Pagalba Laurutei

Stebintieji mūsų fondo veiklą tikrai pažįstate mūsų heroję Laurutę. Jai gyvenimas skyrė ypač nelengvus iššūkius – rugpjūčio mėnesį sugrįžo onkologinė liga. Leukemijos diagnozę mergaitės šeima pirmą kartą išgirdo, kai Laurai buvo penkeri metukai. Kai jau gyvenimas, rodos, susidėliojo į vėžes, teko vėl stoti į kovą ir pradėti sunku gydymą.
Prieš pradedant chemoterapinį gydymą Laurutei sulūžo jos turimi ir metus laiko nešiojami akinukai. Pusę metų mergaitė buvo be jų, tačiau laikui bėgant regėjimas vis prastėjo ir Laurutės mama paprašė mūsų padėti išrinkti mergaitei naujus akinukus.
Pirmiausiai nuvykome pas fondo bendruomenės narius Baltijos-Amerikos klinika, jog specialistai įvertintų herojės regėjimą ir išrašytų receptą naujiems akinukams. Nuoširdžiai dėkojame už profesionalią apžiūrą!
Tada atskubėjome į pačioje Vilniaus širdyje esantį Vision Express Optika saloną, kuriame leidomės į naujų ir pačių patogiausių bei gražiausių rėmelių Laurutei paiešką. Išrinkti nebuvo lengva, nes rėmelių buvo pačių įvairiausių ir daugybė, tačiau mergaitiškoje kompanijoje, besišnekučiuodamos ir smagiai, išrinkome tokius akinukus, kurie herojei patiko labiausiai! Norime šiltai ir nuoširdžiai padėkoti Vission Express už suteikiamą galimybę mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams ryškiau ir šviesiau matyti pasaulį! Dėkojame, kad prisidedate prie tokios reikšmingos ir vertingos dovanos.
Ačiū tariame Mokytoja Jurga , kuri buvo drauge ir kaip visada – šiltai ir jaukiai praleido popietę kartu, padėdama Laurutei rasti pačius gražiausius akinukus.
Nuoširdų ačiū tariame visiems geros širdies žmonėms, skyrusiems savo aukas labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI – Jūsų dėka galėjome skirti 200 Eur mergaitės regėjimo diagnostikai, su galimybe tai atlikti operatyviai ir greitai, mūsų fondo narių Baltijos Amerikos klinikos erdvėje.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.