po pašalinto ir ištirto apgamo ji išgirdo diagnozę – pilvo srities melanoma. Šią dieną herojė sako prisiminsianti visą gyvenimą, nes buvo saulėta rugsėjo pirmoji, jos sūnus žengė į pirmąją klasę. Tada jauna moteris sūnaus lydėti šią svarbią dieną negalėjo, tačiau viltingai tikėjo, kad liga netrukus bus suvaldyta.
Vėliau sekė dar ir dar sunkesni išbandymai – sarginiame limfmazgyje rasti pakitimai, antroji sudėtinga operacija ir visų kojos kirkšnies sritinių limfmazgių šalinimas. Po operacijos skirtas stebėjimas, nes daugiau ligos židinių nerasta. Ramybė truko neilgai, nes po metų galvoje Justyna aptiko darinuką, jis buvo tą pačią dieną pašalintas, o tyrimų atsakymai ir vėl smogė – melanomos metastazės galvos odoje. Papildomo gydymo skirta nebuvo, tačiau moterį nuolatos stebėjo specialistai.
Vieno iš vizitų metu buvo atliktas rentgenas, kuris parodė ligos židinius plautyje. Justynai buvo skirtas gydymas taikinių terapija. Jį herojė atlaikė ganėtinai gerai, o ir tyrimai ilgainiui rodė, kad liga traukiasi. Deja, kaip žinia iš giedro dangaus ir vėl smogė naujienos, jog metastazės dabar jau ir kepenyse, blužnyje, kauluose. Paskirtas gydymas imunoterapija. Iš kur Justyna turi tiek jėgų kovoti, nepasiduoti ir tikėti, jog bus geriau – atsakymo pati neturi… Jos stiprybė ir varomoji jėga – sūnus ir vyras.
Nuo itin stipraus gydymo jaunos moters organizmas labai nusilpo ir nebepajėgia kovoti su vežinėmis ląstelėmis. Dėl šios priežasties Justyną prižiūrintis gydytojas rekomendavo pradėti gydymą YERVOY vaistu, kuris nėra kompensuojamas. Moteriai šio vaisto prireikė 4 dozių, kurios vienos dozės kaina siekia beveik 3000 Eur. Su didžiuliu tikėjimu, jog vaistas bus veiksmingas moteriai, gavusiai dvejas dozes vaisto buvo atlikti tyrimai, kurie ir vėl išmušė pagrindą iš po kojų – daugybiniai ligos židiniai kepenyse, plaučiuose, pilvaplėvėje, kauluose.
Dabar Justynai skirtas kombinuotas gydymas – taikoma chemoterapija ir imunoterpija, bei skiriamos pakartotinės YERVOY vaisto dozės. Tai jaunos moters viltis, jog ligą pavyks sutramdyti. Norime padėkoti visiems žmonėms, stebėjusiems labdaros koncertą UŽ PERGALĘ GYVENTI ir aukojusiems. Dalį Jūsų aukų (11 733,32 Eur) skyrėme Justynos gydymui apmokėti. Esame iš visos širdies dėkingi tiems, kurie nelieka abejingi kito skausmui ir suteikia vilties jaunai moteriai toliau gyventi, matyti augantį savo sūnų ir dar stipriau tikėti stebuklu. Ačiū, kad esate šalia.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.