Pagalba Mantui

Pagalba

Mantą, nuo mažų dienų šiame pasaulyje kovojantį už galimybę gyventi Jūs jau pažįstate. Mažylis gimė vos 27 savaičių, o netrukus buvo patvirtinta ir begalė diagnozių – cerebrinis paralyžius, hidrocefalija, epilepsija, mišrus raidos sutrikimas. Dėl cistų galvoje buvo ne kartą šuntuotas ir turėjo išverti dešimtis galvos operacijų… Nepaisant visos šios ligų puokštės Mantas moka pats sėdėti, vartytis, pasakyti kelis trumpus žodelius. Nors herojus pats vaikščioti nemoka, vedamas už petukų geba paeiti kelis žingsnius.
Esame šiam herojui jau padėję, tad šį kartą ir vėl ištiesėme pagalbos ranką – galimybę dar labiau sustiprėti. Mantukui Rehatera centre buvo sudaryta intensyvi reabilitacijos programa, apimanti masažus bei darbą su kineziterapeutais. Mankštų metu berniukui atliekami tempimo, pusiausvyros, balansavimo ir koordinacijos pratimai, o tai leidžia priaugti daugiau raumenų masės., tada atsiranda daugiau jėgų ir ištvermės. Masažai Mantui itin svarbūs dėl jutiminės sistemos sutrikimo ir laikysenos raumenų disbalanso.
Pastarieji 3 mėnesiai Mantui buvo itin aktyvūs – su kasdienėmis mankštomis ir begaliniu noru žengti pirmyn. Užsiėmimai su specialistais padėjo sustiprinti dešinę kūno pusę, kuri yra labiausiai pažeista, taip pat sutvirtinta rankų atrama, bei dubens ir kelių kontrolė. Bene labiausiai herojaus mamą džiuginantis aspektas – Mantas labiau pasitiki savimi, atsirado ir jo paties noras tobulėti. Be galo gera skaityti tokius mamos žodžius, parašytus laiške…
Iš visos širdies norime tarti didelį ačiū Inchcape Motors , UAB ir Krasta Auto įmonėms, kurios kalėdiniu laikotarpiu skyrė 2000 Eur paramą šio kovotojo stiprėjimui. Esame dėkingi Jums už tą Kalėdų stebuklą, kuris Mantuką Jūsų dėka lydi kasdien. Nuostabu žinoti, kad viso Jūsų kolektyvo gerumo kupinos širdys leidžia mūsų herojui stiprėti.