Pagalba Modestui

Modestas norėjo tiek daug patirti, išgyventi ir nuveikti… Kaupiasi ašaros klausant mamos pasakojimų apie aktyvų, gyvenimą ir savo draugus bei artimuosius mylintį vaikiną, kuris pabaigęs 10 klasių kibo į kompiuterinių tinklų derinimo mokslus. Mokytis profesinėje mokykloje Modestui labai patiko, o ir sekėsi. Gyveno jis atskirai nuo tėvų, bendrabutyje, tačiau kiekvieną savaitgalį grįždavo juos aplankyti.
Kovo mėnesį Modestas papuolė į eismo įvykį, kurio metu patyrė itin stiprią galvos traumą ir paniro į komą. Vaikinas visiškai priklausomas nuo jį slaugančių asmenų, mamos. Dėl kvėpavimo ir maitinimo užtikrinimo suformuota gastrostoma ir tracheostoma. Nuo įvykio praėjus beveik metams mamai vis dar sunku rinkti žodžius ir susitaikyti su esama situacija. Labiausiai už viską ji tiki, kad Modestas sustiprės ir atsigaus.
Kol laukia didžiausio stebuklo, šeima kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką būna šalia Modesto ir juo rūpinasi. Slaugyti tokį ligonį namuose ypač sunku emociškai, taip pat finansiškai, tad kovotojo mama kreipėsi į mus, paprašydama būtiniausių daiktų, kurie palengvintų Modesto priežiūrą namuose.
Šeima gyvena Lazdijuose, tad buvome suplanavę vaikiną ir jo tėvus aplankyti namuose, tačiau naktį Modestas buvo išvežtas į Kauno klinikas dėl problemos su gastrostoma. Taigi, su kovotoju susitikome ligoninės palatoje ir pristatėme pačius reikalingiausius daiktus: maitinimo švirkštus, tracheostomos filtrus, sauskelnes, kompresinį čiužinuką, limfodrenažinio masažavimo prietaisą. Norime iš visos širdies padėkoti žmonėms, skyrusiems savo 1,2 % GPM mūsų fondo veiklai – Jūsų dėka Modestui suteikėme pagalbą už 1084,97 Eur, nupirkdami būtinus daiktus.
Dėkojame visiems geros širdies žmonėms, neliekantiems abejingais ir tiems, kurie mintimis tiki pačiu didžiausiu stebuklu.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Angelinai

Angelina – smalsi ir drąsi ketverių mergaitė. Herojė yra ankstukė – gimusios 1,5 kg mažylės tėvams Ukrainos gydytojai pasakė, jog ji mirusi, tačiau labai klydo. Nuo pirmųjų akimirkų pasaulyje Angelina parodė savo stiprų ir tvirtą charakterį bei norą gyventi. Pilnai džiaugtis vaikyste kliudo jos diagnozė – spazminis dipleginis cerebrinis paralyžius. Mergytė geba ropoti keturiomis, o atsistoti gali tik padeda mylinčios mamos arba įsitvėrusi į kokį nors paviršių. Su mama jiedvi Lietuvoje neilgai – atvyko čia iš Ukrainos prasidėjus karui, tad…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aivarui

Kviečiame susipažinti su herojumi Aivaru ir jo istorija. Berniukas gimė su kritiškai rimtais širdies aortos ir skilvelių pertvaros defektais, tad praėjus vos 35 dienoms po gimimo buvo operuojamas. Kadangi širdies operacija atliekama tokiam mažam kūdikiui – rizika išties didžiulė. Operacijos metu sutriko širdies ritmas, todėl po savaitės buvo atliekama dar viena, kurios metu implantuotas širdies ritmo stimuliatorius. Nuo to laiko kasmet Aivarui atliekama širdelės operacija ir stimuliatorius keičiamas į naują. Dabar herojus jau skaičiuoja gal penktąjį stimuliatorių, tik šį kartą…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Kristinai

Kristina – dviejų nuostabių vaikučių mama. Pirmąjam buvo vos treji, kai moteris laukėsi antrojo berniuko. Nėštumas buvo sudėtingas, o pykinimas lydėjo iki pat paskutinio nėštumo trimestro. Tuo metu gydytojai ir artimieji siūlė įvairiausius metodus šiems simptomams sumažinti, nes buvo manoma, jog tai tiesiog nėštumo keliami negalavimai. Visgi, pagimdžius sūnelį pykinimas nesiliovė ir atlikti tyrimai apvertė herojės gyvenimą aukštyn kojomis – ketvirtos stadijos nepagydomas skrandžio vėžys. Visą gyvenimą vedusi sveiką gyvenimo būdą ir aktyviai krepšinį žaidusiai Kristinai, sužinojus diagnozę, kirbėjo vienas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.