Pagalba Laurutei

Stebintieji mūsų fondo veiklą tikrai pažįstate mūsų heroję Laurutę. Jai gyvenimas skyrė ypač nelengvus iššūkius – rugpjūčio mėnesį sugrįžo onkologinė liga. Leukemijos diagnozę mergaitės šeima pirmą kartą išgirdo, kai Laurai buvo penkeri metukai. Kai jau gyvenimas, rodos, susidėliojo į vėžes, teko vėl stoti į kovą ir pradėti sunku gydymą.
Prieš pradedant chemoterapinį gydymą Laurutei sulūžo jos turimi ir metus laiko nešiojami akinukai. Pusę metų mergaitė buvo be jų, tačiau laikui bėgant regėjimas vis prastėjo ir Laurutės mama paprašė mūsų padėti išrinkti mergaitei naujus akinukus.
Pirmiausiai nuvykome pas fondo bendruomenės narius Baltijos-Amerikos klinika, jog specialistai įvertintų herojės regėjimą ir išrašytų receptą naujiems akinukams. Nuoširdžiai dėkojame už profesionalią apžiūrą!
Tada atskubėjome į pačioje Vilniaus širdyje esantį Vision Express Optika saloną, kuriame leidomės į naujų ir pačių patogiausių bei gražiausių rėmelių Laurutei paiešką. Išrinkti nebuvo lengva, nes rėmelių buvo pačių įvairiausių ir daugybė, tačiau mergaitiškoje kompanijoje, besišnekučiuodamos ir smagiai, išrinkome tokius akinukus, kurie herojei patiko labiausiai! Norime šiltai ir nuoširdžiai padėkoti Vission Express už suteikiamą galimybę mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams ryškiau ir šviesiau matyti pasaulį! Dėkojame, kad prisidedate prie tokios reikšmingos ir vertingos dovanos.
Ačiū tariame Mokytoja Jurga , kuri buvo drauge ir kaip visada – šiltai ir jaukiai praleido popietę kartu, padėdama Laurutei rasti pačius gražiausius akinukus.
Nuoširdų ačiū tariame visiems geros širdies žmonėms, skyrusiems savo aukas labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI – Jūsų dėka galėjome skirti 200 Eur mergaitės regėjimo diagnostikai, su galimybe tai atlikti operatyviai ir greitai, mūsų fondo narių Baltijos Amerikos klinikos erdvėje.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Emocinio stabilumo sesijos mūsų herojams

Tiek mūsų herojai, tiek jų artimieji sutiktų, jog sunki vaiko liga yra vienas didžiausių išbandymų, kurį tenka praeiti. Deja, tačiau onkologinė liga nesirenka, ji tiesiog aplanko mažuosius kovotojus, kurie turi išmokti būti stiprūs kasdien. Su emocijomis susitvarkyti ir jas sukontroliuoti sergantiems vaikams tampa sunkia užduotimi ir gydymo metu, tai iššūkis, kuris lydi ir pasveikus. Sugrįžti į socialinį gyvenimą, vėl eiti į mokyklą, palaikyti kontaktą su bendraamžiais ar susikaupti pamokų metu gali tapti įgūdžiais, kuriuos reikia išsiugdyti iš naujo. Didžiulė laimė…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Domui

Susipažinkite Domu ir jo istorija. Herojus savo stiprybę turėjo parodyti jau nuo pat gimimo, kadangi vos berniukas išvydo pasaulį, viena po kitos pasipylė sveikatos problemos. Kai Domui buvo vos mėnuo, dėl sunkios širdies ydos jam atlikta sudėtinga operacija, o jos metu įstatyti trys sintetiniai lopai širdelėje. Būnant keturių mėnesių kairėje akyje pastebėta gyslainės nervo koloboma, kuri tapo priežastimi, jog vaikas ta akimi beveik nemato. Nuo devynių mėnesių herojui įstatyti klausos aparatai, kuriuos jis dėvi kasdien, o kas penkis metus juos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Nedukui ir Emiliui

Nedas ir Emilis – broliai muškietininkai, drąsiai einantys per gyvenimo siunčiamus išbandymus ir visas ligas, kurios pasitaiko kelyje. Berniukai yra iš septynių vaikų šeimos, tad linksmybių, žaidimų ir išdaigų namuose tikrai nestinga. Netrūksta ir sunkumų, kuriuos kartais mamai ir vaikams savarankiškai pasidaro per sunku… Dešimtmetis Emilis turi lengvą protinį atsilikimą, aktyvumo ir dėmesio sutrikimą, hemiplegiją, mišrius raidos sutrikimus, nevienodą galūnių ilgį ir heteroforiją. Aštuonerių Nedui diagnozuota sunkiai gydoma epilepsija, mišrus raidos sutrikimas, neurosensorinis prikurtimas, įgimtos smegenų jungties patologijos. Deja, tai…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.