Pagalba Justynai

Justynos kova su vėžiu liga tęsiasi ne vienerius metus – jauna moteris 2019 metais pirmąjį kartą pravėrė onkologo kabinetą. Po pašalinto ir ištirto apgamo ji išgirdo diagnozę – pilvo srities melanoma. Šią dieną herojė sako prisiminsianti visą gyvenimą, nes buvo saulėta rugsėjo pirmoji, jos sūnus žengė į pirmąją klasę. Tada jauna moteris sūnaus lydėti šią svarbią dieną negalėjo, tačiau viltingai tikėjo, kad liga netrukus bus suvaldyta.
Vėliau sekė dar ir dar sunkesni išbandymai – sarginiame limfmazgyje rasti pakitimai, antroji sudėtinga operacija ir visų kojos kirkšnies sritinių limfmazgių šalinimas. Po operacijos skirtas stebėjimas, nes daugiau ligos židinių nerasta. Ramybė truko neilgai, nes po metų galvoje Justyna aptiko darinuką, jis buvo tą pačią dieną pašalintas, o tyrimų atsakymai ir vėl smogė – melanomos metastazės galvos odoje. Papildomo gydymo skirta nebuvo, tačiau moterį nuolatos stebėjo specialistai.
Vieno iš vizitų metu buvo atliktas rentgenas, kuris parodė ligos židinius plautyje. Justynai buvo skirtas gydymas taikinių terapija. Jį herojė atlaikė ganėtinai gerai, o ir tyrimai ilgainiui rodė, kad liga traukiasi. Deja, kaip žinia iš giedro dangaus ir vėl smogė naujienos, jog metastazės dabar jau ir kepenyse, blužnyje, kauluose. Paskirtas gydymas imunoterapija. Iš kur Justyna turi tiek jėgų kovoti, nepasiduoti ir tikėti, jog bus geriau – atsakymo pati neturi… Jos stiprybė ir varomoji jėga – sūnus ir vyras.
Nuo itin stipraus gydymo jaunos moters organizmas labai nusilpo ir nebepajėgia kovoti su vežinėmis ląstelėmis. Dėl šios priežasties Justyną prižiūrintis gydytojas rekomendavo pradėti gydymą YERVOY vaistu, kuris nėra kompensuojamas. Moteriai šio vaisto prireikė 4 dozių, kurios vienos dozės kaina siekia beveik 3000 Eur. Su didžiuliu tikėjimu, jog vaistas bus veiksmingas moteriai, gavusiai dvejas dozes vaisto buvo atlikti tyrimai, kurie ir vėl išmušė pagrindą iš po kojų – daugybiniai ligos židiniai kepenyse, plaučiuose, pilvaplėvėje, kauluose.
Dabar Justynai skirtas kombinuotas gydymas – taikoma chemoterapija ir imunoterpija, bei skiriamos pakartotinės YERVOY vaisto dozės. Tai jaunos moters viltis, jog ligą pavyks sutramdyti. Norime padėkoti visiems žmonėms, stebėjusiems labdaros koncertą UŽ PERGALĘ GYVENTI ir aukojusiems. Dalį Jūsų aukų (11 733,32 Eur) skyrėme Justynos gydymui apmokėti. Esame iš visos širdies dėkingi tiems, kurie nelieka abejingi kito skausmui ir suteikia vilties jaunai moteriai toliau gyventi, matyti augantį savo sūnų ir dar stipriau tikėti stebuklu. Ačiū, kad esate šalia.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.