Pagalba Nojui

Nojus – stiprusis kovotojas, kurio istoriją Jums jau esamę pasakoję, tačiau kas kartą susitikus su šia šeima ir išvydus berniuko stiprybę, užplūsta didžiulis įkvėpimas tikėti stebuklais.
Jauna šeima po dešimtmečio, praleisto Anglijoje, grįžo į Lietuvą ir gyvenimą ėmė kurti čia – planuose buvo jaukūs namai ir ramus, šeimyninis gyvenimas, o pakeliui buvo ir trečiasis, labai laukiamas vaikelis – Nojus.
Jis gimė su diagnoze – medžiagų apykaitos metabolizmo genetinė liga. Ji rasta ne iš karto, tačiau pirmieji simptomai buvo bauginantys – jų metu mažylis tiesiog nustodavo kvėpuoti, o tokiu atveju jam būtinas deguonis. Pirmieji Nojuko mėnesiai prabėgo reanimacijoje, o vėliau, iki pat 7 mėnesio, jiedu su mama gyveno ligoninėje, nes mažyliui buvo reikalingas nuolatinis gydytojų buvimas šalia.
Po kurio laiko ir atliktų galybės tyrimų buvo paskirtas tinkamas medikamentas, sumažinantis tokių priepuolių tikimybę ir pasikartojimą, tačiau jis nėra kompensuojamas. Padedame šiam herojui, suteikdami paramą reikalingiems vaistams įsigyti. Nuolatinis jų vartojimas leidžia Nojukui būti drauge su visa šeima ir kuo daugiau laiko leisti namuose.
Sužinojus tikslią diagnozę ir kaip su tuo tvarkytis, šeimos problemos neapleido – tėtis, būdamas vienintelis šeimos maitintojas, patyrė sunkią kojos traumą, tad laikinai negali dirbti, o išlaikyti tris mažamečius vaikus ir atliepti visus jų poreikius tampa išties sudėtinga užduotimi. Šį kartą Nojaus mama susisiekė su mumis prašydama ne tik suteikti galimybę nusipirkti vaistus, tačiau ir pagelbėti padovanojant rūbelių vyresnėliam sūnui, turinčiam tokią pat diagnozę kaip Nojukas, nes šis sparčiai auga ir turimi rūbai jau tapo per maži., taip pat, pagal galimybes, padovanoti mažyliams kanceliarinių prekių.
Atvykome pas šeimą nešini naujais rūbais visoms trims atžaloms ir linkėdami kuo daugiau šypsenų ir vaikiško klegesio šiuose namuose. Padovanojome ir batukus, įvairiausias kanceliarines prekes, kurios bus naudojamos darbeliams, taip pat planšetę, kuri pravers ne tik vyresnėliams dėl galimybės ją panaudoti mokslams, tačiau ir filmukų žiūrėjimui tuo metu, kai Nojukui lašinami vaistai. Visa šiai šeimai suteiktos paramos suma – 1084, 40 Eur. Už galimybę padėti mažajam pacientui ir jo šeimai dėkojame visiems nuostabiems žmonėms, dalyvavusiems ir aukojusiems labdaringo Gala vakaro metu Nidoje. Jūsų rūpestis leidžia suteikti vilties ir palaikymo sergantiems vaikams ir jų artimiesiems.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.