Pagalba Nojukui

Nojus – mažasis herojus su stipria kovotojo širdimi. Berniukas gimė mylinčioje šeimoje, kuri neseniai, po dešimtmečio, praleisto Anglijoje, grįžo į Lietuvą. Marijampolėje šeima įsigijo namus, kūrė gyvenimą ir labai laukė trečiojo vaikelio – Nojaus. Herojus į pasaulį pasibeldė anksčiau nustatyto termino ir nuo pirmųjų sekundžių susidūrė su kvėpavimo problemomis.
Pirmuosius mėnesius mažylis praleido reanimacijos skyriuje. Mamai su berniuku pagaliau grįžus namo džiaugsmas netruko ilgai – priepuoliai, kurie panašūs į epilepsijos, pasikartojo ir vėl, buvo kviečiama greitoji pagalba. Nojukui su mama ir vėl teko daug laiko prabūti ligoninėje… Šį kartą pastebėtas žarnyno veiklos pablogėjimas, o atlikti tyrimai parodė, jog mažylis alergiškas mamos pienui. Tad šiuo metu kovotojui tinkamas tik vienas mišinukas, kuriuo jis yra maitinamas.
Šeima kasdien susiduria su pačiais įvairiausiais iššūkiais ir nuolat pasikartojančiais priepuoliais, po kurių Nojukui būtina deguonis. Tokių priepuolių prognozuoti ar nuspėti, kada jie bus – neįmanoma, todėl mažylio tėvai turi būti pasiruošę bet kurią akimirką suteikti pagalbą, kadangi priepuolio metu berniukas tiesiog nustoja kvėpuoti. Kasdien berniukui būtini medikamentai, kurie bent šiek tiek apramina nervų sistemą. Ant kojytės yra suformuotas specialus daviklis, kuris praneša apie artėjantį priepuolį.
Šeimai, auginančiai dar du vaikučius – šešerių mergaitę ir septynerių berniuką, finansiškai patenkinti Nojuko poreikius darosi itin sudėtinga – brangiai kainuoja ir deguonies balionai, kurių reikia dažnai, taip pat specialus maistukas, kurio pakuotę herojus suvalgo per tris dienas. Ištiesėme pagalbos ranką šiai šeimai ir aprūpinome berniuką net 5 deguonies balionais bei specialiu mišinuku, kurio pakaks trims mėnesiams. Norime padėkoti visiems žmonėms, aukojusiems koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu – dalį Jūsų aukų – 766,41 Eur skyrėme padėti šiai nuoširdžiai šeimai ir mūsų herojui Nojukui.
Nuoširdžiai dėkojame įmonei Gaschema už suteiktą nuolaidą deguonies balionams. Jis stipriam kovotojui gyvybiškai reikalingas, tad dėkojame, kad prisidedate prie reikšmingos pagalbos.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.