Pagalba Modesto šeimai

Pagalbą mūsų fondo globojamiems herojams ir jų šeimoms teikiame ne tik vaistais, slaugos priemonėmis, finansuodami gydymą ar reabilitacijas, tačiau ir suteikdami visa, ko reikia lengvesnei kasdienybei.
Modestą Jūs pažįstate – su vaikino šeima bendraujame nuo pat tada, kai pirmą kartą sulaukėme pagalbos prašymo – padėti įsigyti gleivių atsiurbėją. Jo vaikinui prireikė tada, kai patyręs galvos traumą paniro į komą. Ilgą laiką praleidęs reanimacijoje Modestas buvo perkeltas į paprastą palatą, tačiau šios šeimos gyvenimas pasikeitė negrįžtamai.
Avarijos pasekmės lėmė tai, jog vaikinui dabar reikalinga nuolatinė priežiūra ir slauga, jis yra maitinamas per gastrostomą, o gyvybei palaikyti būtina ne tik neaprėpiama mamos meilė, tačiau ir daugybė medikamentų bei gyvybę palaikančių aparatų.
Su šeima bendraujame nuolatos, tad vos iškyla bėdos, kurias įveikti vieniems yra per sunku, skubame į pagalbą. Šį kartą Modesto šeimai nupirkome taip reikalingą naują spintą daiktams susidėti. Funkcionali, nauja ir labai talpi spinta po ilgų dėliojimo ir surinkimo darbų įsitaisė šeimos namuose Lazdijuose. Mus pasitiko herojaus tėtis, nes pats Modestas su mama buvo išvykę į ligoninę – apsilankymai pas medikus vis dar yra labai dažni dėl kylančių komplikacijų arba įvairių negalavimų. Tad vaikinas, su mama grįžęs į ligoninės namo jau galės džiaugtis nauja spinta!
Už galimybę padėti šeimoms, paliestoms pačių sudėtingiausių gyvenimo išbandymų, dėkojame labdaros vakare „Stebuklų šalyje“ dalyvavusiems ir aukojusiems mūsų fondo bendruomenės nariams. Dalį Jūsų aukų – 643,18 Eur – panaudojome šiai šeimai padėti. Dėkojame Jums visiems, kad esate šalia ir neleidžiate pamiršti svarbiausio, jog kartu esame stipresni.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Angelinai

Angelina – smalsi ir drąsi ketverių mergaitė. Herojė yra ankstukė – gimusios 1,5 kg mažylės tėvams Ukrainos gydytojai pasakė, jog ji mirusi, tačiau labai klydo. Nuo pirmųjų akimirkų pasaulyje Angelina parodė savo stiprų ir tvirtą charakterį bei norą gyventi. Pilnai džiaugtis vaikyste kliudo jos diagnozė – spazminis dipleginis cerebrinis paralyžius. Mergytė geba ropoti keturiomis, o atsistoti gali tik padeda mylinčios mamos arba įsitvėrusi į kokį nors paviršių. Su mama jiedvi Lietuvoje neilgai – atvyko čia iš Ukrainos prasidėjus karui, tad…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aivarui

Kviečiame susipažinti su herojumi Aivaru ir jo istorija. Berniukas gimė su kritiškai rimtais širdies aortos ir skilvelių pertvaros defektais, tad praėjus vos 35 dienoms po gimimo buvo operuojamas. Kadangi širdies operacija atliekama tokiam mažam kūdikiui – rizika išties didžiulė. Operacijos metu sutriko širdies ritmas, todėl po savaitės buvo atliekama dar viena, kurios metu implantuotas širdies ritmo stimuliatorius. Nuo to laiko kasmet Aivarui atliekama širdelės operacija ir stimuliatorius keičiamas į naują. Dabar herojus jau skaičiuoja gal penktąjį stimuliatorių, tik šį kartą…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Kristinai

Kristina – dviejų nuostabių vaikučių mama. Pirmąjam buvo vos treji, kai moteris laukėsi antrojo berniuko. Nėštumas buvo sudėtingas, o pykinimas lydėjo iki pat paskutinio nėštumo trimestro. Tuo metu gydytojai ir artimieji siūlė įvairiausius metodus šiems simptomams sumažinti, nes buvo manoma, jog tai tiesiog nėštumo keliami negalavimai. Visgi, pagimdžius sūnelį pykinimas nesiliovė ir atlikti tyrimai apvertė herojės gyvenimą aukštyn kojomis – ketvirtos stadijos nepagydomas skrandžio vėžys. Visą gyvenimą vedusi sveiką gyvenimo būdą ir aktyviai krepšinį žaidusiai Kristinai, sužinojus diagnozę, kirbėjo vienas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.