Pagalba Nojukui

Dar visai neseniai dalijomės Nojukui suteikta pagalba, tačiau laikas bėga nenumaldomai greitai ir mažyliui nuolat reikia vaistų bei specialaus maistelio. Tad nuvykome aplankyti berniuko ir jo mamos ligoninėje bei perduoti visa, ko reikia ramesnėms Nojuko dienoms.
Po ilgų mėnesių reanimacijoje ir spėliojimų herojui pagaliau nustatyta tiksli diagnozė – šakotųjų šoninių grupių aminorūgščių apykaitos sutrikimas. Tokia diagnozė nustatoma pirmą kartą Lietuvoje, tad vaistus, reikalingus šiai ligai valdyti, gauti ypač sunku. Juos mažyliui užsakėme ir atvežėme iš Vokietijos – būtent šių vaistų dėka Nojui priepuoliai, kurių metu jis tiesiog nustoja kvėpuoti, ištinka žymiai rečiau.
Vaistai turi būti leidžiami kasdien ir iki šiol visi dūriai buvo atliekami į raumenuką. Herojus yra itin jautrus skausmus, tad po kiekvieno dūrio jį ištikdavo priepuolis, kurio metu sutrikdavo kvėpavimas, galiausiai jis išvis nustodavo kvėpuoti. Norint sumažinti šį skausmą, gydytojai pasiūlė išbandyti pompos aparatą, kurio pagalba vaistai Nojukui būtų leidžiami po oda, o ne į raumenį.
Į palatą atvykome nešini vaistais ir specialiu maisteliu, kuris padeda mažyliui augti, stiprėti ir kasdien turėti vis daugiau jėgų. Šio berniuko reikiamai pagalbai suteikti skyrėme 1504,88 Eur, kuriuos paaukojo nuostabūs žmonės, praėjusiais metais stebėję labdaros koncertą UŽ PERGALĘ GYVENTI. Kiekvienas iš Jūsų, nuspręsdami paaukoti pasirinktą sumą suteikiate galimybę mūsų mažiesiems pacientams sulaukti rytojaus su mažiau skausmo, o jų tėvams – džiaugtis dar šviesesnėmis akimirkomis ir savo vaiko šypsena.
Primename, kad kviesime būti kartu ir šiais metais – jau balandžio 1 d., antrąją Šv. Velykų dieną per LRT televiziją rodysime labdaros koncertą UŽ PERGALĘ GYVENTI. Aukoti galėsite koncerto metu, tai galite daryti jau dabar:
1891 – auka 5 Eur
1892 – auka 10 Eur

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Emocinio stabilumo sesijos mūsų herojams

Tiek mūsų herojai, tiek jų artimieji sutiktų, jog sunki vaiko liga yra vienas didžiausių išbandymų, kurį tenka praeiti. Deja, tačiau onkologinė liga nesirenka, ji tiesiog aplanko mažuosius kovotojus, kurie turi išmokti būti stiprūs kasdien. Su emocijomis susitvarkyti ir jas sukontroliuoti sergantiems vaikams tampa sunkia užduotimi ir gydymo metu, tai iššūkis, kuris lydi ir pasveikus. Sugrįžti į socialinį gyvenimą, vėl eiti į mokyklą, palaikyti kontaktą su bendraamžiais ar susikaupti pamokų metu gali tapti įgūdžiais, kuriuos reikia išsiugdyti iš naujo. Didžiulė laimė…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Domui

Susipažinkite Domu ir jo istorija. Herojus savo stiprybę turėjo parodyti jau nuo pat gimimo, kadangi vos berniukas išvydo pasaulį, viena po kitos pasipylė sveikatos problemos. Kai Domui buvo vos mėnuo, dėl sunkios širdies ydos jam atlikta sudėtinga operacija, o jos metu įstatyti trys sintetiniai lopai širdelėje. Būnant keturių mėnesių kairėje akyje pastebėta gyslainės nervo koloboma, kuri tapo priežastimi, jog vaikas ta akimi beveik nemato. Nuo devynių mėnesių herojui įstatyti klausos aparatai, kuriuos jis dėvi kasdien, o kas penkis metus juos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Nedukui ir Emiliui

Nedas ir Emilis – broliai muškietininkai, drąsiai einantys per gyvenimo siunčiamus išbandymus ir visas ligas, kurios pasitaiko kelyje. Berniukai yra iš septynių vaikų šeimos, tad linksmybių, žaidimų ir išdaigų namuose tikrai nestinga. Netrūksta ir sunkumų, kuriuos kartais mamai ir vaikams savarankiškai pasidaro per sunku… Dešimtmetis Emilis turi lengvą protinį atsilikimą, aktyvumo ir dėmesio sutrikimą, hemiplegiją, mišrius raidos sutrikimus, nevienodą galūnių ilgį ir heteroforiją. Aštuonerių Nedui diagnozuota sunkiai gydoma epilepsija, mišrus raidos sutrikimas, neurosensorinis prikurtimas, įgimtos smegenų jungties patologijos. Deja, tai…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.