Pagalba Nojukui

Nojus – mažasis herojus su stipria kovotojo širdimi. Berniukas gimė mylinčioje šeimoje, kuri neseniai, po dešimtmečio, praleisto Anglijoje, grįžo į Lietuvą. Marijampolėje šeima įsigijo namus, kūrė gyvenimą ir labai laukė trečiojo vaikelio – Nojaus. Herojus į pasaulį pasibeldė anksčiau nustatyto termino ir nuo pirmųjų sekundžių susidūrė su kvėpavimo problemomis.
Pirmuosius mėnesius mažylis praleido reanimacijos skyriuje. Mamai su berniuku pagaliau grįžus namo džiaugsmas netruko ilgai – priepuoliai, kurie panašūs į epilepsijos, pasikartojo ir vėl, buvo kviečiama greitoji pagalba. Nojukui su mama ir vėl teko daug laiko prabūti ligoninėje… Šį kartą pastebėtas žarnyno veiklos pablogėjimas, o atlikti tyrimai parodė, jog mažylis alergiškas mamos pienui. Tad šiuo metu kovotojui tinkamas tik vienas mišinukas, kuriuo jis yra maitinamas.
Šeima kasdien susiduria su pačiais įvairiausiais iššūkiais ir nuolat pasikartojančiais priepuoliais, po kurių Nojukui būtina deguonis. Tokių priepuolių prognozuoti ar nuspėti, kada jie bus – neįmanoma, todėl mažylio tėvai turi būti pasiruošę bet kurią akimirką suteikti pagalbą, kadangi priepuolio metu berniukas tiesiog nustoja kvėpuoti. Kasdien berniukui būtini medikamentai, kurie bent šiek tiek apramina nervų sistemą. Ant kojytės yra suformuotas specialus daviklis, kuris praneša apie artėjantį priepuolį.
Šeimai, auginančiai dar du vaikučius – šešerių mergaitę ir septynerių berniuką, finansiškai patenkinti Nojuko poreikius darosi itin sudėtinga – brangiai kainuoja ir deguonies balionai, kurių reikia dažnai, taip pat specialus maistukas, kurio pakuotę herojus suvalgo per tris dienas. Ištiesėme pagalbos ranką šiai šeimai ir aprūpinome berniuką net 5 deguonies balionais bei specialiu mišinuku, kurio pakaks trims mėnesiams. Norime padėkoti visiems žmonėms, aukojusiems koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu – dalį Jūsų aukų – 766,41 Eur skyrėme padėti šiai nuoširdžiai šeimai ir mūsų herojui Nojukui.
Nuoširdžiai dėkojame įmonei Gaschema už suteiktą nuolaidą deguonies balionams. Jis stipriam kovotojui gyvybiškai reikalingas, tad dėkojame, kad prisidedate prie reikšmingos pagalbos.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.