Pagalba Modestui

Modestas norėjo tiek daug patirti, išgyventi ir nuveikti… Kaupiasi ašaros klausant mamos pasakojimų apie aktyvų, gyvenimą ir savo draugus bei artimuosius mylintį vaikiną, kuris pabaigęs 10 klasių kibo į kompiuterinių tinklų derinimo mokslus. Mokytis profesinėje mokykloje Modestui labai patiko, o ir sekėsi. Gyveno jis atskirai nuo tėvų, bendrabutyje, tačiau kiekvieną savaitgalį grįždavo juos aplankyti.
Kovo mėnesį Modestas papuolė į eismo įvykį, kurio metu patyrė itin stiprią galvos traumą ir paniro į komą. Vaikinas visiškai priklausomas nuo jį slaugančių asmenų, mamos. Dėl kvėpavimo ir maitinimo užtikrinimo suformuota gastrostoma ir tracheostoma. Nuo įvykio praėjus beveik metams mamai vis dar sunku rinkti žodžius ir susitaikyti su esama situacija. Labiausiai už viską ji tiki, kad Modestas sustiprės ir atsigaus.
Kol laukia didžiausio stebuklo, šeima kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką būna šalia Modesto ir juo rūpinasi. Slaugyti tokį ligonį namuose ypač sunku emociškai, taip pat finansiškai, tad kovotojo mama kreipėsi į mus, paprašydama būtiniausių daiktų, kurie palengvintų Modesto priežiūrą namuose.
Šeima gyvena Lazdijuose, tad buvome suplanavę vaikiną ir jo tėvus aplankyti namuose, tačiau naktį Modestas buvo išvežtas į Kauno klinikas dėl problemos su gastrostoma. Taigi, su kovotoju susitikome ligoninės palatoje ir pristatėme pačius reikalingiausius daiktus: maitinimo švirkštus, tracheostomos filtrus, sauskelnes, kompresinį čiužinuką, limfodrenažinio masažavimo prietaisą. Norime iš visos širdies padėkoti žmonėms, skyrusiems savo 1,2 % GPM mūsų fondo veiklai – Jūsų dėka Modestui suteikėme pagalbą už 1084,97 Eur, nupirkdami būtinus daiktus.
Dėkojame visiems geros širdies žmonėms, neliekantiems abejingais ir tiems, kurie mintimis tiki pačiu didžiausiu stebuklu.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.