Pagalba Mindaugui

Prieš Jūsų akis – kovotojas Mindaugas. Berniukas į šį pasaulį prieš devyniolika metų atėjo labai lauktas. Mylinčios mamos euforiją prasklaidė gimdymo trauma, dėl kurios radosi daugybė sveikatos problemų, kurios herojų lydi iki šiol.
Kai Mindaugui buvo 2,5 mėnesio, diagnozuotas Pierre-Robin sindromas, lydimas įvairių kitų ligų – mišrūs specifiniai raidos sutrikimai, epilepsija, spazminė tetraplegija, skoliozė, osteochondrozė, šlapimo ir išmatų nelaikymas, diskinezinis cerebrinis paralyžius, psichikos sutrikimai, įgimta galvos cista ir dar daugybė kitų sutrikimų.
Kaip atrodo tokios šeimos kasdienybė? Kupina iššūkių, pačių įvairiausių, tačiau sunkiausia vienišai mamai nepristigti lėšų, patenkinant visus būtinus Mindaugo poreikius – perkant medikamentus ir slaugos priemones, kurios kainuoja ypač daug. Nedrąsiai parašiusi mums laiškelį Regina, herojaus mama, paprašė padėti įsigyti specialaus maistelio, kuris reikalingas Mindaugo svoriui palaikyti arba augti, taip pat – atnaujinti akinukų stiklus, skirtus regėjimui.
Pagalbos ranką ištiesėme ir pirmiausiai nuvykome pas herojų į svečius, drauge su kineziterapeutais, kurie įvertino Mindaugo būklę ir sutiko padėti su užsiėmimais, leisiančiais sutiprinti raumenis, sumažinti spastiką. Susitikimo metu sutarėme su Mindaugu ir jo mama, jog kitą kartą susitiksime išrinkti vaikinui akinukų, tad taip ir padarėme!
Susitikome mūsų fondo bendruomenės narių Vision Express Optika erdvėje ir patekome į tikrą akinių karalystę! Visgi, su profesionalia konsultacija ir Mindaugo puikia nuotaika ilgai netrukome išrinkti pačių gražiausių ir patogiausių akinukų herojui. Norime pasidžiaugti ir padėkoti Vision Express komandai, kuri rūpinasi, jog visi mūsų mažieji pacientai turėtų galimybę pasaulį matyti ryškiai. Ačiū Jums, kad dar vieną herojų apdovanojote naujais akinukais.
Dėkojame visiems, dalyvavusiems ir aukojusiems labdaros vakaro „Stebuklų šalyje“ metu. Jūsų dėka Mindaugui suteikėme pagalbą ir nupirkome specialų kaloringą maistelį, taip pat papildomas priežiūros priemones akinukams – dėkliuką, specialią šluoštę ir valiklį. Šiai pagalbai suteikti išleidome 402,71 Eur. dėkojame visiems, kurie atveria širdis gerumui ir prisideda prie mūsų mažųjų pacientų gerovės. 

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Angelinai

Angelina – smalsi ir drąsi ketverių mergaitė. Herojė yra ankstukė – gimusios 1,5 kg mažylės tėvams Ukrainos gydytojai pasakė, jog ji mirusi, tačiau labai klydo. Nuo pirmųjų akimirkų pasaulyje Angelina parodė savo stiprų ir tvirtą charakterį bei norą gyventi. Pilnai džiaugtis vaikyste kliudo jos diagnozė – spazminis dipleginis cerebrinis paralyžius. Mergytė geba ropoti keturiomis, o atsistoti gali tik padeda mylinčios mamos arba įsitvėrusi į kokį nors paviršių. Su mama jiedvi Lietuvoje neilgai – atvyko čia iš Ukrainos prasidėjus karui, tad…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aivarui

Kviečiame susipažinti su herojumi Aivaru ir jo istorija. Berniukas gimė su kritiškai rimtais širdies aortos ir skilvelių pertvaros defektais, tad praėjus vos 35 dienoms po gimimo buvo operuojamas. Kadangi širdies operacija atliekama tokiam mažam kūdikiui – rizika išties didžiulė. Operacijos metu sutriko širdies ritmas, todėl po savaitės buvo atliekama dar viena, kurios metu implantuotas širdies ritmo stimuliatorius. Nuo to laiko kasmet Aivarui atliekama širdelės operacija ir stimuliatorius keičiamas į naują. Dabar herojus jau skaičiuoja gal penktąjį stimuliatorių, tik šį kartą…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Kristinai

Kristina – dviejų nuostabių vaikučių mama. Pirmąjam buvo vos treji, kai moteris laukėsi antrojo berniuko. Nėštumas buvo sudėtingas, o pykinimas lydėjo iki pat paskutinio nėštumo trimestro. Tuo metu gydytojai ir artimieji siūlė įvairiausius metodus šiems simptomams sumažinti, nes buvo manoma, jog tai tiesiog nėštumo keliami negalavimai. Visgi, pagimdžius sūnelį pykinimas nesiliovė ir atlikti tyrimai apvertė herojės gyvenimą aukštyn kojomis – ketvirtos stadijos nepagydomas skrandžio vėžys. Visą gyvenimą vedusi sveiką gyvenimo būdą ir aktyviai krepšinį žaidusiai Kristinai, sužinojus diagnozę, kirbėjo vienas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.